A sto cemo ako na evropsko odemo ? koje bi nam ekipe odgovarale u grupu![]()
Vi vec dosli do zadnjeg kola![]()
A sto cemo ako na evropsko odemo ? koje bi nam ekipe odgovarale u grupu![]()
Nesto mi se cini da ce u Basel bit.A moze li se kako kolima do Englekse
ja prognoziram da utakmice protiv engleske da dobijamo i u podgorici i u englesku zivi bili pa vidjeli
prije bi rekao da idemo na EP ili u baraz nego da pobjedimo 2 puta englesku![]()
Volio bih tu utakmicu,kao prvo strasno bi koristila reprezentaciji,i nadam se da bi i nasa i njihova publika bilo u BG ili u PG tu polozila ispit zrelosti...
Raise my hammer,take my aim
Sta mislite o sastavu tima,formaciji?Kako bi trebalo da igramo?
Ja mislim da bi trebalo Vucinica,Jovetica i Vukcevica sto je vise mogce iskoristit u organizaciji igre.Znaci Vucinic i Jovetic da igraju otprilike na pozicijama u kojim igraju u klubovima,dok bi Vukcevica stavio desno iako mu to bas nije pozicija.
Svaka cast Boskovicu,Novakovicu,Pejovicu,Bozovicu,ali kad gledam njihovu brzinu i okretnost u organizaciji igre i napada posebno,muka mi dodje.Znaci Mirko,Stevan i Simon prakticno da igraju sredinu i da se dosta ubacuju u napad,gdje bi jedini klasicni spic-sidras bio Delibasic,koji je izgleda dobar za tu poziciju.Ako ne on,onda moze Damjanovic,nije neka prevelika razlika.Igrao bih sa dva zadnja vezna-Drincic i Pekovic(Novakovic,Fatic,ima jos kandidata).
Na kraju nasa najveca boljka-odbrana.Tu je jedino Basa neupitan.Sto se mene tice neupitni su i Batak i Tanasijevic-hvala im za sve sto su uradili,dovoljno je bilo.Meni bi u odbrani obavezno igrali Elsad Zverotic i Milan Jovanovic,cak bih Jovanovica stavio na centralnog beka,uz Basu,jer je fizicki dosta jak,dovoljno brz i okretan i izuzetno borben.Sve ovo vazi i za Zverotica,koji umije da kiksa,ali je zato nas ubjedljivo najborbeniji igrac,covjek kida,jedan mi je od najomiljenijih igraca-njemu ko uzme lioptu,obicno je vrati nazad,vrlo brzo
.Za razliku od njih Bozovic i Pavicevic su neosporno talentovaniji igraci i vise znaju sa loptom,ali su toliko "malokrvni" da se zgadi covjeku.Nikakve borbenosti,nista-samo pogledajte revans sa Bugarskom:mad:.Pejovic-no further comment.
Znaci,neka 4-5-1 formacija u kojoj bi Vukcevic,Vucinic i Jovetic bili vrlo ofanzivni i dodavali se spicu po potrebi.
---------------------Poleksic(Bozovic)------------------------------------
Zverotic------Basa------------Jovanovic--------Pavicevic(nemamo boljeg
--------------Pekovic(Fatic?)----------Drincic
Vukcevic----------------Jovetic--------------------Vucinic
----------------------Delibasic(Damjanovic)----------------------
Prije nego me neko popljuje,da kazem da ne smatram sebe nikakvim strucnjakom,neko bezveze ubijam vrijeme,a i funkcionisalo je na fudbal menadzeru.
dobra formacija, samo ubaci bojovica na mjesto stopera umjesto jovanovica
a jovanovic bi moga mjesto zverotica
AJMO CRNA GORO !!!
kao prvo bez pekovica. nista nevalja covjek a samo skuplja zute kartone
a i nisam siguran da moze pavicevic na lijevu stranu da igra. u budnesligi sam ga samo na desnoj vidjeo
Mislim da bi bilo najpametnije da igramo odbranu u troje da odstranimo nas najveci problem-bekove.Ta trojica u odbrani bi bili basa,fatic i jovanovic-najbolja troijca koju imamo.Samo je onda problem nac 4 vezna koji su barem napola normalni...
Raise my hammer,take my aim
Poleksić (Blažić)
Pavićević - Baša - Džudović (Bojović) - Božović
Drinčić (Fatić)
Burzanović - Vukčević - Bošković
Jovetić - Vučinić
MadGod mudato nema sto
samo zasto burzo na krilo,a vukcevic u sredinu,to mi nije jasno...
Raise my hammer,take my aim
Bilo bi to dosta čvrsto, samo je bitno da više ne igramo sa klasičnim krilima i da se ne razvlačimo bez potrebe.
U fazi odbrane, Mirko upada dolje po strani, a Bošković u Drinčićevu liniju. Od bekova samo Božović ide naprijed.
nadam se da ce prvi potez Kranjcara bit podmladjivanje ekipe, jer je Filipovic selektirao igrace tako da je ova ekipa vec da kazem "dosta zrela" za ovaj ciklus kvalifikacija tako da je pametnije pravit ekipu za malo duze staze ako je to moguce...tj nadam se da ce se zahvaliti na (ne)saradnji Bataku, Tanasijevicu, Pekovicu, Dzudovicu, Ognjanovicu....
golman Poleksic, kako god obrnes on ce biti prvi golman.iako su Mladen Bozovic i Blazic mozda i kvalitetniji
nemojte samo Jovanovica kao stopera, velika je kiksara za tu poziciju.Kao lijevi bek jos i moze pristojno da odigra, a mi smo tu najslabiji.Takodje pruziti Bojovicu sansu u tandemu sa Basom, mislim da je on tu najbolje rjesenje.desno jos Pavicevic, koji je sasvim solidan bek.
defanzivni vezni Drincic i Fatic, a ispred njih Boskovic i Vukcevic.Kad bi kojim slucajem privolili Milosa Marica da igra za nas, imali bi vrlo dobar srednji red.
u napadu Jovetic kao poluspic i Vucinic kao najistureniji.to je jasno
Nemamo mi fudbalera za podmladjivanje. Po meni je cilj iscijediti najviše od ove generacije, a iskustvo je neophodno ako mislimo da imamo bilo kakve šanse u ovom i narednom ciklusu.
Takodje, treba vidjeti kako će "problematični" odbrambeni fudbaleri odigrati pod Kranjčarevim vodjstvom, ako im se ukaže prilika. Ne treba ih odma otpisivati zato što su u Filipovićevoj ekipi podbacili. Džudović nam sigurno treba, zbog iskustva i fizičkih karakteristika, a uz Bojovića bi morao ostat još jedan iz stare garde (Tanasijević ili Batak), jer u slučaju kartona / povreda nemamo mnogo izbora.
E, da. Jovanović, Damjanović - out.
Last edited by MadGod; 12-02-10 at 19:27.
Vala ne bi bilo zgoreg probat ni onog Savića iz Borče,ako je Vengeru zapeo za oko mora da ima nešto od njega.Takođe mislim da bi i Darko Marković mogao da se izbori,igra u ekipi koja je redovan učesnik azijske LŠ a to opet nije tako loše,moramo priznat da je istok napredovao zadnjih godina i da dosta dobrih igrača ima tamo.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks