
Originally Posted by
Bozidar_Sukovic
evo kad vec znas sve, reci o kojim se parama tacno radi?

10.000 gore-dolje?
Božo,ti planiraš to neku investiciju u Ster,pa se raspituješ? 

Originally Posted by
svet0
Mislim da bi to ulaganje bilo zapravo dobro... Ako niste primijetili ali kino radi punom parom... Sto znaci da ima i dohotka, e sad samo je stvar do volje vlasnika da li zeli da ulozi.
Upravo tako.Vlasnik nije iz CG,rekao bih.Ili bar onaj koji donosi odluke.
Last edited by Čika Džo; 17-12-09 at 23:36.
"And if they didn't believe me, they believe me now."
Bookmarks