Quote Originally Posted by Stivi View Post
verzija softa je zadnja a jailbreakovan ti znaci da je instalirana cydia i odradjen hack(znaci mozes da ubacas razne aplikcije , skinesh patch ako nije vec skinut i ubacas krekovane apps koje se inache placaju itd... sa jailbreakom tek iphone moze da iskoristi svoj maximum) , vjerovatno je instaliran i ultrasnow (sa ovim se otkljucava da moze da se koristi na sve mreze)

ps. ja mislim da 2G ne moze da se zakljuca...
hvala eto imas pm sa jos para pitanja.