Visa electron, moja je iz montenegro express, lako se dobija, registrujes se sa stvarnim podacima i to je to...
bet365 je dobar jer je transfer novca jednostavan.
kad se registrujes dobijes bonus u visini prve uplate do 30 eura, mislim.
ovoga st poltena 1 4,15
vislu 1 1,33
exselsior 1 1,40
na uzivo...
moglo bi doci..
Wisla 0-1 hahahahah
Bijo si poziw koi se neodbija
ahhhhahahahahhahaha
vatama arku iz 2.1111111111111 tooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Sad kad ih Arka nagrdi![]()
Bijo si poziw koi se neodbija
ja sam igrao sa 2 wislu iz 2 u 1 i arsenal, posto u bookmaker nije mogla sama, zamislite da dodje wisla a da me baci arsenal, to bi najjaca fora bila
A kad je meni striko igrao prelaz kad sam mu reko 1-2 i stavi jos 5 utakmica kvote 2.00 i pane na jednu![]()
qq qq
i ja ne odigram ove poljake pihhhhh claun da nisi odigra ovo sa 5e
oce li bit sto za sjutra claun???
ovaj go ahed igls...isto bi mogo bit prelaz.....a kvota na wilsu live je sad 3.10.......
claun nema pojma
a visla ce doci 2-X
pih dje ne odigrah wislu 2-1 qq![]()
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"
cekam jebeni grojterfurt gg i leiksos gg za raspalih 30 eura, obije ce zavrsit 0-0
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks