
Originally Posted by
N_L
Radim na doktoratu iz nauke o lopovlucima T coma.
Nista subjektivno ne pricam, SVI drugovi i ljudi sto znam imaju probleme s internetom.
Svi postojeci kablovi i ***** sto su stari 100 godina nista ne valjaju, pogotovo u starije zgrade gdje jedva telefon radi, tu nema sto da se prica.
+ sami t com sto nece da radi na nikakvih poboljsanjima i samo krade od korisnika koliko moze.
Bookmarks