ode nadal jeeeeeeeee...veliki mec za 49 mjesto djokovic - nadal.......bravo za soderlinga....fedex mora da osvoji ovo kako zna i umije....i onda moze opet do prvog mjesta.....cisto da se vidi ad onaj poraz u madridu nije bio zbog umora....