View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 389 of 2251 FirstFirst ... 2893393793853863873883893903913923933994394898891389 ... LastLast
Results 9,701 to 9,725 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #9701
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Nisam ni ocekivao da se popravi "zaostavstina " Filipovica u jednoj utakmici..falilo dosta igraca i to je to...zajebavate li se pa mislite da je Albanija losa reprezentacija..to su price vasih tata iz 48me pa malo kasnije!!Ispratite malo rezultate te reprezentacije pa meljite!Sto se nas tice bilo je borbenosti i nicega vise...pogresnih procjena gomilu...i nepovezanih pasova takodje....vucaranja po terenu pomalo...kao sto rekoh, zaostavstina Filipovica!!Trebace vremena da se to popravi...nadam se na vrijeme za kvalifikacije!!!
    Da ima njegovog uticaja, ima i to dosta.
    Ali ne moze me niko ubijedit da mora da se igra ista formacija sa istom sirinom, istim sistemom odbrane, dje se covjek s loptom pusta da je donese do tebe jedno 20 metara pa da probas da mu je uzmes, a da tebi ne pada na pamet da krenes prema njemu.
    Jedna dobra stvar koju su vjerovatno odradili na trening i sto je nesto novo je akcija iz slobodnog udarca Simon - Mirko.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #9702
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravljate da su lige tek zavrsene, da je gomila ljudi igrala ipak kvalitetne lige sa gomilu utakmica bla, bla..uh izvinjavam se, ovdje je sve murinjo do murinja, pa da ne pricam a bjeeeaaaazziiii!!!

  3. #9703
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Zaboravljate da su lige tek zavrsene, da je gomila ljudi igrala ipak kvalitetne lige sa gomilu utakmica bla, bla..uh izvinjavam se, ovdje je sve murinjo do murinja, pa da ne pricam a bjeeeaaaazziiii!!!
    Što pričaš to časti ti?
    Dođeš iz prejakih liga Evrope, u formi si... tek gotove sezone, bla bla... i...


    PREŠEGA


    TE


    ALBANIJA.



    Vi se zaje*avate sa mnom.

  4. #9704
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Đe su ona dvojica mladih te su nekad u mladu igrali iz Zete te su u vojvodinu presli?
    Zasto se ne zove onaj sto je nekad bio kapiten Zete te igra nedje u ceceniju ili kurdistan tamo nedje?
    markovic igra u pahtakor koliko ja znam....tumbasevic je bio pozvan za onaj 1 mec protiv madjarske....ali trebaju se vishe zvat oni iz mlade selekcije...cush dzudovic da igra stopera

  5. #9705
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nešto ste se vi zeznuli oko tih pobjeda Albanske reprezentacije...
    Skoro su dobili Sjevernu Irsku 1:0
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  6. #9706
    Join Date
    May 2010
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Zaboravljate da su lige tek zavrsene, da je gomila ljudi igrala ipak kvalitetne lige sa gomilu utakmica bla, bla..uh izvinjavam se, ovdje je sve murinjo do murinja, pa da ne pricam a bjeeeaaaazziiii!!!
    u kvalitetnu ligu je igrao sam vucinic....

  7. #9707
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Da ima njegovog uticaja, ima i to dosta.
    Sasvim dovoljno da ne ocekujes nista, narocito sa novim trenerom!!

  8. #9708
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Što pričaš to časti ti?
    Dođeš iz prejakih liga Evrope, u formi si... tek gotove sezone, bla bla... i...


    PREŠEGA


    TE


    ALBANIJA.



    Vi se zaje*avate sa mnom.
    Znaci imas tatinu pricu iz 52gEe...vozi!!Pogledaj malo rezultatye albanije..uvjek nezgodan reprezentacija za SVE!!Ceraj Van Gal

  9. #9709
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Nešto ste se vi zeznuli oko tih pobjeda Albanske reprezentacije...
    Skoro su dobili Sjevernu Irsku 1:0
    Kuci su dobili Irsku,a u goste zadnjih 5 god samo San Marino i Luksemburg.Citaj pazljivije

  10. #9710
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa upravo to nzaci da su morali bit u punom trenaznim procesu a pojedini ka da nisu nikad trkacki trening odradili...sredina je kljuc svake ekipe od nje dosta zavisi a nasa jebez drincica blago receno katastrofalna...a moze se nac vala par dobrih veznjaka....

  11. #9711
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bassflora View Post
    Zaboravljate da su lige tek zavrsene, da je gomila ljudi igrala ipak kvalitetne lige sa gomilu utakmica bla, bla..uh izvinjavam se, ovdje je sve murinjo do murinja, pa da ne pricam a bjeeeaaaazziiii!!!
    To ce da kazu isto ovi na SP u Afriku,umorni smo,ne mozemo da igramo

  12. #9712
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Albanija je igrala u Portugaliji 0:0 čitav meč sa igračem manje, a ne sa nama, i to bez pola prvotimaca.
    Tako da, nimalo čudan izostanak naše pobjede.

  13. #9713
    Join Date
    May 2010
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    To ce da kazu isto ovi na SP u Afriku,umorni smo,ne mozemo da igramo
    albanija je zeznuta ekipa mnogo..ne umiju pas povezat a jedini nacin da uzmu loptu je da ti ulete i slome te ...a manji su duplo od nas

  14. #9714
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Albanija je igrala u Portugaliji 0:0 čitav meč sa igračem manje, a ne sa nama, i to bez pola prvotimaca.
    Tako da, nimalo čudan izostanak naše pobjede.
    Najmanji je problem izostanak pobjede.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #9715
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo da dam neku moju analizu:

    Golman Bozovic nije imao nekog posla, a primio je gol koji se nije mogao branit,tako da...

    Za stopere sam vec rekao : katastrofa!Mora se probat sa nekim novim igracima, Bojovicem, Knezevicem ili sa mladima Savicem i Tomasevicem uz naravno Basu.Ja garantujem da ne mogu bit gori od ove dvojice.
    Bekovi su bili solidni, pogotovo Jovanovic s obzirom da nije igrao cijelu polusezonu.

    Kascelan je trcao,masu se trudio ali jednostavno ne posjeduje kvalitet.Po meni Tumbasevic je kvalitetniji od Kascelana bar za klasu, sigurno.Novakovic los, Pekovic tek malcice bolji.
    Vladimir Bozovic samo neka je zdravo!Na lijevog beka jos i ajde, ali kad igra u vezni red to je katastrofa.Kao muva bez glave.Slicna stvar i sa Zveroticem, uopste mi nije jasno ko njega forsira da igra u vezni red kad je klasicni desni bek.
    Sto se Vukcevica tice, covjek nema utakmice u nogama i to je to.Od njega se i nije moglo vise ocekivat.

    Djalovic - nikakav.Neko rece da on nema kvalitet za reprezentaciju - potpisujem.Beciraj takodje nikakav, meni se cini da mu se nocas nije ni igralo.Vucinic se trudio, ali jednostavno nije imao s kim da igra.

  16. #9716
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Ovo su igraci koji bi meni igrali:

    --------------Poleksic------------

    Zverotic--------Basa---????-------Fatic

    -------Boskovic-Tumbasevic-Drincic----

    ---Vukcevic------------------Jovetic--

    ---------------Vucinic----------------
    Ima li ko primjedbi na ovaj sastav sto se meni svidja?Koga bi ubacili ili izbacili?

  17. #9717
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da bi Bećiraj skorije preko Kule išao da je dao kakav gol
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  18. #9718
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Ne vjerujem vala ni da bi mu nesto zamjerili ako bi dao gol na prijateljskoj
    She is only here to annoy herself!

  19. #9719
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,760
    Thanks Thanks Given 
    9,175
    Thanks Thanks Received 
    6,628
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    nema sto sve i da se oprosti ali kako se sprdao onaj omaleni majstor albanski sa nasom dvojkom milim da je pavicevic u pitanju pa ono je sramota.

    i dalje sve probleme nase igre treba traziti u veznom redu jer to kod nas definitivno ne postoji, nit ima ko da doda loptu a nit ko da oduzme loptu. Novakovic i Pekovic jedno veliko nista su uradili do sad a nisu losi u klubovima u kojim igraju.

    Sledeca norveska, dobija nas par razlike i ode cico pjeske da vodi svoj dinamo.....

  20. #9720
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,760
    Thanks Thanks Given 
    9,175
    Thanks Thanks Received 
    6,628
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Ima li ko primjedbi na ovaj sastav sto se meni svidja?Koga bi ubacili ili izbacili?
    boskovic je teska nula od igraca on ne trci on se linja po terenu cini mi se sve kao da ce da padne, a tumbasovica velicas brate previse, sustina je da je sredina ocajna i da se nesto mora izmisljat.....

  21. #9721
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Albanija je igrala u Portugaliji 0:0 čitav meč sa igračem manje, a ne sa nama, i to bez pola prvotimaca.
    Tako da, nimalo čudan izostanak naše pobjede.

    I ona ostrva sinoc,ciji je budzet koliko ronaldova dnevnica
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  22. #9722
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Doveo Dinamo novog trenera ja mislim

  23. #9723
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    I ona ostrva sinoc,ciji je budzet koliko ronaldova dnevnica
    zato je sinoć budžet kladionica i portugalskog saveza dobro porastao.

  24. #9724
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Kuci su dobili Irsku,a u goste zadnjih 5 god samo San Marino i Luksemburg.Citaj pazljivije
    Biggest Away WinEcuador 0 v 3 Albania 16 Oct 2009
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  25. #9725
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sredine nema...
    A Romina zvezdica hoda/sheta po terenu 60 od 90 minuta tuzhno.
    Dzudovic no comment...***** ti rusku ligu i tim koji je bio prvi 10tak kola u kom je on stub odbrane maxe...

    Iskreno se nadam da ce to izgledat bolje sa Joveticem, Drincicem, Bashom, Damjanovicem (izmislio fudbal za Djalovica u svakom sluchaju).

    E sad druga je stvar shto treba nova/mladja krv pod hitno u odbranu/sredinu zvati Bojovica/Savica/Tomashevica mislim da ce se svako normalni slozhit da gorih od Bataka i Dzudovica ne mozhemo nac...
    Sredina zvati Stjepanovica i dat mu malo prostora sa Joveticem na sredinu da se organizuje neshto no se momak raspade u Vojvodinu.
    Treba 2-3 nova za sredinu no samo ne znam okle cemo ih iskopat...

Page 389 of 2251 FirstFirst ... 2893393793853863873883893903913923933994394898891389 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •