Polako Fedexovi navijaci.Prvo skocite pa recite "Hop".Ima cika Fedex da se namuci dobrooooo.Trebace mu "skill" kojim bi mogao i Nadala da dobije.Svi su vidjeli da imaju sansu za osvajanjem.Svi FULL motivisani protiv,jos uvijek,psihicki nespremnog Federera.



Reply With Quote

,moram odati respect nadalu za ovu konferenciju...

Bookmarks