Quote Originally Posted by N_L View Post
Radim na doktoratu iz nauke o lopovlucima T coma.

Nista subjektivno ne pricam, SVI drugovi i ljudi sto znam imaju probleme s internetom.
Svi postojeci kablovi i ***** sto su stari 100 godina nista ne valjaju, pogotovo u starije zgrade gdje jedva telefon radi, tu nema sto da se prica.

+ sami t com sto nece da radi na nikakvih poboljsanjima i samo krade od korisnika koliko moze.
vidiš, moja iskistva su skroz drugačija. nikakvih problema sa t-comom nemam od kad sam ga uveo sve besprijekrono radi. long live t-com