Nista mi nije palo na pamet usled svih onih pitanja osim da onaj koji zadaje udarce nikad i ne sazna u kolikoj mjeri ih je zadao...Uvjek je tako bilo...I uvjek se nekako na kraju kad sve to prodje potrude,nadju nacina da ostave neki prepoznativ pecat na to s uvjerenjem i tako zivim stavom da sve sto su ikad radili bilo je samo dobro...

Najbolja iskrenost je ona kad si iskren prema sebi a najtezi udarac s kojim se covjek ustvari nosi jeste onaj koji dolazi od njega samog a to je cinjenica da je on sam dopustio nekom da do te mjere udje u njegov zivot da mu se gotovo namjestio za taj udarac...

S time se veliki ljudi nose u svojoj tisini.