View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 348 of 2251 FirstFirst ... 2482983383443453463473483493503513523583984488481348 ... LastLast
Results 8,676 to 8,700 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #8676
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce li bit da se kupi komplet ulaznica za sjever za sve utakmice?i ako oce kad?

  2. #8677
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,744
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Da li ti išta znače ovi podaci:

    Jedini dribler je DŽO KOL, ali on i nije u nekoj formi da bi ga se posebno pribojavali. Sve u svemu, mnogo su i taktički i fizički jači od nas. + su uigraniji, + imaju nerealno dobrog trenera.

    To je ta računica po kojoj NE MOŽEMO ni bod da uzmemo.
    uce on u formu do tad

  3. #8678
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma kakvi englezi, kakvi bakraci...
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #8679
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Evo dijela iz emisije cg.sport đe je intervju sa Cicom Kranjčarom.



    Dakle, u maju će biti organizovan kamp svih kandidata za reprezentaciju. Odlična stvar. Protiv Makedonije u martu, ne vjerujem da će biti većih odstupanja od sastava u prošlim kvalifikacijama.
    Dick Laurent is dead!

  5. #8680
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    RofZ
    Posts
    819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce karte izac tek tamo jul-avgust...
    “people will judge you on what you can build, not what you destroy"

  6. #8681
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biće frke oko karata AGAIN ... !!! I opet će fukara doć' do karata putem j...... trebovanja ... i opet će da nalickani i prekrštenih nožica śede i aplaudiraju ... no sreća što nema plavih nota na dresu ( a, by the way, dresovi su nam posebna priča ) inače bi pred 5 hiljada engleza "skandirali" ... plavi, plavi .... ufffffff
    Tri karte moram imat' pa makar Đurđevca kindapovao !
    ... a zna li se išta, oće li nam kukavni fudbalski savez kupovat' igračima Nike Puma ili Umbro opremu ..... OVO JE BRUKA ŠTO NOSE .... PONIŽENJE !!!
    Ako za opremu kvalitetnu nemamo, bolje da se i ne pojavljujemo ....
    I sad zamislite, tri godine od obnove nezavisnosti, tri godine nastupa selekcije i ne može se kupiti DRES niti ŠAL u sred Podgorice ...... Jaoooooooo majkooooo .... PIIIII

  7. #8682
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rip Kirby View Post
    ... a zna li se išta, oće li nam kukavni fudbalski savez kupovat' igračima Nike Puma ili Umbro opremu ..... OVO JE BRUKA ŠTO NOSE .... PONIŽENJE !!!
    Ako za opremu kvalitetnu nemamo, bolje da se i ne pojavljujemo ....
    I sad zamislite, tri godine od obnove nezavisnosti, tri godine nastupa selekcije i ne može se kupiti DRES niti ŠAL u sred Podgorice ...... Jaoooooooo majkooooo .... PIIIII
    Ne kupuju je koliko znam,niti ijedan savez to radi.Imaju sponzorski ugovor i neka od firmi koje proizvode opremu je obezbjeđuje a oni nošenjem reklamiraju.Tako,ako Nike i ostale firme vide neki interes u saradnjim,možda i budu nosili te dresove a inače ostaje po starom

  8. #8683
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rip Kirby View Post
    Biće frke oko karata AGAIN ... !!! I opet će fukara doć' do karata putem j...... trebovanja ... i opet će da nalickani i prekrštenih nožica śede i aplaudiraju ... no sreća što nema plavih nota na dresu ( a, by the way, dresovi su nam posebna priča ) inače bi pred 5 hiljada engleza "skandirali" ... plavi, plavi .... ufffffff
    Tri karte moram imat' pa makar Đurđevca kindapovao !
    ... a zna li se išta, oće li nam kukavni fudbalski savez kupovat' igračima Nike Puma ili Umbro opremu ..... OVO JE BRUKA ŠTO NOSE .... PONIŽENJE !!!
    Ako za opremu kvalitetnu nemamo, bolje da se i ne pojavljujemo ....
    I sad zamislite, tri godine od obnove nezavisnosti, tri godine nastupa selekcije i ne može se kupiti DRES niti ŠAL u sred Podgorice ...... Jaoooooooo majkooooo .... PIIIII
    To je istina, mada ne vjerujem da se kupuje, vec se potpise neki sporazum sa npr.Pumom, i oni ne placaju to za igrace, ali zaradjuju na prodaji. Valjda to tako ide.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  9. #8684
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ne kupuju je koliko znam,niti ijedan savez to radi.Imaju sponzorski ugovor i neka od firmi koje proizvode opremu je obezbjeđuje a oni nošenjem reklamiraju.Tako,ako Nike i ostale firme vide neki interes u saradnjim,možda i budu nosili te dresove a inače ostaje po starom
    Eh, spor sam xD.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  10. #8685
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba da se donese zakon da mec protiv engleske mogu samo gledati najvatreniji navijaci...ne gospoda..i da karte dobiju samo vodje sa sjeverne tribine...i da oni prodaju karte na osnovu svog misljenja..a ne da dobijaju karte vodovod, distribucija itd.....neka ministarstva i sranja....koji ce mi **** navijaci koji jednom u 5 godina dodju na stadion....
    sve 4 tribine da budu SJEVERNA
    :)

  11. #8686
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima dres da se kupi u Elmag u centru, kosta 65e ali je takav kvalitet da je to sramota. Oni dresovi sa Tuske pjace su bolje odradjeni od ovih Legea..

  12. #8687
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up

    Pogledajte smotanost Bugarske odbrane, to im je najslabiji dio ekpe, i to treba iskoristiti.:burp:
    Stop the world I wanna get off.

  13. #8688
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    E da, nije mi jasno kako neko iz saveza nije poradio ništa na tome da se nađe neki sportski sponzor reprezentacije?
    Da se makne ovo LEGEA cigansko više, pih.
    Onda ću kupit dres reprezentacije, a ovo ne mogu gledat... prije toga bilo ono daCapo.. PRELOŠE.

  14. #8689
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma katastrofa ljudi .... Ono smeće iz Elmagovog izloga LIŠE ORLA ZLATNOGA ne bih nosio pa da mi ga poklone sa sve potpisima igrača i oba selektora !!!
    I nevjerovatno je da se na sajtu saveza nema mjesta za jedan forum đe bi se između ostalog i ova tema načela .... pa valjda nacija zna malo više od foteljaša ....
    Oduševii su me dresovi ovih afrikanaca na ovom kupu .... ne zna se koji je bio bolji od koga !!! I nemojte mi reći da najbrže napredujuća reprezentacija na svijetu nije interes neke svjetske firme, tim prije što je sav svijet u g...... i bori se za kupca više !
    ... ja tipujem na UMBRO ... !
    Aj' što dresa nema, a što šala krštenog ne moš' kupit' .... i niko ništa ... boli bilo koga k.... Bolje da su one nesreće iz Titexa sašile 5 000 šalova nego što su blejali po ulicama i rušili onu ogradu ....
    Bitno je da su Cica okitili onom ponjavom od šala .... u jednom trenu mu se oči nijesu viđele .... Ufffff ..... naša posla

  15. #8690
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    Pogledajte smotanost Bugarske odbrane, to im je najslabiji dio ekpe, i to treba iskoristiti.:burp:
    Mogu mislit koliko oni imaju materijala za postavljanje klipova po njihovim forumima o smotanosti nase odbrane.

    A za dresove, dok god su crveno zuckasti, nije bitno koja su marka. :burp:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  16. #8691
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rip Kirby View Post
    Aj' što dresa nema, a što šala krštenog ne moš' kupit' .... i niko ništa ... boli bilo koga k.... Bolje da su one nesreće iz Titexa sašile 5 000 šalova nego što su blejali po ulicama i rušili onu ogradu ....
    Bitno je da su Cica okitili onom ponjavom od šala .... u jednom trenu mu se oči nijesu viđele .... Ufffff ..... naša posla
    Jes no se tako neće ugradit pojedini na uvozu kineskog smeća .Tamo kupe za 0.5e a ođe prodaju za 20

  17. #8692
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    E da, nije mi jasno kako neko iz saveza nije poradio ništa na tome da se nađe neki sportski sponzor reprezentacije?
    Da se makne ovo LEGEA cigansko više, pih.
    Onda ću kupit dres reprezentacije, a ovo ne mogu gledat... prije toga bilo ono daCapo.. PRELOŠE.
    Puma ili Nike .

    Quote Originally Posted by Rip Kirby View Post
    Ma katastrofa ljudi .... Ono smeće iz Elmagovog izloga LIŠE ORLA ZLATNOGA ne bih nosio pa da mi ga poklone sa sve potpisima igrača i oba selektora !!!
    I nevjerovatno je da se na sajtu saveza nema mjesta za jedan forum đe bi se između ostalog i ova tema načela .... pa valjda nacija zna malo više od foteljaša ....
    Oduševii su me dresovi ovih afrikanaca na ovom kupu .... ne zna se koji je bio bolji od koga !!! I nemojte mi reći da najbrže napredujuća reprezentacija na svijetu nije interes neke svjetske firme, tim prije što je sav svijet u g...... i bori se za kupca više !
    ... ja tipujem na UMBRO ... !
    Aj' što dresa nema, a što šala krštenog ne moš' kupit' .... i niko ništa ... boli bilo koga k.... Bolje da su one nesreće iz Titexa sašile 5 000 šalova nego što su blejali po ulicama i rušili onu ogradu ....
    Bitno je da su Cica okitili onom ponjavom od šala .... u jednom trenu mu se oči nijesu viđele .... Ufffff ..... naša posla
    Vecina dresova u Africi su Pumini, bar ovo sto sam vidjeo.
    Last edited by Rave92; 09-02-10 at 14:50.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  18. #8693
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rip Kirby View Post
    Ma katastrofa ljudi .... Ono smeće iz Elmagovog izloga LIŠE ORLA ZLATNOGA ne bih nosio pa da mi ga poklone sa sve potpisima igrača i oba selektora !!!
    I nevjerovatno je da se na sajtu saveza nema mjesta za jedan forum đe bi se između ostalog i ova tema načela .... pa valjda nacija zna malo više od foteljaša ....
    Oduševii su me dresovi ovih afrikanaca na ovom kupu .... ne zna se koji je bio bolji od koga !!! I nemojte mi reći da najbrže napredujuća reprezentacija na svijetu nije interes neke svjetske firme, tim prije što je sav svijet u g...... i bori se za kupca više !
    ... ja tipujem na UMBRO ... !
    Aj' što dresa nema, a što šala krštenog ne moš' kupit' .... i niko ništa ... boli bilo koga k.... Bolje da su one nesreće iz Titexa sašile 5 000 šalova nego što su blejali po ulicama i rušili onu ogradu ....
    Bitno je da su Cica okitili onom ponjavom od šala .... u jednom trenu mu se oči nijesu viđele .... Ufffff ..... naša posla
    Potpuno se slažem sa svakom riječju.
    Meni bi ipak ADIDAS bio po mjeri, eto ni NIKE nije loš.
    Umbro mi je seljački malo

  19. #8694
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sto rece neko, firme koje proizvode i distribuiraju opremu treba da nadju interes da nas sponzorisu...

    Legea, mislim da je to i Bokelj izbacio iz upotrebe... Katastrofa i materijal i dizajn i sve...



    A salovi, ako se ono go*no sto na njega pise T-com moze nazvat salom, to je tek posebna prica...


    Ali zato su salovi Ultras CG kluba navijaca mnogo dobri...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #8695
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Sto rece neko, firme koje proizvode i distribuiraju opremu treba da nadju interes da nas sponzorisu...

    Legea, mislim da je to i Bokelj izbacio iz upotrebe... Katastrofa i materijal i dizajn i sve...



    A salovi, ako se ono go*no sto na njega pise T-com moze nazvat salom, to je tek posebna prica...


    Ali zato su salovi Ultras CG kluba navijaca mnogo dobri...
    Slike...?

    ....
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  21. #8696
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Treba to nac sad po forumu, ima nedje na ovu temu.. Crno mi je slikat sad pa prebacat
    Uglavnom klasicni crveno zuti sal, samo izradjen od finog materijala (nisam siguran je li vuna) i izvezeno Ultra CG..

    Mozda Didi ima.
    Last edited by Mad_dog_KO; 09-02-10 at 14:53.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #8697
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Treba to nac sad po forumu, ima nedje na ovu temu.. Crno mi je slikat sad pa prebacat
    Mozda Didi ima.
    Aha, ok u redu je . Mozda sam vidjeo. Sjecam se da je Didi (valjda) prodavao neke salove CG rep. pa moguce da je to to.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  23. #8698
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Treba to nac sad po forumu, ima nedje na ovu temu.. Crno mi je slikat sad pa prebacat
    Uglavnom klasicni crveno zuti sal, samo izradjen od finog materijala (nisam siguran je li vuna) i izvezeno Ultra CG..

    Mozda Didi ima.
    Ajd' slikaj i prebacuj za ovog gastarbajtera...

    Reci mi dje to co'ek moze nac da kupi, koliko je para i sl.???

  24. #8699
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde stavicu nocas sliku..

    Ja sam kupio u prostorije kluba navijaca, ne znam rade li sad (posto mislim da to nije njihov prostor, nisam siguran) kad nema utakmica.
    Uglavnom cim bude meceva u pg bice tamo valjda da se uzme ako ih ima jos...

    Didi ce ti to bolje objasnit..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  25. #8700
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A sto mi radite..
    Bijo si poziw koi se neodbija

Page 348 of 2251 FirstFirst ... 2482983383443453463473483493503513523583984488481348 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •