Ipak je prvi put.
Pitam jer je osjetno bilo neko,da kazem,gubljenje u pocetku.
Konopci,i cosak,znace dosta za svakoga u ringu.
U oktagonu je druga prica.
Je li ovaj kavez manji od Oktagona ili mi se chini?
Ipak je prvi put.
Pitam jer je osjetno bilo neko,da kazem,gubljenje u pocetku.
Konopci,i cosak,znace dosta za svakoga u ringu.
U oktagonu je druga prica.
"...Tu je slika Ive Lole Ribara"
Cini mi se da u Strikeforce-u imaju hexagon a ne oktagon, tj ring ima 6 a ne 8 strana.
I u boksu, a u MMA je razlika masu veca zbog rvanja i partera, vidjelo se kad ga je Rogers pritisnuo uz zicu Fedor je djelovao dosta bespomocno.
Prvi pokusaj poluge bi isto vjerovatno uspio da su bili u ringu, a ovamo se isprijecila zica dok ga je prebacivao... Inace oktagon vise odgovara rvacima a ring parterasima (BJJ i sambo) kao sto je Fedor.
Kavez je manji u strikeforce nego u UFC, citao sam da ce i UFC da smanjuje kavez sto nece odgovarat recimo Machidi...
a UFC i one smece od Dana White-a bi najradije cage smanjili da bude 2 sa 2 da se cijepaju nogama i rukama dok ne umru.
Overeem je dobro napucao mirka kad su izglasali NC, overeem je odlican borac, mislim da mu teska kategorija bolje pada od poluteske.
Iskreno znam da xce i fjodora vrijeme dohvatiti brzo, a ni od povreda ne izlazis bolji ni u kom slucaju, volio bih iskren da budem, da ode u UFC ,isprelama Lesnara, Gonzagu, Mira i jos jednom Minotaura i da zavrsi s karijerom, sigurno bi me zaboljelo da ga gledam kako se sa 40 bori i tetura samo da bi zaradio kintu , ovako 2-3 meca u UFC-u ,dobar ugovor i vozdra
Die When You Can Do No More Damage!!!
SUPERJOINT RITUAL
Volio bih da prebije Mir-a,jer je lajao ko pasce za njim.Lesnar je legenda iako je 0 od borca.
Sinoć, sasvim slučajno oko ponoći naletih na Nova TV na direktan prenos UFC 105.. doduše pred sam kraj prve runde glavnog meča večeri Couture - Vera.
Prema komentatorima najlošiji meč te večeri... Sudije dale pobjedu Couture-u i ako je bilo očigledno da je Vera bio bolji.
Ali mi nije jasno kako niko nije postovao da se ova predstava može gladati na Tv nova.
a sad pogledah TV program :
21:50 UFC - uvodna emisija sportska emisija22:00 UFC- COUTURE vs. VERA sportska emisija
00:55 UFC - odjavna emisija sportska emisija
Last edited by VoVa; 15-11-09 at 12:27.
Што граете, кои су ви яди?
Cotoure VS Vera - odavno goru borbu nisam vidio. Rendijeva pobjeda je zasluzena koliko i Machidina zadnja - nikoliko. UFC ima potpuno nesposobne sudije.
one step at a time dont be living on the line
i dont need a friend i got morbid on the mind
UFC 106 - November 21, 2009
Tito Ortiz vs. Forrest Griffin 2
Dako i ovo bude na Nova TV.
Last edited by makelele; 16-11-09 at 10:51.
I WEC: Brown VS Aldo je u srijedu.
one step at a time dont be living on the line
i dont need a friend i got morbid on the mind
Sa zadnjeg Fedorovog meca
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos..._6276022_n.jpg
Ortiz prije borbe govori da je napokon 100% spreman i u zivotnoj formi, a posle poraza se vadi na povrede, sprdnja. Neka ga je dobio Forest, da se vise ta dzukela povuce. Pre*****o je bio.
Last edited by Samael; 22-11-09 at 06:11.
UFC 106 21.11.2009.
Forrest Griffin vs Tito Ortiz
http://www.mma-core.com/videos/_Tito...007921&tid=100
Antonio Rogerio Nogueira vs Luis Arthur Cane
http://www.mma-core.com/videos/_Anto...007916&tid=100
Strikeforce - Evolution December 19, 2009
Matt Lindland vs. Ronaldo “Jacare” Souza
Scott Smith vs. Cung Le
Muhammed Lawal vs. Mike Whitehead
Sva 3 meča mogu biti veoma zanimljiva.Treba obratiti pažnju na Cung Lea i Muhammed Lawala.Obojica su odlični borci.
Cung Le 6 - 0 - 0 (Win - Loss - Draw)
Muhammed Lawal 5 - 0 - 0 (Win - Loss - Draw)
Last edited by makelele; 24-11-09 at 08:32.
griffin -ortiz odlican mec, od njih nisam mogao ni ocekivati manje, iznagrdjivase se zabavljajuci narod haha,inace legende obojica ,svaka ima cast
Die When You Can Do No More Damage!!!
SUPERJOINT RITUAL
UFC 107 - Penn vs. Sanchez December 12, 2009
B.J. Penn (No. 1 LW) vs. Diego Sanchez (21 - 2 - 0)
Frank Mir (No. 4 HW) vs. Cheick Kongo
Biće ovo dobri mečevi.Dobar je ovaj Diego.
Trebalo bi i meč Mir-Kongo da bude dobar.
B.J. Penn
Diego Sanchez
5. decembar, Yokohama Arena, Japan
Reserve fights: K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
Peter Aerts vs. Gokhan Saki
Daniel Ghita vs. Sergei Kharitonov
K-1 World Grand Prix 2009 Quarter finals: K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 2R
Ruslan Karaev vs. Badr Hari
Alistair Overeem vs. Ewerton Teixeira
Jerome Le Banner vs. Semmy Schilt
Errol Zimmerman vs. Remy Bonjasky
Super fight: K-1 Rules / 3Min. 3R
Tyrone Spong vs. Keijiro Maeda
Biće dobro opet viđeti Kharitonov-a, nijesam ga gledao od Pride-a.
Last edited by Mraver; 30-11-09 at 14:42.
uuu dobar lineup![]()
She is only here to annoy herself!
Ovaj Overem ili Schilt za prvo mjesto.Kako je Overem gradjen,kao King Kong
A inace,dolazi mi na kucu danas neki iz komunalne,ja ga gledam odakle mi je poznat,i sjetim se posle.Coek je pljunuti Semmy Schilt![]()
Overeem se hrani prirodno!
Samo kajmaka i sira!
Pazite ove promjene
![]()
Čit'o sam neki njegov intervju, i lik kaže da jede dosta konjskog mesa i pirinča, od toga se valjda žestoko dobija masa (mislim da je to osnovna hrana sumo rvačima), ali ne vjerujem da se samo od toga može ovako napredovati.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks