sto znam , ovaj 3.1 cu tek da testiram , za sad radi savrsheno (jedino sto ne pishe ime operatera ali za to sam bio upucen kad sam ga ubacao - to je neki propust , ali instalirao sam MakeItMine i stavio po sopstvenom izboru )
kad je izasao 3.0 isto sam bio ubacio custom soft. i radio je savrsheno , kasnije kad je izasao unlock ubacio sam originalnu verziju ali nije bilo razlike
mada dobra je stvar sto se svejedno mozes vratiti na proslu verziju tj. downgrade 3.1 na 3.0 u slucaju da nesto ne valja ili ti ne odgovara samo je bitno da se FW ne mijenja-updatuje



Reply With Quote

poz.

Bookmarks