greote, eo ga jedan djed od +70 godina, i to obucen u odijelo.. on misli da je na razgovor za posa dosa odje!
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
napredak: ispadose mi dvije zene.. a ja drzim kameru uperenu u 7days i iskuca mi jedna "Food".. za pocetak je dobro.
Vidjoh je ja i sinoc(jutros) na chatroullete,ali nista nije pokazivala :???:
Sve vise mislim da se sprda...
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
stavite crnogorsku zastavu na kameru i kad neko kaze montenegro a zensko dace ti sisu,proba 2 puta uspjelo
meni iskoci jedan policajac. onako u uniformu. ee..
2 pitanja:
1. je li vama obrnuto kad gledate sebe (meni jes, napocake) :shock:
2. pocnem neku pricu, 2 3 rijeci, i tamo neka me nesto pita, i ja taman da kucam, iskljuci se (jel to do mene ili..)?
3. dosadan si ili ružan
4. nemaš sise
Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga
nikad mi niko nije poslao link
no mi ispadose dvije djevojke fine.. i pita me jedno nesto bzv.. pa onda opet bzv pita: "How are you" ja taman da odgovorim, i nista
e pa il im se ne svidjas il sporo pises
kucam brze no sto pisem
a odgovor na prvo pitanje??
Kako misliš naopačke? I meni je normalno.
naopacke. tebi kao sto je normalno, pa obrni za 180 stepeni (a na skajp mi je normalno, naravno).
Steki tachno te vidim kroz par dana dje se samozadovoljavash pred ochima javnosti putem chatroulett-a... A bachi toooooo!!!
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
nije nimalo zgodno drzat kameru naopacke.. nemam je na sta oslonit.. ali sto se tice problema, mozda sam blizu. Od ova prednja dva usb porta.. jedan koristim i na njega je slika naopacke.. kad ubacim u drugi , pise not recognised (na taj port inace koristim normalno sve ostalo, fleske, fotoaparat, bla bla..) tako isto kad ubacim u port pozadi na kuciste..
http://omegle.com/
nesto slicno
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks