Page 233 of 1169 FirstFirst ... 133183223229230231232233234235236237243283333733 ... LastLast
Results 5,801 to 5,825 of 29206

Thread: Tenis

  1. #5801
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aooo sta rade Enan i Petrova, goreg tenisa nisam gledao odavno.

  2. #5802
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    a vala ovo ne smije ispustiti Marin, GOOO CILIC

  3. #5803
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    aooo sta rade Enan i Petrova, goreg tenisa nisam gledao odavno.
    auh ja izbjegavam zene u sirokom luku , gledao sam 3-4 meca i dovoljno, eventualno polufinala da odgledam

  4. #5804
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    e sad da se posvetimo spektaklu

  5. #5805
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čilić prošao u polufinale!
    Mislim da Marej i Nadal sada imaju osmijeh na licu
    Naravno ne kažem da je Marin lak plijen ali definitivno niko ne želi Rodika u polufinalu Australian opena!
    Marin igra odlično saosnovne linije , međutim i dosta griješi.
    Servis za koga sam mislio da je među najjačim u svijetu, nije davao veliku prednost Čiliću.
    Uh a sada dvojica najdefanzivnijih tenisera, koji čekaju tuđu grešku.Dokle će mo mi čekati da neko izgriješi 3 seta ,vidjećemo.
    jakuza pominjao si Tsongu.Naravno da je odličan igrač ali nema kontinuitet,Nema šanse da može odigrati cijeli meč konstantno, možda set iako i to teško na Noletovom nivou.
    Jednostavno MORA da stalno pogađa I servis inače nema on što da traži.
    Previše je Đoković siguran i čvrst za njega.
    Nole na pravi previše neiznuđenih grešaka, sigurno ne kao Francuz.
    Fedeksdo sada nije imao težak meč.Jedva čekam da malo loptica bude više u igri...da mu bar malčice zakaže serva.
    Sa osnovne linije Kolja će ga pojesti posebno što će mu napasti bekhend...
    Libertas

  6. #5806
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakvu srecu ima ovaj Cilic sto je ovo.Svaki opasni protivnik mu se do sad povrijedio.
    Deserve's got nothing to do with it.

  7. #5807
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    sinisam evo ti malo uvertire za taj duel defanzivaca
    :P

  8. #5808
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Čilić prošao u polufinale!
    Mislim da Marej i Nadal sada imaju osmijeh na licu
    Naravno ne kažem da je Marin lak plijen ali definitivno niko ne želi Rodika u polufinalu Australian opena!
    Marin igra odlično saosnovne linije , međutim i dosta griješi.
    Servis za koga sam mislio da je među najjačim u svijetu, nije davao veliku prednost Čiliću.
    Uh a sada dvojica najdefanzivnijih tenisera, koji čekaju tuđu grešku.Dokle će mo mi čekati da neko izgriješi 3 seta ,vidjećemo.
    jakuza pominjao si Tsongu.Naravno da je odličan igrač ali nema kontinuitet,Nema šanse da može odigrati cijeli meč konstantno, možda set iako i to teško na Noletovom nivou.
    Jednostavno MORA da stalno pogađa I servis inače nema on što da traži.
    Previše je Đoković siguran i čvrst za njega.
    Nole na pravi previše neiznuđenih grešaka, sigurno ne kao Francuz.
    Fedeksdo sada nije imao težak meč.Jedva čekam da malo loptica bude više u igri...da mu bar malčice zakaže serva.
    Sa osnovne linije Kolja će ga pojesti posebno što će mu napasti bekhend...
    bash cekaju gresku, uopste nema vinera cesto se pitam gledas li ti uopste meceve ili tek onako pricas?

  9. #5809
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vecinu meceva sinisa komentarise na osnovu livescore-a

    Marej poceo da izlazi na mrezu kao lud, kao da je spremio posebnu taktiku za Rafu. E kad bi jos i on postao ofanzivan igrac, sreci ne bi bilo kraja Rafa za sad vrlo los, vidi se da nema on tu igru. Inace, on je poslednji put dobio nekog od prvih pet igraca u Madridu, ono polufinale sa Djokovicem. Od tada on nema igru, a izgleda da ni danas nece prelomiti. Mada, Rafa ima mnogo vece iskustvo u mecevima na tri dobijena, ocekujem da se to pokaze u nastavku.

    Marin je u Top10!!! Prvo GS polufinle, i bice opasan protivnik bilo kojem od ove dvojice, ima sanse pogotovo ako se ovi umore. Bravo Marine!!!

  10. #5810
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    vecinu meceva sinisa komentarise na osnovu livescore-a

    Marej poceo da izlazi na mrezu kao lud, kao da je spremio posebnu taktiku za Rafu. E kad bi jos i on postao ofanzivan igrac, sreci ne bi bilo kraja Rafa za sad vrlo los, vidi se da nema on tu igru. Inace, on je poslednji put dobio nekog od prvih pet igraca u Madridu, ono polufinale sa Djokovicem. Od tada on nema igru, a izgleda da ni danas nece prelomiti. Mada, Rafa ima mnogo vece iskustvo u mecevima na tri dobijena, ocekujem da se to pokaze u nastavku.

    Marin je u Top10!!! Prvo GS polufinle, i bice opasan protivnik bilo kojem od ove dvojice, ima sanse pogotovo ako se ovi umore. Bravo Marine!!!
    i ja samnesto mislio u tom pravcu
    a Rafa tesko bash, mada u drugom setu igra puno bolje na svoj servis, Marej me odusevio servis volej igrom , steta sto je vise ne forsira, inace pogadja vinere iz svih pozicija , dosad bez greske !!! a ne sumnjam da je taktika za Rafu spremana dugo!!!

  11. #5811
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    oce li mi neko objasniti sto ce ova glupost od vatrometa sad grrrrr, i eto sto se desi covjek se dekoncentrise pogodi samo jedan prvi servis i dozvoli brejk
    Last edited by pumba; 26-01-10 at 10:31.

  12. #5812
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Bravo Cilicu, skinuo je dvojicu iz TOP 10, tesko ce mu biti u polufinalu nakon ovakva dva meca u 5 setova

  13. #5813
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    nikad ovako nervoznog Nadala nijesam vidio , govor tijela ni blizu onog Rafe prije povrede, kao da vise ne vjeruje u sebe ...

  14. #5814
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cilic dobar, ali mislim da mu je ovo maximum.. bar sto se tice ovog Grand Slama...

    Murray, dobar si, samo naprijed
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  15. #5815
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    nikad ovako nervoznog Nadala nijesam vidio , govor tijela ni blizu onog Rafe prije povrede, kao da vise ne vjeruje u sebe ...
    Vjeruje on u sebe ali idis li sto mu se desava, kako mu je noga klecnulai kako je pao Mislim da u ovom trenu izvlaci maximum iz sebe, ali posledice povrede mislim da ce se dugo osjecati. Inace bi mu tesko ko stao na pu i mislim da bi bio uspjesniji u karijeri od Federera.

  16. #5816
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Vjeruje on u sebe ali idis li sto mu se desava, kako mu je noga klecnulai kako je pao Mislim da u ovom trenu izvlaci maximum iz sebe, ali posledice povrede mislim da ce se dugo osjecati. Inace bi mu tesko ko stao na pu i mislim da bi bio uspjesniji u karijeri od Federera.
    eh da nije igrao tako kako je igrao povrede ne bi bilo , sam je birao put i sam je odredio limite karijere , o njegovim koljenima prica se od osvojenog drugog RG, nazalost je tako Evo Marej dobi TB i vodi 2-0...

  17. #5817
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Vjeruje on u sebe ali idis li sto mu se desava, kako mu je noga klecnulai kako je pao Mislim da u ovom trenu izvlaci maximum iz sebe, ali posledice povrede mislim da ce se dugo osjecati. Inace bi mu tesko ko stao na pu i mislim da bi bio uspjesniji u karijeri od Federera.
    e i da sto se tice vjeruje u sebe ne znam jesi li primjetila kad je izgubio prvi poen na soj servis kako je pogledao ka lozi sa nevjericom, dakle sam pocetak meca i nije bilo ni malo vjere u pobjedu, gledao sam mnogo njegovih meceva i to nikad nijesam primjetio !!!

  18. #5818
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Rekao je sad doktoru: Znate li vi koliko je 5 setova I povrijedjen ima vjere

  19. #5819
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Rekao je sad doktoru: Znate li vi koliko je 5 setova I povrijedjen ima vjere
    ono mi je vise licilo na laganje samog sebe

  20. #5820
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,306
    Thanks Thanks Given 
    564
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    kraj ```````````````
    You'll Never Smoke Alone..

  21. #5821
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    577
    Thanked in
    324 Posts

    Default

    a evo i potvrde Marej - Cilic polufinale ...

  22. #5822
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kraj Nadala!
    Obnovila se povreda koljena, zbog koje je predao meč protiv Mareja!
    Od 12 mečeva protiv igrača iz top 10 pobjedio je samo jedan meč!

    Uh slušam Mareja!
    Kada je pomenuo Čilića, Škot je samo rekao da treba da uđe u finale , da će Čilić biti nervozan.
    Kakav skot!!
    Libertas

  23. #5823
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    696
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ne osvoji Marej, Novak je 2 na Svijet!!!

  24. #5824
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Finale Djole - Marin

  25. #5825
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bjeloZ@ View Post
    Ako ne osvoji Marej, Novak je 2 na Svijet!!!
    Zasluzhio je
    Smrdica mala.
    Slazem se.

Page 233 of 1169 FirstFirst ... 133183223229230231232233234235236237243283333733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •