
Originally Posted by
goran6p
Incognito puno hvala,
treba malo vremena da se stekne rutina, pa ce ici mnogo bolje :-)
E sad, sto sam uradio - kontaktirao sam prodavca da mi otkaze ponudu na aukciji pa cu vam javiti kako sam prosao. Inace tek kasnije sam vidio da isporucuje samo za USA. Kod istog prodavca za isti proizvod sam pobijedio na aukciji i platio artikal, skinut novac sa racuna. I tu sam napravio gresku jer sam tek kasnije vidio da isporucuje samo za USA. Poslao sam mu poruku da ga pitam da li bi isporucio za CG po istoj cijeni ? Koje su sad moguce varijante ? Sta ako npr otkaze kupovinu, a ja vec platio - da li cu na paypal racunu biti u pretplati ?
Postoji mogucnost da ti on posalje jos jednu fakturu, gdje ces platiti dodatne troskove postarine za CG, ukoliko pristane da ti salje... Ako je iz Hong Kong-a, vjerovatno ce ti slati u CG, mozda cak i besplatno... Ugl ubuduce vodi racuna o tim stvarima... Postoji i mogucnost da ti ih vrati na PayPal nalog, pa ako ti neka sledeca kupovina bude ispod te svote sto imas na nalogu, skinuce ti direktno sa naloga, a ne sa kartice...
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Bookmarks