Da oce ovaj posrani Rampage prebit ovoga Evansa odvratnog ne bi me bilo srecnijeg.Jebeni Evans,defanzivac teski.
Da oce ovaj posrani Rampage prebit ovoga Evansa odvratnog ne bi me bilo srecnijeg.Jebeni Evans,defanzivac teski.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks