
Originally Posted by
Stivi
verzija softa je zadnja a jailbreakovan ti znaci da je instalirana cydia i odradjen hack(znaci mozes da ubacas razne aplikcije , skinesh patch ako nije vec skinut i ubacas krekovane apps koje se inache placaju itd... sa jailbreakom tek iphone moze da iskoristi svoj maximum) , vjerovatno je instaliran i ultrasnow (sa ovim se otkljucava da moze da se koristi na sve mreze)
ps. ja mislim da 2G ne moze da se zakljuca...
Bookmarks