View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 352 of 2251 FirstFirst ... 2523023423483493503513523533543553563624024528521352 ... LastLast
Results 8,776 to 8,800 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8776
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Hmm, Marković bi i mogao. Sigurno ga treba zvati, jer i onako smo vrlo vrlo tanki na njegovoj poziciji. Potpuno zaboravih na njega, nadam se da Kranjčar neće.

    Savića treba zvat da odigra tih minut-dva da ga ovjerimo, ali mislim da nema što da traži još koju godinu dvije, dok ne stekne malo iskustva (što je presudno za njegovu poziciju). Venger bi od njega napravio kvalitetnog fudbalera sigurno, ali reprezentacija ne može razvijati fudbalera isto kao i klub u 15-ak utakmica godišnje, od kojih je svaka vrlo bitna.

  2. #8777
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Poleksić (Blažić)

    Pavićević - Baša - Džudović (Bojović) - Božović

    Drinčić (Fatić)

    Burzanović - Vukčević - Bošković

    Jovetić - Vučinić
    a koji crni dzudovic...u nashu ligu ima bar3 bolja shtopera

  3. #8778
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Junkie994 View Post
    a koji crni dzudovic...u nashu ligu ima bar3 bolja shtopera
    Da u našu ligu ima 3 bolja štopera, oni ne bi bili u našoj ligi.

  4. #8779
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Da u našu ligu ima 3 bolja štopera, oni ne bi bili u našoj ligi.
    prvi radulovic iz buducnosti...po mome misljenju bolji od dzudovica

  5. #8780
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Misliš na Radulovića, bivšeg igrača Dečića?

    Postoji razlog zbog koga je Džudović kapiten prvoligaške ekipe u Rusiji, a Radulović ne može mrdnut odavde.

  6. #8781
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Neko je ranije pominjao Miloša Stojčeva(sad igra u Borcu) i ja sam mislio da je on Srbijanac al sad gledam i svuda stoji da je crnogorac(po netu naravno).Ne znam,ako je dobar kao prije par godina u menadžeru ... :mrgreen:

  7. #8782
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ako ćemo po menadžeru, onda treba zvat Novovića iz Zete i Jelenića iz Mornara (čini mi se). Ali mislim da im skauting u ovim krajevima i nije naročito razvijen.

  8. #8783
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poleksić

    Pavićević - Baša - Fatic - Božović

    Drinčić

    Vukčević -Jovetic - Bošković

    Delibasic - Vučinić

  9. #8784
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Poleksić (Blažić)

    Pavićević - Baša - Džudović (Bojović) - Božović

    Drinčić (Fatić)

    Burzanović - Vukčević - Bošković

    Jovetić - Vučinić


    Po mom misljenju,ovo je ekipa za sigurno punjenje mreze(nase).Ne znam otkud kod nas ovolika zaljubljenost u onog Bozovica,koji je neposredno ili posredno kriv za vise golova(izanalizirajte malo utakmice,pa cete vidjet),on se mozda moze u sredini iskoristit,ali on nije igrac za odbranu(mada se ja nesto ne sjecam ni da je u napadu cuda cinio),jer je previse mek,slab u duelima i neborben.S druge strane,sta onaj momak Zverotic treba da uradi da ga se ne bi stalno s potcjenjivanjem uzimalo kod nas?On u ovoj ekipi mora imat mjesta i on je standardni prvotimac Lucerna,koji je treci u svajcarskoj ligi,koja je u rangu rumunske u svakom slucaju.Jovanovic,slicno kao Zverotic-vrlo borben igrac,a nama takvih definitivno hvali.
    Takodje,sa ovom formacijom sumnjam da bi se golova nadavali,jer tesko da bi lopta dolazila do Vucinica i Jovetica.Ako ostane na Burzanovica i Boskovica da organizuju igru,onda cemo igrat sporije nego SRJ protiv Azerbejdzana,kad su igru organizovali isti taj Boskovic i Vukic.

  10. #8785
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    -------------- Poleksic --------------
    Pavicevic - Basa - Bojovic - Jovanovic
    ------- Drincic ----- Fatic -----------
    --------------- Simon ---------------
    Jovetic ---------------------- Vucinic
    --------- Damjanovic/Delibasic -------

  11. #8786
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    -------------- Poleksic --------------
    Pavicevic - Basa - Bojovic - Jovanovic
    ------- Drincic ----- Fatic -----------
    --------------- Simon ---------------
    Jovetic ---------------------- Vucinic
    --------- Damjanovic/Delibasic -------
    Ovo bi bilo super ...
    BISOGNA VINCERE !

  12. #8787
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    Ovo bi bilo super ...
    zasto???

  13. #8788
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    -------------- Poleksic --------------
    Pavicevic - Basa - Bojovic - Jovanovic
    ------- Drincic ----- Fatic -----------
    --------------- Simon ---------------
    Jovetic ---------------------- Vucinic
    --------- Damjanovic/Delibasic -------
    Preofanzivno....

  14. #8789
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi vi sastavljate formacije ka da mi pozadi imamo bufona,terija,nestu,evru i maikona,a ispred njih lass diaru i esijena,pa da mozemo igrat sa 4 potpuna ofanzivca...
    Raise my hammer,take my aim

  15. #8790
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Slazem se s Mad God-om da se treba odrec krila i igrat usko.

    Po meni je najveci problem sto mi nemamo desnog ofanzivnog veznog. Simon improvizuje i trudi se ali to nije njegova pozicija..

    E problem je sto kad bi njega vratili lijevo, Boskovic bi morao ili na klupu ili na prinudnu poziciju..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #8791
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,161
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    boskovic i ne treba da igra jer on u raspali rapid ne pinje. Ljudi ruku na srce odsvirao je onaj pjesak vuc se vise ne moze

  17. #8792
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odma ovako

    Vucinic
    Jovetic
    Simon - Vesovic
    Fatic - Drincic
    Savic - Bojovic - Basa - Zverotic
    Poleksic

  18. #8793
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,161
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    ti odma savic i vesovic i protiv nekih skorupana igrali i sad runija da paze veselo

  19. #8794
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cico je trener poznat po ofanzivnom fudbalu i po meni tako je najbolje da igramo. Imamo slabu odbranu, i ako igramo 4-5-1 sa dva zadnja vezna, opet cemo primiti gol, a na sto jada cemo ga dat'. Mi nemamo sa kim da se branimo, dok nam je napad paklen. I bolje je iskoristiti taj napad pa da igras za gol vise, a ne braniti se cijeli mec i cekati da ga das iz kontre. Zbog defanzivnog fudbala smo imali 6 remija, jer smo se bojali da napadnemo.
    Nadam se da cemo igrat sa dva spica, a Jovetic kao ofanzivni vezni jer mu ta pozicija najvise odgovara, a i nama je potrebniji na sredini jer ima ko naprijed da da gol.
    Stoper nam je najveci problem, ali se nadam do septembra da ce Cico i taj problem rijesiti. Bekovi su prosjecni, mogu nekako da odrade posao iako bi i tu valjalo da se nadje neka alternativa.
    Last edited by good; 12-02-10 at 22:43.

  20. #8795
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :
    Quote Originally Posted by afi View Post
    Preofanzivno....
    a kako bi vi...10 odbrabenih......
    nego sta nego ofanziva.....
    :)

  21. #8796
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    :

    a kako bi vi...10 odbrabenih......
    nego sta nego ofanziva.....
    Ne moras mi persirat

    Nije to bas tako,moraju sve linije bit uskladjene,da ne bude poslije kuku lele.....Lako je ubacit 7 napadaca,pa da se sudaraju po terenu i svaki da igra za sebe.......ne moze tako.......

  22. #8797
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Auckland
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .......................................Poleksic... ........................................

    Pavicevic...........Dzudovic....................Ba sa..................Zverotic..

    .......................Drincic.................... ...Fatic...............................

    Vukcevic.......................................... ........................Bozovic.....

    .............................Jovetic.............. ........................................

    ...........................................Vucinic ........................................

    Klupa: Boskovic, Jovanovic, Damjanovic, Delibasic, Bozovic

    Ovo bi po meni bila najsigurnija formacija. Jedino me ovaj Dzudovic brine, ali jbg, trenutno
    smo tu tanki. Ovo bi idalje bila dosta ofanzivna formacija s time sto bi krilni igraci morali da se vracaju u odbranu, slicno kao sto Roma sad igra. Mislim da bi funkcionisalo jer je Vukcevic borac i pokriva bi Pavicevica dobro, a na suprotnu stranu Bozovic je ofanzivni bek koji bi igra krilo. Fatic i Drincic bi bili cvrsti u sredinu, a i nisu losi s loptom. Pri ofanzivi bismo imali Vukcevica, Jovetica i Vucinica. Mislim da moramo da idemo po krilima, nemamo mi kvalitet da iznosimo loptu kroz sredinu. Tu bi nas na kontre nagrdili, pogotovo s dzudovicem od 100 kila koji nemoze nikudj...

  23. #8798
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Vukčević ne treba da igra na krilu više ni pod razno, ono je tragedija bila konstantno ga stavljat tamo. U sredinu, iza špiceva, eventualno na desnoj strani u sredini sa troje (ali ne kao krilo).

    Krila samo razvlače igru i ne stvaraju dovoljno šansi, lako se zatvaraju, sredina ostaje prazna, čist gubitak 2 fudbalera na terenu. Sem toga, mi nemamo ni jednog jedinog klasičnog krilnog igrača na širem spisku reprezentacije (eventualno Božović koji je više wingback, i Djokaj).
    Last edited by MadGod; 13-02-10 at 08:13.

  24. #8799
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    niko ne pominje tomasevica

    19 godina i igra dosta u portugalu

  25. #8800
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    128
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hrabri_Sokoli View Post
    niko ne pominje tomasevica

    19 godina i igra dosta u portugalu
    http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=138971
    http://www.soccerway.com/players/zarko-tomasevic/89878/
    http://en.wikipedia.org/wiki/%C5%BDa...C5%A1evi%C4%87
    Po ovome ne izgleda los...
    Sto znam ako nista drugo neka ga zovu za mlade ako vec ne igra...

Page 352 of 2251 FirstFirst ... 2523023423483493503513523533543553563624024528521352 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •