Page 17 of 271 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast
Results 401 to 425 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #401
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    itunes "ne vidi iphone , vjerovatno sto nije upaljen...ne moze itunes da dodje do onofg dijela gdje prikaze iphone....kada ga upalim samo dodje do logoa i tu "zaglavi"....povremeno se kao sam restartuje , ali to izgleda samo kao neki bljesak...
    E , ne moze se ni istuliti normalno , nego moram uciniti ovo sto Stivi kaze , home button i power button yajedno 7/8 sekundi , pa onda se ugasi....
    Mogu li jos sto probati , prije no ga zaždim u kompjuter...da im hebem oca oboma te se i$ekirah ovoliko....
    Last edited by GuGi; 15-12-09 at 20:16.

  2. #402
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  3. #403
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    drzis power dugme 3 sekunde pa potom nepustajuci power dugme pritisnesh home i zajedno drzish 10 sekundi, a nakon toga pustish power dugme i nastavish da drzish home narednih 15 sekundi i ulazish u DFU mode pa potom idesh na restore.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #404
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nesto je shebano.....sve uradih kako rekoste , ali nece....poslije pokusaja restora itunes izbaci poruku
    Iphone could not be restored, An unknow error occured (1611)

    i kada ponovo upali iphone stoji ova slika

  5. #405
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    koji ti je OS bio u njega , i je li simfree ili je zakljucan
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #406
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kupio sam ga na onoj akciji T mobile/a u martu mjesecu.

  7. #407
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Probaj da utaknes USB kabl u neki drugi port ili ako si slucajno koristio USB hub makni ga pa ga ukaci direktno. Ako ne upali, apdejtuj iTunes, restartuj kompjuter pa probaj ponovo.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  8. #408
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    A da probas da odradis restore na drugom racunaru?

  9. #409
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    I to moze da upali. Ovaj error je neka muka sa USB drajverima cini mi se...
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  10. #410
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa momci.....svaka cast...fenomenalni ste.....neynam sta da kazem , tj. kako da se zahvalim....jedino nedje kada bude kakvo okupljanje , da ve pokupim i vodim na piće :-)
    Podjoh na racunar od djece , instalirah itunes i po njemu....i sve proslo ok , osim sto sam sve izgubio sa telefona....
    Sada je ka noF .... :-))))))))).......
    Zahvaljujuci vama.....Puno Vam Hvala Najljepsa Vi Dala (i ne zanijela) ;-)))))

    Usput da pitam , posto sve znate oko ovih spravica , koliko mogu dobiti para eura za njega ? (ipak ove skupe spravice nisu za starije ljude;-) ....vise preferisem dobru njoku i to monoblok)

    E da....Iphone ima jednu jacu ogrebotinu po ledjima....

  11. #411
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Koji je model?
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  12. #412
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    3G , 8Gb...

  13. #413
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Pa momci.....svaka cast...fenomenalni ste.....neynam sta da kazem , tj. kako da se zahvalim....jedino nedje kada bude kakvo okupljanje , da ve pokupim i vodim na piće :-)
    Podjoh na racunar od djece , instalirah itunes i po njemu....i sve proslo ok , osim sto sam sve izgubio sa telefona....
    Sada je ka noF .... :-))))))))).......
    Zahvaljujuci vama.....Puno Vam Hvala Najljepsa Vi Dala (i ne zanijela) ;-)))))

    Usput da pitam , posto sve znate oko ovih spravica , koliko mogu dobiti para eura za njega ? (ipak ove skupe spravice nisu za starije ljude;-) ....vise preferisem dobru njoku i to monoblok)

    E da....Iphone ima jednu jacu ogrebotinu po ledjima....
    pokusaj sad da ga zakacis na tvoj iTunes i da odradish BeckUp , tj. ako ima beckup na njega pitace te prilikom kacenja telefona kacish li novi telefon ili zelish da odradish beckup

    a sto se tice cijene racunaj tu nedje 280-300e
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  14. #414
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Ja bih samo da se zahvalim drugu Stivi-ju,kojeg sam izmaltretirao najstrashnije oko instalacije nekih programa...
    Kad se nedje pokupimo,ne gine ti makar pola gajbe...

  15. #415
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ribomax View Post
    Ja bih samo da se zahvalim drugu Stivi-ju,kojeg sam izmaltretirao najstrashnije oko instalacije nekih programa...
    Kad se nedje pokupimo,ne gine ti makar pola gajbe...
    ada ne zezaj, nema potrebe za zahvaljivanjem , tu smo da pomognemo jedni drugima koliko mozemo
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  16. #416
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesuje me da li znate nekoga ko vrsi jailbreaking iPhone-a?

  17. #417
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Rhamses ti je mama i tata za iPhone. Bojan, GSM House 069 82 66 66
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  18. #418
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Kotor & Dubrovnik
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahvaljujem!!

  19. #419
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...

    1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?

    2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?

    3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?

  20. #420
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...

    1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?

    2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?

    3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?

  21. #421
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...

    1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?

    2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?

    3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?
    1. trebalo bi da moze da se odradi jailbreak , ali nisam 100% siguran jer nisam radio na ovoj verziji nikad
    2. Za IPhone nema Garmin i TomTom , imaju samo ta I Go , i josh par njih , mada od svih tih je bolja ta I Go ...
    3. Imash u Settings-General-Passcode Lock i ukucas svoju šifru dobijaš opciju Show SMS Preview ON/OFF , ( e sad nisam siguran oce li ti to reagovati dok ne postavish autolock, ja sam na mojem bio postavio autolock posle 4h i tako je radilo)
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #422
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    523
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ima TomTom za iPhone ali nisu mape bas nesto, barem CG
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  23. #423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    moze da se odradi jailbreak 3.1.2
    ...

  24. #424
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,481
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Ja ka' vazda , sa potpitanjima ;-)...ali bice i drugima korisno...

    1). Ucinjeh ovom magarcu (3G) restore , i instalirah mu verziju 3.1.2 (7D11) , pa me interesuje , je li ko radio jailbrake na ovoj verziji i da li je uspjelo ?

    2). U ranijoj verziji sam imao I GO navigaciju , ali nije radila bas nesto. Ima li Garmin za I phone ?

    3). Ima li rijesenja , da kada stigne sms poruka , ""da ne leti odmah na displej" osvijetljena ,sa sve tekstom i posiljaocem , vec kao kod obicnih mob. telefona ?
    1) Može, odradio sma ja uspješno prije nedelju dana na 3.1.2(7D11)
    2) Samo iGo da išta valja kod nas. Čeka se Garminče
    3) Settings -> Message -> show Preview stavi off
    Elegantnije rješenje, skini BiteSMS pa imaš dodatnih opcija, kao quick replź, forward, call, kao i da se ne prikazuje.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #425
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,488
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hvala momcadi ...

    Bugi , je li BiteSMS preko Cidije ?

Page 17 of 271 FirstFirst ... 71314151617181920212767117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •