itunes "ne vidi iphone , vjerovatno sto nije upaljen...ne moze itunes da dodje do onofg dijela gdje prikaze iphone....kada ga upalim samo dodje do logoa i tu "zaglavi"....povremeno se kao sam restartuje , ali to izgleda samo kao neki bljesak...
E , ne moze se ni istuliti normalno , nego moram uciniti ovo sto Stivi kaze , home button i power button yajedno 7/8 sekundi , pa onda se ugasi....
Mogu li jos sto probati , prije no ga zaždim u kompjuter...da im hebem oca oboma te se i$ekirah ovoliko....
Last edited by GuGi; 15-12-09 at 20:16.
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
drzis power dugme 3 sekunde pa potom nepustajuci power dugme pritisnesh home i zajedno drzish 10 sekundi, a nakon toga pustish power dugme i nastavish da drzish home narednih 15 sekundi i ulazish u DFU mode pa potom idesh na restore.
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
nesto je shebano.....sve uradih kako rekoste , ali nece....poslije pokusaja restora itunes izbaci poruku
Iphone could not be restored, An unknow error occured (1611)
i kada ponovo upali iphone stoji ova slika
![]()
koji ti je OS bio u njega , i je li simfree ili je zakljucan
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Kupio sam ga na onoj akciji T mobile/a u martu mjesecu.
Probaj da utaknes USB kabl u neki drugi port ili ako si slucajno koristio USB hub makni ga pa ga ukaci direktno. Ako ne upali, apdejtuj iTunes, restartuj kompjuter pa probaj ponovo.
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
A da probas da odradis restore na drugom racunaru?
I to moze da upali. Ovaj error je neka muka sa USB drajverima cini mi se...
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
Pa momci.....svaka cast...fenomenalni ste.....neynam sta da kazem , tj. kako da se zahvalim....jedino nedje kada bude kakvo okupljanje , da ve pokupim i vodim na piće :-)
Podjoh na racunar od djece , instalirah itunes i po njemu....i sve proslo ok , osim sto sam sve izgubio sa telefona....
Sada je ka noF .... :-))))))))).......
Zahvaljujuci vama.....Puno Vam Hvala Najljepsa Vi Dala (i ne zanijela) ;-)))))
Usput da pitam , posto sve znate oko ovih spravica , koliko mogu dobiti para eura za njega ? (ipak ove skupe spravice nisu za starije ljude;-) ....vise preferisem dobru njoku i to monoblok)
E da....Iphone ima jednu jacu ogrebotinu po ledjima....
Koji je model?
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
3G , 8Gb...
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Ja bih samo da se zahvalim drugu Stivi-ju,kojeg sam izmaltretirao najstrashnije oko instalacije nekih programa...
Kad se nedje pokupimo,ne gine ti makar pola gajbe...![]()
Interesuje me da li znate nekoga ko vrsi jailbreaking iPhone-a?
Rhamses ti je mama i tata za iPhone. Bojan, GSM House 069 82 66 66
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
Zahvaljujem!!![]()
Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...
1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?
2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?
3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?
Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...
1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?
2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?
3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?
1. trebalo bi da moze da se odradi jailbreak , ali nisam 100% siguran jer nisam radio na ovoj verziji nikad
2. Za IPhone nema Garmin i TomTom , imaju samo ta I Go , i josh par njih , mada od svih tih je bolja ta I Go ...
3. Imash u Settings-General-Passcode Lock i ukucas svoju šifru dobijaš opciju Show SMS Preview ON/OFF , ( e sad nisam siguran oce li ti to reagovati dok ne postavish autolock, ja sam na mojem bio postavio autolock posle 4h i tako je radilo)
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Ima TomTom za iPhone ali nisu mape bas nesto, barem CG![]()
www.jaredic.com
˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı
moze da se odradi jailbreak 3.1.2![]()
...
1) Može, odradio sma ja uspješno prije nedelju dana na 3.1.2(7D11)
2) Samo iGo da išta valja kod nas. Čeka se Garminče
3) Settings -> Message -> show Preview stavi off
Elegantnije rješenje, skini BiteSMS pa imaš dodatnih opcija, kao quick replź, forward, call, kao i da se ne prikazuje.
Hvala momcadi ...
Bugi , je li BiteSMS preko Cidije ?
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks