Page 243 of 1169 FirstFirst ... 143193233239240241242243244245246247253293343743 ... LastLast
Results 6,051 to 6,075 of 29206

Thread: Tenis

  1. #6051
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sinisam, je brat nas. uvijek nas fino razveseli svojim komentarima.

  2. #6052
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko pomenu da je federer najveci teniser na svijetu da ima zaredom 20 setak polufinala a Lendl samo 10.Jeste ali je Lendl za protivnike imao Leconta, Mekinroa Mac Vilandera,Dzimija Konorsa,Edberga,Borisa Bekera,Janika Nou.
    A koga ima Federer

    Mac Vilander radi povremeno kao komentator Eurosporta rekao je za Federera da malo cete sampiona naci u bilo kom sportu bez srca i petlje

  3. #6053
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    ...brzo ću vas ja vratiti u stvarnost, pošto neki pokušavaju da budu duhoviti kao Federer.
    Nadal je bio neprikosnoveni vladar tenisa dok nije zadobio, izgleda, hroničnu povredu koljena.
    Federer nikada, nikada ne bi postao najbolji svih vremena, nikada ne bi osvojio Pariz da je veliki Španac bio spreman.
    Da nije onako nadmen i prepotentan bilo bi sve ok, ali ,,prevelika" doza duhovitosti nije izbijala iz njega kada je Nadal brisao prašinu sa njim na Roland Garrosu prije povrede.
    Tada je bio nekako drugačiji, nije se šalio, nije pominjao 15 hiljada godina, nije pominjao vraćanje loptica kroz noge, nije pominjao da se izležava...
    Lako je dobar u dobru biti, na muci se poznaju junaci...
    Kada bude velik u porazu kao i u pobjedi, tada ću mu čestitati, ovako...
    Vidjeli ste ,,stomačnog" Novaka kako poslije poraza i nesrećnog peha, ipak nasmijano pruža ruku Tsongi, dijeli autograme, pozdravlja publiku sa osmijehom...slično radi i Nadal...
    A Federer ili izjuri( naravno da zaobilazi autograme) ili prvo se malo ISPLAČE I NE DOZVOLI PROTIVNIKU RADOST( ono sa Australian opena 2009 treba stalno prikazivati kao primjer kako se ne treba ponašati)
    Nadal je morao više da se posveti uplakanom Federeru, da ga tješi zbog poraza, nego da slavi svoju veličanstvenu pobjedu)
    Nemojte mi reći da je i to DUHOVITO!

    koji si ti meni kraaaaaaaaalj.......

  4. #6054
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    Da je nadal onaj stari ubrzo bi federer u penziju otisao.
    A da je Federer onaj stari?

    Pustimo te price da su babi muda, Nadal se sjebao sa koljenima upravo zato jer je igrao i trenirao 300 na sat. Odatle i onolika snaga, brzina, nenormalne promjene pravca isl. **** ga, bio je nepobjediv taj period, al nazalost to sada placa.

  5. #6055
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To ga jes unistilo al dzabe bi isto federeru bilo da je onaj stari jer nije bilo loptice koju nadal nije mogao da vrati .A nema potrebe pricat o federeru znam koliki je igrac

  6. #6056
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Federer nikada nije predao meč

    Davidenko: 15
    Del Potro: 12
    Rodik: 11
    Korija: 11
    Ferero: 9
    Đoković: 7
    Nadal: 7
    Safin: 5
    Federer: 0
    * Predaje u periodu od 2000. do 2010. godine

    Ali vazno je da Rodik proziva i da je Novak taj koji najvise predaje meceva...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #6057
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Federer nikada nije predao meč

    Davidenko: 15
    Del Potro: 12
    Rodik: 11
    Korija: 11
    Ferero: 9
    Đoković: 7
    Nadal: 7
    Safin: 5
    Federer: 0
    * Predaje u periodu od 2000. do 2010. godine

    Ali vazno je da Rodik proziva i da je Novak taj koji najvise predaje meceva...

    Dobro svi imaju obraza da nesto prozivaju Noleta a pogle i taj Nadal je predao isto meceva koliko i Novak! Kompleksi ! Jos ako postane u nedelju broj 2,moce samo da mu produvaju dusmani malo!

  8. #6058
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Broj predatih meceva stvarno nema nikakve veze sa tim kakav je ko teniser ili sportista. Jbg, neko ima jaci organizam a neko slabiji, mada tu dosta utice i trenazni proces i nacin zivota, ali i stil igre. Ja ne smatram da teniser treba po svaku cijenu da zavrsi mec, jer na taj nacin samo pogorsavaju povredu, makar ostao jedan gem do kraja.
    Djokovica prozivaju jer su ga provalili da je u nekim situacijama malo folirao, trazio medicinske tajm aute bez razloga (jednom je to i sam priznao, cini mi se protiv Monfilsa) i sto je predao najvise meceva u zavrsnicama velikih turnira.

    Skoro gledam isjecak jednog meca izmedju Hjuita i Gaskea u kome Gaske izvrce koljeno, i nastavlja da igra do kraja, svo vrijeme hramlje, jedva se krece, cak spasava dvije brejk lopte nekim ludim poenima. I publika to odobrava, ali za mene je to ludost, rizikovati karijeru i tezu povredu zbog meca koji je vec izgubljen je besmisleno.

    bjeloZ@, ko su to dusmani? Jesu li to svi koji ne navijaju za njega i koji ga ne vole? Ako je tako onda je mnogo Federerovih dusmana duvalo i duvacete jos dosta... Stvarno ne vidim razlog takvom izrazavanju.

  9. #6059
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Djokovica prozivaju jer su ga provalili da je u nekim situacijama malo folirao, trazio medicinske tajm aute bez razloga (jednom je to i sam priznao, cini mi se protiv Monfilsa) i sto je predao najvise meceva u zavrsnicama velikih turnira.
    Da te pitam,posto ti pratis tenis
    Koliko je puta Rafael Nadal zatrazio MTO,a da nije imao nikakavih problema sa zdravljem?
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #6060
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    To ga jes unistilo al dzabe bi isto federeru bilo da je onaj stari jer nije bilo loptice koju nadal nije mogao da vrati .A nema potrebe pricat o federeru znam koliki je igrac
    Ti oces da kazes da bi Nadal u top formi bio bolji od Federera u top formi? Pa ti onda stvarno pojma nemas. Na sljaci bi, ali na drugim podlogama nikad. Evo jedne ankete sa mtf-a bas na ovu temu, i evo sta misle o tome ljudi koji svakodnevno prate tenis:


  11. #6061
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Da te pitam,posto ti pratis tenis
    Koliko je puta Rafael Nadal zatrazio MTO,a da nije imao nikakavih problema sa zdravljem?
    Stvarno pojma nemam, ne vodim o tome racuna. Znam da se Djokovic s*ebao kad je posle meca sa Monfilsom priznao da je trazio 4 puta MTO samo da bi poremetio ritam protivnika i da bi se odmorio, da mu nije bilo nista, i sad ga zbog toga prozivaju. Jbg, ko jednom slaze...
    Last edited by OCTAVIAN; 29-01-10 at 22:20.

  12. #6062
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Samo nemoj glasanja sa MTF-a...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #6063
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Stvarno pojma nemam, ne vodim o tome racuna. Znam da se Djokovic s*ebao kad je posle meca sa Monfilsom priznao da je trazio MTO samo da bi poremetio ritam protivnika, da mu nije bilo nista, i sad ga zbog toga prozivaju. Jbg, ko jednom slaze...
    Grijesio je Novak,nema tu price,i rekao sam da nije trebao da preda onaj mec 2008 u MC protiv Feda,morao je da ostane na terenu jos ta tri gema,ali intresantno je to da je Nadal mnogo puta trazio MTO(doduse to je tada bilo dozvoljeno,od ove godine se situacija donekle promijenila) kad nije bilo potrebe za tim,ustvari jeste,da bi prekinuo momentum protivnika,ali nikad ne cuh da on nije sportista,dzentlmen,veliki borac,itd...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #6064
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Grijesio je Novak,nema tu price,i rekao sam da nije trebao da preda onaj mec 2008 u MC protiv Feda,morao je da ostane na terenu jos ta tri gema,ali intresantno je to da je Nadal mnogo puta trazio MTO(doduse to je tada bilo dozvoljeno,od ove godine se situacija donekle promijenila) kad nije bilo potrebe za tim,ustvari jeste,da bi prekinuo momentum protivnika,ali nikad ne cuh da on nije sportista,dzentlmen,veliki borac,itd...
    kako ti mozes znati da li je Nadal imao potrebu za tim? Osjecas li ti njegov bol u koljenima dok sjedis ispred TVa? Djokovic je priznao novinarima da je slagao sudiju za razlog zbog kojeg je uzimao TO, i to 4 puta u toku meca! Da je sudiji rekao razlog zbog koga mu treba TO ne bi mu bio odobren, jer su pravila oko toga jasna bila i tada, i on bi izgubio mec, sto ce reci da je taj mec dobio klasicnom prevarom.

    Ne vjerujem ni ja glasanjima sa MTF-a, ali pogledaj ovaj odnos u glasovima, ipak nesto znaci. A znas i ti ko je najbolji kad je u top formi, tu nikakve dileme nema Na kraju krajeva, MTF je najmasovniji teniski forum, tako da... Ako imas bolji izvor za ovu temu nadji i postavi.

  15. #6065
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ma covjece on je gubio 5:1,ej 5:1 protiv Rogera u Hamburgu,zatrazio MTO i uzeo set7:5,pa ne moze me niko ubijediti da je za tri minuta bol nestao
    Ma svako zna ko je najbolji teniser svih vremena,tu nema nista sporno
    edit:MTF jeste najmasovniji,ali i jedan od najostrascenijih foruma koje sam vidio
    Last edited by Jakuza; 29-01-10 at 22:41.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #6066
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ma covjece on je gubio 5:1,ej 5:1 protiv Rogera u Hamburgu,zatrazio MTO i uzeo set7:5,pa ne moze me niko ubijediti da je za tri minuta bol nestao
    to izgleda sumnjivo u svakom slucaju, ali ja opet sa sigurnoscu ne mogu reci da je bilo ovako ili onako. Pogotovo ako se radi o bolovima u misicima i grcevima, tu jedna kratka masaza moze da izvadi stvar. A Rafa sigurno nije uzeo MTO jer je bio iscrpljen

  17. #6067
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad je finale zena ?

  18. #6068
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ujutro u 9:30
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #6069
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    to izgleda sumnjivo u svakom slucaju, ali ja opet sa sigurnoscu ne mogu reci da je bilo ovako ili onako. Pogotovo ako se radi o bolovima u misicima i grcevima, tu jedna kratka masaza moze da izvadi stvar. A Rafa sigurno nije uzeo MTO jer je bio iscrpljen
    Naravno da nije,uzeo ga je da bi prekinuo Rogerov momentum i uspio je u tome...
    Last edited by Jakuza; 29-01-10 at 22:50.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #6070
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Naravno da nije,uzeo ga je da bi prekinuo Rogerov momentum i uspio je u tome...
    Uzmimo da je ovo tacno. Sad ja postavljam pitanje: kako to da su (po prici forumasa) Nadal i Djokovic svijet izmislili za Federera kad je sportsko ponasanje u pitanju? Je li Federerov grijeh to sto daje ostre izjave i sto se ne smjeska protivnicima i to sto ih ne kiti lovorikama kad ga pobijede? Sve sto se ovdje i na drugim mjestima prebacuje njemu tice se stvari koje on radi van terena, i koje apsolutno nikakav uticaj nemaju na sami mec i rezultat. Veci je grijeh i nesportsko ponasanje jedan ovakav MTO nego sve izjave koje je Fedex dao u svojoj karijeri. On NIKAD ne bi uradio ovakvu stvar, a svi smo svjedoci da to nikad nije ni uradio. To se zove sportsmanship - postovanje protivnika na terenu. I zato cu ja uvijek tvrditi da je jedan od najvecih sportista ikad, i po rezultatima i po odnosu prema protivniku na terenu.

  21. #6071
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Federer ima dobre shanse za Calendar Slam ove godine.
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #6072
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Uzmimo da je ovo tacno. Sad ja postavljam pitanje: kako to da su (po prici forumasa) Nadal i Djokovic svijet izmislili za Federera kad je sportsko ponasanje u pitanju? Je li Federerov grijeh to sto daje ostre izjave i sto se ne smjeska protivnicima i to sto ih ne kiti lovorikama kad ga pobijede? Sve sto se ovdje i na drugim mjestima prebacuje njemu tice se stvari koje on radi van terena, i koje apsolutno nikakav uticaj nemaju na sami mec i rezultat. Veci je grijeh i nesportsko ponasanje jedan ovakav MTO nego sve izjave koje je Fedex dao u svojoj karijeri. On NIKAD ne bi uradio ovakvu stvar, a svi smo svjedoci da to nikad nije ni uradio. To se zove sportsmanship - postovanje protivnika na terenu. I zato cu ja uvijek tvrditi da je jedan od najvecih sportista ikad, i po rezultatima i po odnosu prema protivniku na terenu.
    Ma pusti ti pricu,cinjenica je da je Nadal u medijima predstavljen kao sportista nad sportistima,Novakov veliki drug,a Roger s druge strane kao covjek koji ne moze dostojanstveno da podnese poraz,koji place kad izgubi itd...(iako ovo veze s mozgom nema,svi imaju emocije,neko je pokazuje na jedan,neko na drugi nacin)
    Nazalost ali tako je,iako nikad ali nikad nisam od Novaka cuo da je ista rekao protiv Rogera,stavise...
    Ovdje kad sam dosao bila je vecina Rogerovih navijaca,odstupao je SINISAM,pa rekoh da mu se pridruzim(i dalje mislim da se sprda,ustvari nadam se da se sprda )
    Last edited by Jakuza; 29-01-10 at 23:16.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #6073
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ma pusti ti pricu,cinjenica je da je Nadal u medijima predstavljen kao sportista nad sportistima,Novakov veliki drug,a Roger s druge strane kao covjek koji ne moze dostojanstveno da podnese poraz,koji place kad izgubi itd...(iako ovo veze s mozgom nema,svi imaju emocije,neko je pokazuje na jedan,neko na drugi nacin)
    Nazalost ali tako je,iako nikad ali nikad nisam od Novaka cuo da je ista rekao protiv Rogera,stavise...
    Ovdje kad sam dosao bila je vecina Rogerovih navijaca,odstupao je SINISAM,pa rekoh da mu se pridruzim(i dalje mislim da se sprda,ustvari nadam se da se sprda )
    Stari si ti vuk...uvjek sam bio opozicija
    Libertas

  24. #6074
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    i ja zelim u to da povjerujem ali tesko mi ide ( da se kolega sinisam sprda)

  25. #6075
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Dobro svi imaju obraza da nesto prozivaju Noleta a pogle i taj Nadal je predao isto meceva koliko i Novak! Kompleksi ! Jos ako postane u nedelju broj 2,moce samo da mu produvaju dusmani malo!
    kladim se da cak ni ne pratis tenis. novak mozda zvanicno ne preda mec,al ga zato rastegne sa medicinskim tajm autima i cucnjevima i drzanjem za stomak tako da mi vidimo koliko je njemu tesko. nikad sampion od njega nece biti. fakat je to i samo nam uporno to dokazuje.

Page 243 of 1169 FirstFirst ... 143193233239240241242243244245246247253293343743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •