Page 11 of 271 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast
Results 251 to 275 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Kapiram. Ovo ocigledno vazi samo za one koji imaju 3.0 i stari baseband. Ko je uradio update prije toga, zeznuo se. Uh brate, koliko je ovdje termina.. nije ni cudo da ljudi proklinju ajfon, posebno prosjecni korisnik koji ne zeli da se opterecuje raznim otkljucavanjima, aplikacijama i slicnim, vec to zeli sve apdejtovano/instalirano prije nego uzme telefon.

    Nego Stivi, jesu li te verzije sistema nestabilnije od ovih default? Pretpostavljam da sve sto je hakovano, donosi sa sobom i odredjene propuste(ne uvjek). Al sa druge strane, koliko je samo OS direktno iz fabrike puno bagova..

  2. #252
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Kapiram. Ovo ocigledno vazi samo za one koji imaju 3.0 i stari baseband. Ko je uradio update prije toga, zeznuo se. Uh brate, koliko je ovdje termina.. nije ni cudo da ljudi proklinju ajfon, posebno prosjecni korisnik koji ne zeli da se opterecuje raznim otkljucavanjima, aplikacijama i slicnim, vec to zeli sve apdejtovano/instalirano prije nego uzme telefon.

    Nego Stivi, jesu li te verzije sistema nestabilnije od ovih default? Pretpostavljam da sve sto je hakovano, donosi sa sobom i odredjene propuste(ne uvjek). Al sa druge strane, koliko je samo OS direktno iz fabrike puno bagova..
    sto znam , ovaj 3.1 cu tek da testiram , za sad radi savrsheno (jedino sto ne pishe ime operatera ali za to sam bio upucen kad sam ga ubacao - to je neki propust , ali instalirao sam MakeItMine i stavio po sopstvenom izboru )

    kad je izasao 3.0 isto sam bio ubacio custom soft. i radio je savrsheno , kasnije kad je izasao unlock ubacio sam originalnu verziju ali nije bilo razlike

    mada dobra je stvar sto se svejedno mozes vratiti na proslu verziju tj. downgrade 3.1 na 3.0 u slucaju da nesto ne valja ili ti ne odgovara samo je bitno da se FW ne mijenja-updatuje
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  3. #253
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Otkucavanje Apple IPhone 3G 8 Gb

    Moze li da se otkuca ovaj telefon u Podgorici - CG, Apple IPhone 3G 8Gb stize mi iz Amerike ???
    There is nothing here . . .

  4. #254
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JohnPG View Post
    Moze li da se otkuca ovaj telefon u Podgorici - CG, Apple IPhone 3G 8Gb stize mi iz Amerike ???
    sve zavisi koji je softwer u njega ako je 3.0 ili 3.0.1 onda moze bezz problema (pod uslovom da je FW 04.26.08 ili stariji )
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

  6. #256
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JohnPG View Post
    Moze li da se otkuca ovaj telefon u Podgorici - CG, Apple IPhone 3G 8Gb stize mi iz Amerike ???
    Moze sada... PM da ti dam adresu poz.

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Mislis da moze Ja bih rekao da ga za sad moze samo hackovati kako bi ga koristio ka Ipod, za unlock mreze ce morati jos da ceka(pod uslovom da ima novi softver i baseband).

    Aj posalji to na PM, cisto informativno

  8. #258
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Mislis da moze Ja bih rekao da ga za sad moze samo hackovati kako bi ga koristio ka Ipod, za unlock mreze ce morati jos da ceka(pod uslovom da ima novi softver i baseband).

    Aj posalji to na PM, cisto informativno
    Sada moze....

  9. #259
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Link?
    10 karaktera.

  10. #260
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas mi se svidja ovaj iphone, ali bi mogao sebi priustit samo iphone 2G 8GB pa me zanima je li vrijedan tih para sto se moraju dati za njega tj polovni e sad me slijedece zanima.
    Mogu li da ubacim npr 4-5GB muzike i da mi normalno radi ? Tj da ne uspori skroz.
    Kako drzi bateriju ? Je li tesko da se covjek navikne na njegove funkcije...Sve u svemu volio bi da cujem necije misljenje o njemu ako ga je koristio ili jos koristi.

  11. #261
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    MOžeš ubaciti skotro do kraja i da ti ne uspori (primjetno).
    Koje su pare koje ćeš da daš za njega pa će mo ti reći je li vrijedno.

    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #262
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    MOžeš ubaciti skotro do kraja i da ti ne uspori (primjetno).
    Koje su pare koje ćeš da daš za njega pa će mo ti reći je li vrijedno.

    po 150-170e sam ga vidjao...a za koju paru vise je n95 8GB pa ne znam za koji bi se odlucio,..

  13. #263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    2G ti je Ipod+telefon. Operativni sistem i procesor/memorija su mu dobri, tako da nema ni govora o nekom blokiranju. Na kraju, uradis apdejt OS-a i miran si. Za bateriju zavisi koliko je star tel..
    Sto znam, nema 3G i kameru, tako da ako ti je to vazno - uzmi N95. Taj se model pokazao odlicno za prosjecnog korisnika, i sigurno je dobra kupovina za te pare. Ipak vidji da uzmes novi ako mozes, kupovina polovnih telefona ti je kockanje. Ko zna kako ga je prethodni vlasnik(il vise njih) cuvalo, koliko je puta ispadao i slicno. Jes da je skuplje, al mislim na novi N95 mozes preko oglasa uzet za manje od 250 eura(8GB je skuplji, al polovni se eto moze nac za 200e ako vec neces novi).
    Last edited by Mitro; 18-10-09 at 13:54.

  14. #264
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imao sam ja n95...malo drzi bateriju a mijenjao sam ga jedno par puta nije los ali kad se uporedi sa n95 8GB ni da mu se priblizi...a iphone 2G nema kameru ? mislio sam da ima..a ne treba mi vala nista bez kamere...

  15. #265
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,618
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Svaki iphone ima kameru.

  16. #266
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Maj mistejka. Ima 1.9mpx..

  17. #267
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nista...p.s meni se svidja sto iphone ima 8GB volim da slusam muziku, video da gledam i to...zbog toga najvise mi se svidja.. a i najpristupacnija cijena mi je...ovi drugi tel sa 8gb cini mi se su skuplji - polovni

  18. #268
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Voliš li da kucaš poruke
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #269
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Voliš li da kucaš poruke
    a boga mi nekad radije zovnem no da posaljem poruku mada volim...zasto ?
    p.s moze li se preko iphonea na chat irc.cg.yu ? jer nije java da bi instalirao taj program.. ?

  20. #270
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    a boga mi nekad radije zovnem no da posaljem poruku mada volim...zasto ?
    p.s moze li se preko iphonea na chat irc.cg.yu ? jer nije java da bi instalirao taj program.. ?
    greota je poredit bilo koji IPhone sa bilo kojom nokijom , IPhonu je jedino mana sto nema tu kameru od 5mpix ali zato ostale funkcije su mu neuporedivo bolje . Slobodno mozes da ga napunish skroz i nece ti stekati , moj 3g 16gb je skoro stalno popunjen do max i radi besprekorno...

    za muziku i video je svima poznato da nema nista na trziste preko IPod-a (IPhone je inache IPod sa funkcijom telefona)


    ako ti je bash bash bitna kamera uzmi N95 , ali ako nije onda definitivno IPhone
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,482
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    a boga mi nekad radije zovnem no da posaljem poruku mada volim...zasto ?
    p.s moze li se preko iphonea na chat irc.cg.yu ? jer nije java da bi instalirao taj program.. ?
    Pitam jer sam ja moj upravo zbog toga makao. Ne odgovara mi kucanje poruka. Za irc bi se mogla i naći aplikacija.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #272
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    greota je poredit bilo koji IPhone sa bilo kojom nokijom , IPhonu je jedino mana sto nema tu kameru od 5mpix ali zato ostale funkcije su mu neuporedivo bolje . Slobodno mozes da ga napunish skroz i nece ti stekati , moj 3g 16gb je skoro stalno popunjen do max i radi besprekorno...

    za muziku i video je svima poznato da nema nista na trziste preko IPod-a (IPhone je inache IPod sa funkcijom telefona)


    ako ti je bash bash bitna kamera uzmi N95 , ali ako nije onda definitivno IPhone
    ne uzima mi se obicna n95, ili ona od 8gb ili ovaj iphone...

  23. #273
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pitam jer sam ja moj upravo zbog toga makao. Ne odgovara mi kucanje poruka. Za irc bi se mogla i naći aplikacija.
    kako se zove ta aplikacija posto cu ga vjerovatno uzimati za 2-3 dana ?
    Jos mi sad objasnite ovo ako je verzija iphonea 2G 3.1.2 Jailbreakovan je, i otkljucan ? Ovo otkljucan znam sto znaci, ova verzija i jailbreakovan nemam pojma sto znace jer sam citao ako su na nekoj novoj verziji updatevani da se ne mogu otkljucati, e sad mi vi to objasnite
    Last edited by takemysoulaway; 18-10-09 at 19:33.

  24. #274
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by takemysoulaway View Post
    kako se zove ta aplikacija posto cu ga vjerovatno uzimati za 2-3 dana ?
    Jos mi sad objasnite ovo ako je verzija iphonea 2G 3.1.2 Jailbreakovan je, i otkljucan ? Ovo otkljucan znam sto znaci, ova verzija i jailbreakovan nemam pojma sto znace jer sam citao ako su na nekoj novoj verziji updatevani da se ne mogu otkljucati, e sad mi vi to objasnite
    verzija softa je zadnja a jailbreakovan ti znaci da je instalirana cydia i odradjen hack(znaci mozes da ubacas razne aplikcije , skinesh patch ako nije vec skinut i ubacas krekovane apps koje se inache placaju itd... sa jailbreakom tek iphone moze da iskoristi svoj maximum) , vjerovatno je instaliran i ultrasnow (sa ovim se otkljucava da moze da se koristi na sve mreze)

    ps. ja mislim da 2G ne moze da se zakljuca...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  25. #275
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    verzija softa je zadnja a jailbreakovan ti znaci da je instalirana cydia i odradjen hack(znaci mozes da ubacas razne aplikcije , skinesh patch ako nije vec skinut i ubacas krekovane apps koje se inache placaju itd... sa jailbreakom tek iphone moze da iskoristi svoj maximum) , vjerovatno je instaliran i ultrasnow (sa ovim se otkljucava da moze da se koristi na sve mreze)

    ps. ja mislim da 2G ne moze da se zakljuca...
    hvala eto imas pm sa jos para pitanja.

Page 11 of 271 FirstFirst ... 7891011121314152161111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •