Quote Originally Posted by Stetni View Post
Nikakav slobodno Zakasnio sam na Citizena, a sad sam se sjetio da sam jos prije po godine skinuo Up in the air tako da ga imam na hdd... Sva je prilika da cu ic na vukodlaka
gledaj invictus ako nisi odluchio jos