Page 40 of 144 FirstFirst ... 303637383940414243445090140 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #976
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    http://www.imdb.com/title/tt1028532/ kad se ovaj film može očekivati zna li iko ???
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  2. #977
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    http://www.imdb.com/title/tt1028532/ kad se ovaj film može očekivati zna li iko ???
    bio je )))))))))))
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #978
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kad oca mu jbm?????
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #979
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,241
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ne vidim nidje najave za neke filmove koji bi trebali da izadju sad u prva tri mjeseca 2010,ili će ovi iz STERA da sami odluce sto valja a sto ne...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  5. #980
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Kad je bio Drasko? Ja nesto nisam primijetio da su ga davali jer bih ga vjerovatno gledao... Mnogo je interesantan film.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  6. #981
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Kad je bio Drasko? Ja nesto nisam primijetio da su ga davali jer bih ga vjerovatno gledao... Mnogo je interesantan film.
    palim rain-a
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #982
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Ne vidim nidje najave za neke filmove koji bi trebali da izadju sad u prva tri mjeseca 2010,ili će ovi iz STERA da sami odluce sto valja a sto ne...
    Vrati se par stranica unazad, pa vidi pojašnjenje oko biranja filmova. Ako ti je muka da tražiš, evo još jednom:

    - Distributer - Distribuira filmove, tj. od studija dobija pravo da neki film ponudi bioskopima
    - Bioskop je PRIKAZIVAČ, tj. može da emituje isključivo filmove koje mu distributer za određenu teritoriju ponudi
    - U STERu je prošle godine prikazano 99% filmova koje su distributeri imali u ponudi.

    Evo i neki plan, u grubo, kako su filmovi najavljeni, s tim, što uvijek postoji mogućnost da DISTRIBUTER odloži početak nekog filma ili da ga potpuno ukloni iz ponude. Takođe postoji i mogućnost da se neki film, kojeg trenutno nema u ponudi, pojavi. Što se tiče filma za koji si pitao, niko od distributera ga nema u ponudi.

    14-Jan
    ALVIN AND THE CHIPMUNKS 2
    OLD DOGS
    DRAG ME TO HELL
    NIKO & THE WAY TO THE STARS

    21-Jan
    DID YOU HEAR ABOUT THE MORGANS


    28-Jan
    THE PRINCESS AND THE FROG

    04-Feb
    UP IN THE AIR

    11-Feb

    VALENTINE'S DAY
    TOOTH FAIRY

    18-Feb
    LOVELY BONES
    ARMORED

    25-Feb
    PERCY JACKSON LIGHTNING THIEF
    THE WOLFMAN

    04-Mar
    COUPLE OF DICKS
    INVICTUS
    ALICE IN WONDERLAND

    11-Mar
    BACK UP PLAN
    SHUTTER ISLAND

  8. #983
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    palim rain-a
    Haha rain pali te Drasko
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  9. #984
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naughty_s View Post
    gledah ga sinoc,odlican je
    samo mi je jedan kreten u bioskop unistio film sto je sjedio do mene jer je na svakih 10 minuta govorio za Rober Downey Jr.˝kakav je to kralj˝ a zbog toga ne mogah da zovem one iz obezbjedjenja no ajde...probala sam da ga stavim na ignore iako je bilo tesko
    a stvarno je kralj RDJ,razumi ga
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  10. #985
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao pokvarena ploca, nisam mogla da vjerujem sto covjek radi cijeli film
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  11. #986
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gore od ocekivanog

    Odgledah i ja Šerloka Holmsa. Prijatan je za gledanje, dosta zabavan, sa puno detalja, ali nije mi se svidio. Radnja je veoma banalna, mislim da su mogli bolji izbor da naprave u priči za ekranizaciju. Negativac i njegovi saradnici su izuzetno loše i naivno portretizovani, naročito što se više film približavao kraju. Kad čovjek svede račune, ispada da je jedino što je valjalo prikazi oštroumnosti pametnog nam Šerloka (komentar podgoričanki poslije filma: "Kako je pametan!"). Da ne griješim dušu, pozitivni likovi su bili OK, mada je i to nekako nategnuto. Roberta Daunija Đuniora baš volim kao glumca, ali nije ovo bila njegova najbolja uloga. Džud Lou je bio možda i bolji od njega.

    Sve u svemu, moglo je to dosta, dosta kvalitetnije.

  12. #987
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Bice bolje u drugom dijelu
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  13. #988
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    818
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bih gledao ili citao Serloka ili slicne stvari uvijek bih sa nestpljenjem ocekivao onaj trenutak na kraju kad objasnjava kako je skontao stvari. U ovom filmu nisam. Smorio sam se kao leptir. Jebes ti istocnjacku otrovnu supstancu. I koja je fora sa onoliko akcije, ogavno je, sto sad, treba da ocekujem sledece da se Herkul Poaro dekica maklja sa losim momcima.

    Plus za London, ribu, RDJ, i muzikicu tu i tamo
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  14. #989
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Neverland
    Posts
    1,763
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cranox View Post
    Kad bih gledao ili citao Serloka ili slicne stvari uvijek bih sa nestpljenjem ocekivao onaj trenutak na kraju kad objasnjava kako je skontao stvari. U ovom filmu nisam. Smorio sam se kao leptir. Jebes ti istocnjacku otrovnu supstancu. I koja je fora sa onoliko akcije, ogavno je, sto sad, treba da ocekujem sledece da se Herkul Poaro dekica maklja sa losim momcima.

    Plus za London, ribu, RDJ, i muzikicu tu i tamo

    I foru sa elektromagnetskim talasima :mrgreen:
    You know the first rule of combat? Shoot them before they shoot you.

  15. #990
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo bre,sto Gladstona niko ne pominje ?

  16. #991
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    818
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    I foru sa elektromagnetskim talasima :mrgreen:
    U tome je buducnost, rece mi cura neka sa ETF-a sto je sjedjela do mene
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  17. #992
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    malo akcije nikome ne smeta. sherlok je cini mi se u knjigama opisan kao veliki poznavalac http://en.wikipedia.org/wiki/Bartitsu borilacke vjestine.

    odlican film.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  18. #993
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    818
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste, ali ako se dobro sjecem, a davno sam ih citao, ipak se ne gica previse u knjigama.

    Guy Ritchie svakako radi dobru akciju, ali mi nije "legla" ovaj put.
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  19. #994
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo jos jedan u nizu izgovora Holivuda da zaradi pare, ovaj put na racun Serloka Holmsa. Bijedno i pateticno...

    Za koju godinu gledacemo Meri Popins kako barata kisobranima aj supouz...

    P.S. Film nisam odlgedao.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  20. #995
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne vidim Daybreakers u najavi, a ni Road , Book of Eli... to nije lijepo
    Kreč, kolica i mešalica.

  21. #996
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cranox View Post
    Plus za ribu
    +1



    (minimum)
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #997
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Teško da će The Road skorije, ako ikad... crnjak je, i nije za širu publiku.
    Book of Eli ima imena koja su ovdje zvučna, vjerovatno će brzo i ovamo.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  23. #998
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Ne vidim Daybreakers u najavi, a ni Road , Book of Eli... to nije lijepo
    Ne znači da neće "banut" nenajavljeni

  24. #999
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_sorrow View Post
    Ne vidim Daybreakers u najavi, a ni Road , Book of Eli... to nije lijepo
    Uf, kolko toga nema ni u najavi a valjalo bi pogledat. No evo cekamo da se otvori bioskop u Gintasu, pa dako ponuda bude malo raznovrsnija.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  25. #1000
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odakle ti info za bioskop u gintasu? To je valjda bila samo carsijska prica, zvanicno je najavljena kuglana ,a bioskop nije niko pominjao...
    Kreč, kolica i mešalica.

Page 40 of 144 FirstFirst ... 303637383940414243445090140 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •