Page 7 of 701 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast
Results 151 to 175 of 17511

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #151
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li ovaj kavez manji od Oktagona ili mi se chini?

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    Ipak je prvi put.
    Pitam jer je osjetno bilo neko,da kazem,gubljenje u pocetku.
    Konopci,i cosak,znace dosta za svakoga u ringu.
    U oktagonu je druga prica.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  3. #153
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cini mi se da u Strikeforce-u imaju hexagon a ne oktagon, tj ring ima 6 a ne 8 strana.

  4. #154
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Ipak je prvi put.
    Pitam jer je osjetno bilo neko,da kazem,gubljenje u pocetku.
    Konopci,i cosak,znace dosta za svakoga u ringu.
    U oktagonu je druga prica.
    I u boksu, a u MMA je razlika masu veca zbog rvanja i partera, vidjelo se kad ga je Rogers pritisnuo uz zicu Fedor je djelovao dosta bespomocno.
    Prvi pokusaj poluge bi isto vjerovatno uspio da su bili u ringu, a ovamo se isprijecila zica dok ga je prebacivao... Inace oktagon vise odgovara rvacima a ring parterasima (BJJ i sambo) kao sto je Fedor.
    Kavez je manji u strikeforce nego u UFC, citao sam da ce i UFC da smanjuje kavez sto nece odgovarat recimo Machidi...

  5. #155
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by last_emperor View Post
    I u boksu, a u MMA je razlika masu veca zbog rvanja i partera, vidjelo se kad ga je Rogers pritisnuo uz zicu Fedor je djelovao dosta bespomocno.
    Prvi pokusaj poluge bi isto vjerovatno uspio da su bili u ringu, a ovamo se isprijecila zica dok ga je prebacivao... Inace oktagon vise odgovara rvacima a ring parterasima (BJJ i sambo) kao sto je Fedor.
    Kavez je manji u strikeforce nego u UFC, citao sam da ce i UFC da smanjuje kavez sto nece odgovarat recimo Machidi...
    a UFC i one smece od Dana White-a bi najradije cage smanjili da bude 2 sa 2 da se cijepaju nogama i rukama dok ne umru.
    Overeem je dobro napucao mirka kad su izglasali NC, overeem je odlican borac, mislim da mu teska kategorija bolje pada od poluteske.
    Iskreno znam da xce i fjodora vrijeme dohvatiti brzo, a ni od povreda ne izlazis bolji ni u kom slucaju, volio bih iskren da budem, da ode u UFC ,isprelama Lesnara, Gonzagu, Mira i jos jednom Minotaura i da zavrsi s karijerom, sigurno bi me zaboljelo da ga gledam kako se sa 40 bori i tetura samo da bi zaradio kintu , ovako 2-3 meca u UFC-u ,dobar ugovor i vozdra
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  6. #156
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volio bih da prebije Mir-a,jer je lajao ko pasce za njim.Lesnar je legenda iako je 0 od borca.

  7. #157
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by last_emperor View Post
    I u boksu, a u MMA je razlika masu veca zbog rvanja i partera, vidjelo se kad ga je Rogers pritisnuo uz zicu Fedor je djelovao dosta bespomocno.
    Preciziraj bespomocno.
    She is only here to annoy herself!

  8. #158
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Sinoć, sasvim slučajno oko ponoći naletih na Nova TV na direktan prenos UFC 105.. doduše pred sam kraj prve runde glavnog meča večeri Couture - Vera.
    Prema komentatorima najlošiji meč te večeri... Sudije dale pobjedu Couture-u i ako je bilo očigledno da je Vera bio bolji.

    Ali mi nije jasno kako niko nije postovao da se ova predstava može gladati na Tv nova.


    a sad pogledah TV program :

    21:50 UFC - uvodna emisija sportska emisija 22:00 UFC- COUTURE vs. VERA sportska emisija
    00:55 UFC - odjavna emisija sportska emisija
    Last edited by VoVa; 15-11-09 at 12:27.
    Што граете, кои су ви яди?

  9. #159
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VoVa View Post
    Sinoć, sasvim slučajno oko ponoći naletih na Nova TV na direktan prenos UFC 105.. doduše pred sam kraj prve runde glavnog meča večeri Couture - Vera.
    Prema komentatorima najlošiji meč te večeri... Sudije dale pobjedu Couture-u i ako je bilo očigledno da je Vera bio bolji.

    Ali mi nije jasno kako niko nije postovao da se ova predstava može gladati na Tv nova.


    a sad pogledah TV program :

    21:50 UFC - uvodna emisija sportska emisija 22:00 UFC- COUTURE vs. VERA sportska emisija
    00:55 UFC - odjavna emisija sportska emisija
    Bolje je da gledate neku djecju emisiju,jer u djecje emisije ima vise nasilja

  10. #160
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,462
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cotoure VS Vera - odavno goru borbu nisam vidio. Rendijeva pobjeda je zasluzena koliko i Machidina zadnja - nikoliko. UFC ima potpuno nesposobne sudije.
    one step at a time dont be living on the line
    i dont need a friend i got morbid on the mind

  11. #161
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    UFC 106 - November 21, 2009
    Tito Ortiz vs. Forrest Griffin 2

    Dako i ovo bude na Nova TV.
    Last edited by makelele; 16-11-09 at 10:51.

  12. #162
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,462
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I WEC: Brown VS Aldo je u srijedu.
    one step at a time dont be living on the line
    i dont need a friend i got morbid on the mind

  13. #163
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    UFC 106 - November 21, 2009
    Tito Ortiz vs. Forrest Griffin 2

    Dako i ovo bude na Nova TV.
    Tesko, oni daju samo meceve dje je mirko i one koji se odrzavaju u evropi, zbog vremenske razlike
    Last edited by djordjije; 19-11-09 at 09:53.

  14. #164
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    618
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    44 Posts

  15. #165
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    US/MNE
    Posts
    1,358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ortiz prije borbe govori da je napokon 100% spreman i u zivotnoj formi, a posle poraza se vadi na povrede, sprdnja. Neka ga je dobio Forest, da se vise ta dzukela povuce. Pre*****o je bio.
    Last edited by Samael; 22-11-09 at 06:11.

  16. #166
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    UFC 106 21.11.2009.
    Forrest Griffin vs Tito Ortiz
    http://www.mma-core.com/videos/_Tito...007921&tid=100
    Antonio Rogerio Nogueira vs Luis Arthur Cane
    http://www.mma-core.com/videos/_Anto...007916&tid=100

  17. #167
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Strikeforce - Evolution December 19, 2009

    Matt Lindland vs. Ronaldo “Jacare” Souza
    Scott Smith vs. Cung Le
    Muhammed Lawal vs. Mike Whitehead

    Sva 3 meča mogu biti veoma zanimljiva.Treba obratiti pažnju na Cung Lea i Muhammed Lawala.Obojica su odlični borci.
    Cung Le 6 - 0 - 0 (Win - Loss - Draw)

    Muhammed Lawal 5 - 0 - 0 (Win - Loss - Draw)
    Last edited by makelele; 24-11-09 at 08:32.

  18. #168
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    griffin -ortiz odlican mec, od njih nisam mogao ni ocekivati manje, iznagrdjivase se zabavljajuci narod haha,inace legende obojica ,svaka ima cast
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  19. #169
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    UFC 107 - Penn vs. Sanchez December 12, 2009

    B.J. Penn (No. 1 LW) vs. Diego Sanchez (21 - 2 - 0)
    Frank Mir (No. 4 HW) vs. Cheick Kongo

    Biće ovo dobri mečevi.Dobar je ovaj Diego.
    Trebalo bi i meč Mir-Kongo da bude dobar.

    B.J. Penn
    Diego Sanchez

  20. #170
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makelele View Post
    UFC 107 - Penn vs. Sanchez December 12, 2009

    B.J. Penn (No. 1 LW) vs. Diego Sanchez (21 - 2 - 0)
    Frank Mir (No. 4 HW) vs. Cheick Kongo

    Biće ovo dobri mečevi.Dobar je ovaj Diego.
    Trebalo bi i meč Mir-Kongo da bude dobar.

    B.J. Penn
    Diego Sanchez
    vrh mecevi , mali diego je lud ko struja ,znas i sam ako si mu gledao meceve, drugu ce Mir da pobjedi,makar bi ja bacio pare na njega
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  21. #171
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default K-1 World Grand Prix 2009 Final

    5. decembar, Yokohama Arena, Japan

    Reserve fights: K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 1R
    Peter Aerts vs. Gokhan Saki
    Daniel Ghita vs. Sergei Kharitonov

    K-1 World Grand Prix 2009 Quarter finals: K-1 Rules / 3Min. 3R Ext. 2R
    Ruslan Karaev vs. Badr Hari
    Alistair Overeem vs. Ewerton Teixeira
    Jerome Le Banner vs. Semmy Schilt
    Errol Zimmerman vs. Remy Bonjasky

    Super fight: K-1 Rules / 3Min. 3R
    Tyrone Spong vs. Keijiro Maeda



    Biće dobro opet viđeti Kharitonov-a, nijesam ga gledao od Pride-a.
    Last edited by Mraver; 30-11-09 at 14:42.

  22. #172
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    uuu dobar lineup
    She is only here to annoy herself!

  23. #173
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Overem ili Schilt za prvo mjesto.Kako je Overem gradjen,kao King Kong

    A inace,dolazi mi na kucu danas neki iz komunalne,ja ga gledam odakle mi je poznat,i sjetim se posle.Coek je pljunuti Semmy Schilt

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Overeem se hrani prirodno!
    Samo kajmaka i sira!

    Pazite ove promjene


  25. #175
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čit'o sam neki njegov intervju, i lik kaže da jede dosta konjskog mesa i pirinča, od toga se valjda žestoko dobija masa (mislim da je to osnovna hrana sumo rvačima), ali ne vjerujem da se samo od toga može ovako napredovati.

Page 7 of 701 FirstFirst ... 345678910111757107507 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4134
    Last Post: Yesterday, 20:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •