Page 162 of 1169 FirstFirst ... 621121521581591601611621631641651661722122626621162 ... LastLast
Results 4,026 to 4,050 of 29206

Thread: Tenis

  1. #4026
    Join Date
    May 2009
    Location
    kingdom of heaven
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    milo mi je i samo sam cekao trenutak kad ce onaj gubitnik od djokovica izgubiti od nekog amatera, ipak se nije obrukao, ispade od 30-tog igraca svijeta, a da mu poraz ispane jos blazi pobrinuo se rafa...

  2. #4027
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Polako Fedexovi navijaci.Prvo skocite pa recite "Hop".Ima cika Fedex da se namuci dobrooooo.Trebace mu "skill" kojim bi mogao i Nadala da dobije.Svi su vidjeli da imaju sansu za osvajanjem.Svi FULL motivisani protiv,jos uvijek,psihicki nespremnog Federera.

  3. #4028
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Da mi je bilo vidjeti Fedexa kako gleda ovaj mec, mislim da ga je Mirka drzala za ruku i da se otvarao sampanjac u sobi
    Znajuci Fedexa i Nadala i njihov odnos,sumnjam...

    Inache,koliko mi god Nadal bio nesimpatichan,i bez obzira shto navijam za Federera evo 5 godina,moram odati respect nadalu za ovu konferenciju...

    http://uk.eurosport.yahoo.com/video/...ses-nadal.html
    Last edited by Recordare88; 01-06-09 at 08:13.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #4029
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ma Nadal je legenda i jako, jako simpatican momak tako da Nadalu se nema sto odavati "respekt" kad je on oduvijek bio takav.
    Federeru se pojedini u usta stavljali ono sto on nikad nije govorio. Cak neki s ovog foruma ,isto ka sofro kad se uvati nekod sitnog detalja , su govorili kako ne pokazuje emocije (sad to ispade veliki problem), kako kad je jednom davno igrrao protiv nadala i trazio "chellenge" i poslije toga napravio poen mu rekao - "izazovi ovo"... itd. i takve gluposti.
    previse se gluposti ovdje pise i svasta se zbori i na kraju trt. Ljudi koji redovno pricaju "kako ce ovaj da razbije ovoga i onaj onoga" redovno, ali redovno se "prospu" (cak i kad je fudbal u pitanju) ali i poslije svega oni nastavljau sa njihovim simpaticnim prognozama i od sebe prave strucnjake.

    I da zakljucim:

    Federer je u zadnjih 5 godina NAJBOLJI (ne znam razumije li neko to) NAJBOLJI teniser na svijetu jer ima najvise osvojenih GS titula a ako prestigne samprasa bice i zvanicno najbolji teniser svih vremena i to nece reci laciale, sinisam, jakuza, marko ili janko vec to rec oni koji to i trebaju da kazu.
    Sto se tice RG federer je favorit ali en zato sto igra dobro nego zato sto nema nadala (i eto Djokovica) ali da ce mu biti lako to sigurno nece.

  5. #4030
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Sto ce mu prvo mjesto,tamo je vec bio,njemu treba RG i jos 3 W-a,ako si navijac Federera,a jesi izgleda,onda znaj da prvo ili drugo mjesto je potpuno isto,samo se broje GS-ovi,ostalo je manje bitno,Federer ce juriti jos jedan GS,po mogucnosti RG(ovogodisnji)i ako mu to podje za reketom,izjednacice Samprasov rekord,a onda ce probati da postane najbolji na W-u svih vremena,tako da vjerovatno ni njega ne zanima prvo mjesto toliko koliko GS-ovi,i to je potpuno normalno
    meni treba hehehehe....ne bih reko da je isto bit prvi ili drugi...jes sto se tice kostura za gs ali sad svi pricaju da je nadal trenutno bolji od fedexa i zbog toga bi bilo dobro da se vrati na prvo mjesto i dokaze suprotno....pa samim osvajanjem gs doce na prvo mjesto tako da to dodje na isto

  6. #4031
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html evo i rasporeda za danas
    Poslastica dana Tsonga - Del Potro
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #4032
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    stvarno neocekivan poraz Nadala, ali mozda je to i dobro za tenis..

    sto se tice press-a poslije meca.. kakav sportista... znalo se to i prije, ali poslije prvog poraza na RG (kako to nevjerovatno zvuci) onako prihvatiti poraz, to mogu samo pravi sampioni.

  8. #4033
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    lose igra federer i gubi zasluzeno 1-0 u setovima od hasa.

  9. #4034
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    lose igra federer i gubi zasluzeno 1-0 u setovima od hasa.
    E vala ako i on izgubi necu gledat vishe ovaj French Open niti jednoga sekunda

    Mada polako,i proshlu je izgubio prvi i loshe igrao,pa svejedno dobio lagano...
    Deserve's got nothing to do with it.

  10. #4035
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    a mlitavo nekako igra.uzas.

  11. #4036
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    grijesi previse i igra kao p******. taman neka ispane.

  12. #4037
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    E vala ako i on izgubi necu gledat vishe ovaj French Open niti jednoga sekunda

    Mada polako,i proshlu je izgubio prvi i loshe igrao,pa svejedno dobio lagano...
    Zashto???U pitanju je jako placen sport i sigurno da se niko nece pojavit u prvih 50 a da nije spreman da pobijedi svakog protivnika!!!Zbog konstantnosti se izdvajaju prvih chetri a zbog atraktivnosti prva dva ali zanimljiv mech mogu da pruze svi!!!Ja neshto idalje vjerujem da Federer moze da izgura ovaj mech iako gubi 2:0 a samo zbog toga jer nema RG uopshte
    deuscroix

  13. #4038
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    grijesi previse i igra kao p******. taman neka ispane.
    Has igra kao .ICKA,i to mu za sad prolazi,a Federer napada,jbg puno grijesi,ali ne vjerujem da moze ovoliko da grijesi citavo vrijeme
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #4039
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Xoxoxoxoxo evo i fedexa gubi 2-0 u setovima,2-1 u trecem.Ja mislim da je neka nepoznata sila umijesala prste u ovogodisnji RG

  15. #4040
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ka da gledam onaj mec protiv djokovica kad je reket slomio. grijesi previse...

  16. #4041
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo dobi Federer treci...Aj dako se izvuche
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #4042
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ga.. 2-1.. ajde sad Roger, stisni to.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  18. #4043
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bilo bi najjace da sad ispane i fedex

    gemma haas!
    I don't necessarily agree with everything I say.

  19. #4044
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo 0-3... Vraca se Fedex na velika vrata
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  20. #4045
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Cim je Has izdao svoju kukavicku taktiku,a Federer malo smanjio neiznudjene,lagano sve sad na Federerovu vodenicu ide,lagano
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #4046
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh kakvo rasturanje u chetvrtom...Ajmo Roger,daj mu josh jedan Bagel
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #4047
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Rasturanje i u petom setu,od momenta kad je izvukao brejk loptu u trecem setu pri 4:3 za Hasa,od tada gledamo samo jednog tenisera na terenu,Has previse psihicki labilan za ovakve meceve,mnogo puta u karijeri je to dokazao da ne moze da zadrzi hladnocu kad je najpotrebnije,iako je Njemac
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #4048
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj bogu fala Da je izgubio josh i Federer tachno bi mislio da su kladionice sve namjestile:mrgreen:
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #4049
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na 2-0 sam rekao da pobjeda Federera ni u jednom trenutku nije dovedena u pitanje,jer jednostavno choek ima obicaj da prespava pola mecha.

  25. #4050
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    E sad nema sumnje da se i psihichki potpuno vratio u formu, idemo do kraja...
    #fakenews

Page 162 of 1169 FirstFirst ... 621121521581591601611621631641651661722122626621162 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •