View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 293 of 2251 FirstFirst ... 1932432832892902912922932942952962973033433937931293 ... LastLast
Results 7,301 to 7,325 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #7301
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #7302
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    koji nesretnici, nek ide citav strucni stab zajedno
    Na kojoj cete bit tribini

  3. #7303
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Interesantno:



    Danasnji Dan, odnosno dodatak o sportu pise o Filipovicu i izmedju ostalog postoji jedan clanak u kome pise da su ljudi iz tog lista pokusali da dobiju odgovore na pitanje zasto zvizduci i "File odlazi" od vodja Kluba navijaca. Navodi se, parafraziram, da jedan nije htio da kaze, drugi je reko da se mora konsultovat s nekim, treci da ga nazovu posle ili tako nesto.

    Uglavnom, niko nije izgleda smio da kaze imenom i prezimenom. E sad, ako neko zna da odgovori na moje pitanje bio bi mu jako zahvalan: Odakle se finansira klub navijaca? Bez namjere da ista prejudiciram, samo bih volio to znat.




    BTW: Peco Rakojevic se takodje nalupao zestoko braneci Filipovica.. Slag na tortu svega je bio: "Nece valjda navijaci odlucivati ko ce bit selektor?!"
    Last edited by Mad_dog_KO; 13-10-09 at 12:10.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  4. #7304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Interesantno:



    Danasnji Dan, odnosno dodatak o sportu pise o Filipovicu i izmedju ostalog postoji jedan clanak u kome pise da su ljudi iz tog lista pokusali da dobiju odgovore na pitanje zasto zvizduci i "File odlazi" od vodja Kluba navijaca. Navodi se, parafraziram, da jedan nije htio da kaze, drugi je reko da se mora konsultovat s nekim, treci da ga nazovu posle ili tako nesto.

    Uglavnom, niko nije izgleda smio da kaze imenom i prezimenom. E sad, ako neko zna da odgovori na moje pitanje bio bi mu jako zahvalan: Odakle se finansira klub navijaca? Bez namjere da ista prejudiciram, samo bih volio to znat.




    BTW: Peco Rakojevic se takodje nalupao zestoko braneci Filipovica.. Slag na tortu svega je bio: "Nece valjda navijaci odlucivati ko ce bit selektor?!"
    za DAN nema potrebe da dajemo izjave nikakve, za sad se finansiramo kako stignemo i od koga dobijemo pomoc, uglavnom su to bile neke vece firme koje su na sponzorisale i savez je pomagao oko prevoza iz drugih gradova koliko je mogao, al od njih nismo trazili nego su nam ponudili pomoc i zato im hvala, i to ako ans kako tako pomazu ne znaci da cemo slijepi bitii da necemo reagovati ne neke nebuloze, nadam da ce od nove god biti spremnna i kancelarija pa ce se poceti sa clanskim pa da vidimo sve te navijace silne oce li se uclanit ili ce dolazit prije vece utakmice da se uclane, no otom potom
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #7305
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    za DAN nema potrebe da dajemo izjave nikakve, za sad se finansiramo kako stignemo i od koga dobijemo pomoc, uglavnom su to bile neke vece firme koje su na sponzorisale i savez je pomagao oko prevoza iz drugih gradova koliko je mogao, al od njih nismo trazili nego su nam ponudili pomoc i zato im hvala, i to ako ans kako tako pomazu ne znaci da cemo slijepi bitii da necemo reagovati ne neke nebuloze, nadam da ce od nove god biti spremnna i kancelarija pa ce se poceti sa clanskim pa da vidimo sve te navijace silne oce li se uclanit ili ce dolazit prije vece utakmice da se uclane, no otom potom


    Hvala za odg. ali se neodgovaranjem stvara neka potpuno druga slika, bar je to moje misljenje...
    No dobro, na kraju krajeva, zna se dje odgovaraju navijaci...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  6. #7306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Hvala za odg. ali se neodgovaranjem stvara neka potpuno druga slika, bar je to moje misljenje...
    No dobro, na kraju krajeva, zna se dje odgovaraju navijaci...
    na sta bi licilo da na prvi neuspjeh skacemo i trazimo da ide bilo ko, za sve treba strpljenja
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #7307
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    na sta bi licilo da na prvi neuspjeh skacemo i trazimo da ide bilo ko, za sve treba strpljenja

    Zavisi sto ko smatra neuspjehom...
    Cinjenica da se igra losiji fudbal nego pri prvom okupljanju reprezentacije, sramna igra protiv Kipra i zamalo repriza protiv Gruzije ne izgleda kao skakanje na prvu loptu...
    Mada eto ostaje da vidimo i taj Dablin kako ce proc pa sve sabrat i oduzet..
    Last edited by Mad_dog_KO; 13-10-09 at 12:27.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  8. #7308
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Zavisi sto ko smatra neuspjehom...
    Cinjenica da se igra losiji fudbal nego pri prvom okupljanju reprezentacije, sramna igra protiv Kipra i zamalo repriza protiv Gruzije ne izgleda kao skakanje na prvu loptu...
    Mada eto ostaje da vidimo i taj Dablin kako ce proc pa sve sabrat i oduzet..
    ma file je za nas proslost, ne zanima nas kao selektor, nema tu vise price
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #7309
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ova odbrana selektora od strane svih sem navijača ima smisla samo ako su te strukture (novinari, igrači, saradnici, kolege...) obaviješteni da on više neće biti selektor pa ne žele bez potrebe da talasaju, ionako je sve gotovo...ako nije taj slučaj, ako stvarno misle da je selektor ok onda bolje da nemamo fudbalsku reprezentaciju

  10. #7310
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se navijaca tice oni su proslost, i on i Lemajic i Brnovic...neki bi dodali i Vlaisavljevica bez problema...a reprezentacija ce se pratit kao i uvjek samo sto je sad a narocito kad pocnu kvalifikacije za EP vrijeme za krcat Sjever na svakoj utakmici jer oni nisu, niti ce ikad bit iznad nje!!A jesu li to pojedinci koji vicu "File odlazi" to ce im se pokazat na prvoj sledecoj utakmici, bez ikakvih reagovanja, pisanija i sl, nego direktno sa tribine!!

  11. #7311
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Danas u niksickoj gimnaziji dijelil ulaznice za utakicu protiv Kazakstana

  12. #7312
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce da ovi smradovi iz RTCG opet nisu omogucili prenos...:mad:Opet ostaje da se nadamo da ce In ili neko drugi uzet da prenosi......

  13. #7313
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Je li moguce da ovi smradovi iz RTCG opet nisu omogucili prenos...:mad:Opet ostaje da se nadamo da ce In ili neko drugi uzet da prenosi......
    samo mi reci sta je tu cudno? mene od tih kretena vise nista ne iznenadjuje

  14. #7314
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Calexico View Post
    samo mi reci sta je tu cudno? mene od tih kretena vise nista ne iznenadjuje
    A ni mene vala,no kad ne mogu prenosit gostovanja da imaju obraza nebi prenosili ni kad kuci igramo,no neka puste neku drugu televiziju....
    A ne ovamo uzimaju pare od tv prenosa kuci dje nemaju nikakvi trosak,a kad treba od tih para sto su dobili od gostujuceg saveza za prenos,da plate prenos iz Dablina,oni nemaju no stave to u dzep.....

  15. #7315
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja ne znam sto su navijaci skocili na selektora? Moze da bude ne znam koliko dobar trener, ali dzaba kad nema koga da uci, kad su svi igraci operisani od fudbala. I najbolje je da nemamo reprezentaciju jer nema ko da igra. Da se ne brukamo samo.

  16. #7316
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja ne znam sto su navijaci skocili na selektora? Moze da bude ne znam koliko dobar trener, ali dzaba kad nema koga da uci, kad su svi igraci operisani od fudbala. I najbolje je da nemamo reprezentaciju jer nema ko da igra. Da se ne brukamo samo.
    Brate,aj iskuliraj malo.....

  17. #7317
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ja ne znam sto su navijaci skocili na selektora? Moze da bude ne znam koliko dobar trener, ali dzaba kad nema koga da uci, kad su svi igraci operisani od fudbala. I najbolje je da nemamo reprezentaciju jer nema ko da igra. Da se ne brukamo samo.

    Samo se ti drzi podforuma ljubav i sve ce dobro bit..
    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #7318
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,001
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    A ni mene vala,no kad ne mogu prenosit gostovanja da imaju obraza nebi prenosili ni kad kuci igramo,no neka puste neku drugu televiziju....
    A ne ovamo uzimaju pare od tv prenosa kuci dje nemaju nikakvi trosak,a kad treba od tih para sto su dobili od gostujuceg saveza za prenos,da plate prenos iz Dablina,oni nemaju no stave to u dzep.....
    takva nam je sva drzava...

  19. #7319
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by afi View Post
    Brate,aj iskuliraj malo.....
    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Samo se ti drzi podforuma ljubav i sve ce dobro bit..

    paljevine... :lolblue:

  20. #7320
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Hoce li im Borat biti volja navijaca?

  21. #7321
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo sad rekose na dnevnik da ce bit prenos sjutra na RTCG2
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #7322
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Evo sad rekose na dnevnik da ce bit prenos sjutra na RTCG2
    sjetili su se koju ce utakmicu kupit da prenose, sad ovu koja nema nikakav znacaj, osim prestiza...nesrecnici
    AJMO CRNA GORO !!!

  23. #7323
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    sjetili su se koju ce utakmicu kupit da prenose, sad ovu koja nema nikakav znacaj, osim prestiza...nesrecnici

    Neka casti ti da ne odustanu i od toga
    Bijo si poziw koi se neodbija

  24. #7324
    cssr Guest

    Default

    Quote Originally Posted by c00li0 View Post
    znaci Vucinic se namjerno povredjuje da ne bi igrao za reprezentaciju???jel moguce da si to rekao?!?!?
    to si ti rekao
    ja sam samo nabrojao razloge zasto kapitena nema nidje u dresu reprezentacije

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    bice ti jedno 20 momaka iz pg gore, mislim da ih neces moc promasit
    sefe moze jedno pitanje
    jel teze dobit vize za irsku ili poljsku? :zzz:

  25. #7325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cssr View Post
    sefe moze jedno pitanje
    jel teze dobit vize za irsku ili poljsku? :zzz:
    irska, treba da se podje za bg :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 293 of 2251 FirstFirst ... 1932432832892902912922932942952962973033433937931293 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •