
Originally Posted by
NikolaPGcity
a kako stojite sa trackingom porucenih stvari.
ja imam jednu stvar iz hong konga i na njihovom sajtu kad je pratim pise samo da je napustila prije 7-8 dana hong kong i to je to...
jel moguce da jos nije stigla nigdje?
Pa stigla je negdje, samo sto sve zavisi od vrste tracking-a... Neki tracking samo pokaze kad je stvar napustila maticnu zemlju, a neki i kada stigne blizu odredista... Meni je npr 5. maja iz Amerike krenuo Priority Mail-om neki externi HDD i evo na tracking-u je dodato da je 12. maja (prekjuce) stigao u Srbiju... Stvari iz Hong Kong-a obicnom postom putuju oko mjesec dana do nas... E sad ako je neka pracena i brza posta, i u zavisnosti jel koverat ili paket, mozda ce nesto brze stici, al u svakom slucaju ispod 20 dana tesko... Najnapredniji tracking imaju UPS i DHL al te stvari su dosta skupe za sitnice koje kupujemo do 150 eura...
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Bookmarks