View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 299 of 2251 FirstFirst ... 1992492892952962972982993003013023033093493997991299 ... LastLast
Results 7,451 to 7,475 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #7451
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    To sto su Irci \jedino iskusniji\ je velika razlika. A i nije samo to, bolje su organizovana ekipa iako u sustini boba ne valjaju. Fali nama sredina, odbrana je tanka, imamo volje ali ne i nekog da to usmjeri na pravi nacin.

    Ovo je solidan rezultat za nasu reprezentaciju, moglo je i bolje, al realno smo i dalje iza reprezentacija kao Irska i Bugarska. Nije to nista strasno, jos smo mi u pelenama, treba malo da se razradi organizacija, da se ustale neki mehanizmi, da ljudi u savezu jos ozbiljnije shvate svoj posao. Mada je nama liga u autu, domaci igraci nemaju pravi kvalitet da odu i igraju za vece klubove u inostranstvu, a samim tim nemaju sto da pruze ni na reprezentativnoj sceni. Moralo bi se poradit na mladjim selekcijama, ovo sto se sad radi je skroz neozbiljno. Dok neko ne ljuljne pare i napravi kontinuitet, ovakav rezultat ce nam jos bit i dobar. Zivi bili pa vidjeli.

  2. #7452
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #7453
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obraduj nas sve i podnesi ostavku

  4. #7454
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ircima je liga u još većem raspadu nego naša. Za ove veće klubove se ne zna hoće li postojati do preksjutra, svakih mjesec dana je neki pred sudom, a igračima se daje po 25% plate. Ogromna većina fudbalera u ligi je pod part-time ugovorima.

    Realno mi jesmo iza reprezentacija kao što su Irska i Bugarska, ali jedno je biti iza njih zato što ne postoji fudbalski potencijal kvalitet da bi bili na tom nivou, a potpuno je drugo biti iza njih zato što nekolicina ljudi u savezu ne rade svoj posao a na klupi sjedi nekompetentan i nedokazan trener.

    Ako postoji fudbalski kvalitet (a postoji), onda je potpuno prirodno da budemo nezadovoljni zbog toga što ti ljudi ne rade svoj posao kako treba i da ovaj "nastup" ocijenimo kao potpuni neuspjeh. Tri godine je sasvim dovoljno "iskustva" za jednu ekipu - a mi smo igrali bolje prije dvije godine nego zadnjih 3-4 meča.
    Last edited by MadGod; 15-10-09 at 12:57.

  5. #7455
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    929
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    a koje su to igracke velicine u BUG,IRS,KIP,GRU?lise Berbatova(BUG),ja drugog ne vidim.

  6. #7456
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ni taj Berbatov vala nije nešto, liše one jedne sezone sa Totenhemom i možda još jedne u Njemačkoj, sve davna prošlost. Igrački nema nikakvih prednosti nad Mirkom, osim što je ovaj maler sa povredama.

    McGeady je najkvalitetniji fudbaler u te 4 reprezentacije, ako mogu bit objektivan. Irci imaju par jakih imena (Keane, Given), ali većini je karijera u silaznoj putanji. Kao i Berbatovu, uostalom.

  7. #7457
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ircima je liga u još većem raspadu nego naša.
    :shock:

    Oni bar imaju stadione, za pocetak.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  8. #7458
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    :shock:

    Oni bar imaju stadione, za pocetak.
    Najveći stadioni u Irskoj se ne koriste za fudbal (izuzev reprezentacije), nego za GAA i ragbi.

    Čini mi se da svi fudbalski klubovi imaju stadione sa manje od 10000 mjesta (samo Tolka ima 9000+ čini mi se), a stadioni koji su isključivo fudbalski nisu baš najbolje ni održavani.

  9. #7459
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Najveći stadioni u Irskoj se ne koriste za fudbal (izuzev reprezentacije), nego za GAA i ragbi.

    Čini mi se da svi fudbalski klubovi imaju stadione sa manje od 10000 mjesta (samo Tolka ima 9000+ čini mi se), a stadioni koji su isključivo fudbalski nisu baš najbolje ni održavani.
    Mozda, ali reci da je njihova liga jos veci raspad od nase je prilicno smjelo.

    BTW_ovo sto vi ovdje pricate za Irsku i Bugarsku, to isto - samo u mnogo vecim razmjerama - o Crnoj Gori misle i navijaci iz tih zemalja. Za koga su oni to culi iz nase reprezentacije osim za Vucinica, od prije par nedjelja za Jovetica i eventualno Vukcevica? Mislite li da oni znaju da navedu ijedan nas fudbalski klub?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  10. #7460
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bio je na dnevnik dio pressa, Filipovic reko da je ovo dobar rezultat ali da je mozda moglo i bolje.
    Ne pominje se ostavka, imacemo jednu prijateljsku u novembar i posle nje bi trebalo da se zna ostaje li. Inace ugovor mu traje do 31. decembra...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  11. #7461
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Bio je na dnevnik dio pressa, Filipovic reko da je ovo dobar rezultat ali da je mozda moglo i bolje.
    Ne pominje se ostavka, imacemo jednu prijateljsku u novembar i posle nje bi trebalo da se zna ostaje li. Inace ugovor mu traje do 31. decembra...
    Nadam se da cjemo igrati protiv neke normalne selekcije - josh kad bi bilo kod kucje ihaaaa
    BISOGNA VINCERE !

  12. #7462
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    929
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Sto mislite o Delibasicu,ja licno smatram da je steta sto nije prije poceo da igra za repku.
    Mislim da se slobo vrsi "skautiranje" za potencijalne reprezentativce ne samo fudbal.repke vec i svih drugih kolektivnih i svih ostalih sportova(individualnih).
    U tome je CG strasno anemicna,ja mislim da ne treba birati sredstva samo da se izbori da neko nastupa za nas,to posebno vazi za ove kuji su u nekoj vezi sa CG.
    No kakvo je stanje u drzavi takvo je i u citavom sportu.

  13. #7463
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    to svakako.mislim da mi je jedan čovjek pominjao da u argentini ima nekolika dobra fudbalera sa našim korijenima.to su potomci naših iseljenika koji su tamo otišli posle prvog svjetskog rata.pretpostavljam da to ne bi bilo teško ispitati al sad....

  14. #7464
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    to svakako.mislim da mi je jedan čovjek pominjao da u argentini ima nekolika dobra fudbalera sa našim korijenima.to su potomci naših iseljenika koji su tamo otišli posle prvog svjetskog rata.pretpostavljam da to ne bi bilo teško ispitati al sad....

    Daniel Montenegro?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #7465
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

  16. #7466
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    CG
    Posts
    929
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    da se za zadnje 3.5 godine nedje iskopao neki dobar odbrambeni igrac(pored Base) bio bi ogroman uspjeh i vrijedan svakog truda a da ne pricamo o necemu vise.

  17. #7467
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ircima je liga u još većem raspadu nego naša.
    ali zato svaki igrač koji i malo vrijedi ide da igra u Englesku koja je savršena liga za pravljenje dobrih igrača (ako ništa drugo fizički su spremni ), i pri tom' ni jedan Irac ne postavlja pitanje kada postane zvijezda oće li igrati za Englesku ili Irsku. Naravno uvijek Irska i o tome se ne polemiše
    :twist:

  18. #7468
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i još,
    evo reče Filipović da su navijači glupi i da se ne razumiju u fudbal ... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    e stvarno bi volio da ova prijateljska bude kući pa da ga dobro častimo, ali to su kukavice, svijesni su oni toga pa će je zato ugovoriti neđe u gostima

  19. #7469
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    i još,
    evo reče Filipović da su navijači glupi i da se ne razumiju u fudbal ... :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    e stvarno bi volio da ova prijateljska bude kući pa da ga dobro častimo, ali to su kukavice, svijesni su oni toga pa će je zato ugovoriti neđe u gostima

    Je li reko ovo ozbiljno?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  20. #7470
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo izgleda da se Vucinic cudotvorno oporavlja i da ce najvjerovatnije zaigrat preksutra protiv Milana.
    Nadam se da je opet u pitanju slucajnost i baksuz da je povrijedjen bas kad igra reprezentacija.
    Release Yourself

  21. #7471
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes rekao je tako nesto za ove sto su navijali na zadnjoj utakmici protiv tima...i da su nerealni i da misle da treba da dobijamo Bugarsku i Italiju 2:0 i 3:0".

    Ovdje je ocito nedostatak komunikacije izmedju navijaca i selektora takko da bi se mogao neki brifing napravit da mu se nacrta na cemu se zamjera...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  22. #7472
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Evo izgleda da se Vucinic cudotvorno oporavlja i da ce najvjerovatnije zaigrat preksutra protiv Milana.
    Nadam se da je opet u pitanju slucajnost i baksuz da je povrijedjen bas kad igra reprezentacija.
    Vjeruj ti... Samo se sjeti kako je Simon igrao bukvalno bez ramena...

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Jes rekao je tako nesto za ove sto su navijali na zadnjoj utakmici protiv tima...i da su nerealni i da misle da treba da dobijamo Bugarsku i Italiju 2:0 i 3:0".

    Ovdje je ocito nedostatak komunikacije izmedju navijaca i selektora takko da bi se mogao neki brifing napravit da mu se nacrta na cemu se zamjera...
    Nije on glup ni malo, no mu moze bit da prica kad imamo ovako mentolske novinare kojima ne bi palo na pamet da ga pitaju nesto..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  23. #7473
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa zar ne vidis da ne zele da ga pitaju, vec su svi uz njega?! :mad:

  24. #7474
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rece li ono lik da smo glupi i da se ne razumijemo u fudbal ???
    auuuuuuu


    al dobro kad nam je oprostio, xaxaxaxaxa, a mrs budalo jedna...
    AJMO CRNA GORO !!!

  25. #7475
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    A ne moraju novinari ništa ni da ga pitaju, samo da će više prestat da samoinicijativno pišu o "solidnoj igri", "dobrom rezultatu", "maleru" i "pobjedi od ogromne važnosti".

    Tačno je da se dosta navijača ne razumije u fudbal ali se ne razumije ni Filipović, a za razliku od navijača on je PLAĆEN (našim parama) da se razumije.

Page 299 of 2251 FirstFirst ... 1992492892952962972982993003013023033093493997991299 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •