Page 160 of 1169 FirstFirst ... 601101501561571581591601611621631641702102606601160 ... LastLast
Results 3,976 to 4,000 of 29206

Thread: Tenis

  1. #3976
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dok se sinisa ne javi sa strucnim komentarom, da se i ja oglasim.

    Ovo je shok za mene! Smio sam sve sto imam staviti na ovaj mec, ali izgleda da se cuda desavaju. Kako je Nadal danas licio na Novaka juce, gotovo preslikan izraz lica koji govori nesto kao: "Otkud ja na ovoj crvenoj zemlji, ko su ovi ljudi okolo, sta oce od mene ovaj momak preko puta sto mi baca lopte..." Samo na momente je licio sam na sebe, i dalje djeluje nestvarno ovo sto sam vidio. Soderling je igrao vrlo agresivno, napadao jako i odlucno, odlican u defanzivi, a to je i jedini recept za pobjedu nad "Clay Monsterom". Interesantni su mi bili ne tako rijetki izlasci na mrezu Nadala, i to neisforsirani, nakon kojih je redovno gubio poene. Za trenutak sam pomislio da se priprema za finale sa Fedexom, obzirom da ga je ovaj redovno izvodio na mrezu u finalu Madrida.

    Nadal ovim porazom gubi ni manje ni vise nego 1820 poena! Ako mu se dogodi nesto slicno na Wimbledone-u ladno moze da ne sastavi ni godinu kao broj 1.

    Uh, ovo je pravi shok za mene, iako mi je drago jer Fed sad ima ogromne sanse da osvoji turnir.

  2. #3977
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da mi je bilo vidjeti Fedexa kako gleda ovaj mec, mislim da ga je Mirka drzala za ruku i da se otvarao sampanjac u sobi
    Last edited by OCTAVIAN; 31-05-09 at 17:17.

  3. #3978
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Shteta za Nadala,njegovo ispadanje ce dosta umanjiti zanimljivost turnira...
    A sto coce - ovo danas ti nije bilo dovoljno zanimljivo?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  4. #3979
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Covjek NIKAD nije izgubio na RG-u do danas,i sad gubi od Soderlinga,a njih dvojica se MRZE,a danas je pociscen i bukvalno,NEVJEROVATNO.
    Ispade i Ana,proslogodisnjim osvajacima krajnji domet je bila 4. runda,ako sad Federer ne osvoji NECE NIKAD.
    Verdasko gubi od Nikolaja,bolje reci Nikolaj ga PERE , jos samo kada bi Gonzo dobio Murraya.
    Posto su izgubili i 1. i 2. SLJAKASI na PLANETI,dobro bi bilo kad bi se u finalu sastali KOHLSCHREIBER - SODERLING,ali je to previse nerealno.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #3980
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Thumbs up

    Kakav gospodin ovaj Soderling.

  6. #3981
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    qq ispala ivanovic.....


    safina 6-1 6-0...xaxa

  7. #3982
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inace Soderlingu je najveci uspjeh u karijeri sto se slemova tice bio plasman u trece kolo,ovo mu je dakle bio prvi put u zivotu da je uopste i dosao do 4. kola.Ne treba valjda ni napominjati da mu je sljaka najslabija podloga i da sve uspjehe koje je imao do sada je biljezio na tvrdim terenima.

  8. #3983
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    Inace Soderlingu je najveci uspjeh u karijeri sto se slemova tice bio plasman u trece kolo,ovo mu je dakle bio prvi put u zivotu da je uopste i dosao do 4. kola.Ne treba valjda ni napominjati da mu je sljaka najslabija podloga i da sve uspjehe koje je imao do sada je biljezio na tvrdim terenima.
    I Kohlschreiberu isto 3.runda,evo je stiga do 4.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #3984
    dave020 Guest

    Default

    Ode i nadal. Zamislite, ispade 1. igrač svijeta od 23.! KUKU! I to najjači igrač šljake ispade od 23. igrača svijeta! Je li to moguće?!

    (Ovo na račun onih smiješnih komentara kako Đoković ispade od Kolšrajbera, koji je isto tuda neđe...)

    Zamislite, svi igraju tenis! I pošto se igra atomski tenis, bukvalno na snagu, sve manje na tehniku i ljepotu igre, normalno je ako nekome nije dan da pukne, pa bio to usrani ATP turnir ili Grand Slam, i bilo da se radi o prvom ili 500-tom igraču svijeta.

    Koliko god je danas bio dan Soderlingu, očigledno je da Rafa nije bio na nivou, kod njega nije bilo onoga pobjedničkog mentaliteta, one volje prepoznatljive da grize kad mu je najteže. Kao što rekoh - dešava se svima.

    A najbolje bi bilo svi da prestanemo s prognozama, jer kako je ovaj RG počeo, ko zna ko će da ga osvoji.

  10. #3985
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Safina nije normalna, prva cetiri kola je dobila uz pet izgubljenih gejmova:

    6-0, 6-0
    6-1, 6-1
    6-2, 6-0
    6-1, 6-0

  11. #3986
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Od meca Nadal - Djokovic u Madridu,nije Rafa nesto mnogo meceva odigrao , ali ono sto je odigrao,bilo je mnogo ispod njegovog nivoa,prije svega sto je slao previse kratke lopte u teren,sto inace niikad do sada nije radio,nego je uvijek trazio dubinu i nalazio je,pa mozda je taj mec bio neka vrsta prekretnice,mozda i nije,ali od tada je poceo Rafin pad,jbg i Novakov izgleda...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #3987
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo fedexu sigurno zadnje prilike da objedini sve 4 grand slem titule.Ako ne uspije sad nece nikad.Mada imam neki lud osjecaj da to vise uopste nije sigurno...

  13. #3988
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    I Kohlschreiberu isto 3.runda,evo je stiga do 4.
    Kohlsrejber je vec stizao do 4. runde par puta,a i sljaka mu je omiljena podloga.

  14. #3989
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B_ZZ View Post
    Kohlsrejber je vec stizao do 4. runde par puta,a i sljaka mu je omiljena podloga.
    Ne, ne, na RG-u mu je ovo najbolji rezultat ikad,a stizao je do 4.runde na AO-u sto se GS-ova tice
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #3990
    dave020 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Od meca Nadal - Djokovic u Madridu,nije Rafa nesto mnogo meceva odigrao , ali ono sto je odigrao,bilo je mnogo ispod njegovog nivoa,prije svega sto je slao previse kratke lopte u teren,sto inace niikad do sada nije radio,nego je uvijek trazio dubinu i nalazio je,pa mozda je taj mec bio neka vrsta prekretnice,mozda i nije,ali od tada je poceo Rafin pad,jbg i Novakov izgleda...
    Ne vjerujem da je totalni pad. Ipak su njih dvojica odigrali najviše mečeva na najvišem nivou. Zajeban trenutak da ih stigne na RG-u, ali dešava se... Ipak su njih dvojica po meni br.1 i br.2 po kontinuitetu i igrama koje pružaju.

    Sad da ne bi osuli paljbu po meni ovi Federerovi, već sam rekao da je čovjek umjetnik kad je tenis u pitanju, ali je malo neozbiljno da neko ko pretenduje na svjetski br.1 nema trenera. Možda malo potcjenjuje protivnike, i previše cijeni sebe. Ako se spusti na zemlju, i konačno uzme trenera, možda se i vrati na br.1.

  16. #3991
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    federer ima hasa pa onda ide na boljeg iz duela rodik-monfils (bolje bi mu odgovarao rodik) a na toj strani su jos conga-del potro i robredo-kolsrajber.

    druga strana marej-gonzales i soderling- davidenko.

  17. #3992
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dave020 View Post
    Ne vjerujem da je totalni pad. Ipak su njih dvojica odigrali najviše mečeva na najvišem nivou. Zajeban trenutak da ih stigne na RG-u, ali dešava se... Ipak su njih dvojica po meni br.1 i br.2 po kontinuitetu i igrama koje pružaju.

    Sad da ne bi osuli paljbu po meni ovi Federerovi, već sam rekao da je čovjek umjetnik kad je tenis u pitanju, ali je malo neozbiljno da neko ko pretenduje na svjetski br.1 nema trenera. Možda malo potcjenjuje protivnike, i previše cijeni sebe. Ako se spusti na zemlju, i konačno uzme trenera, možda se i vrati na br.1.
    Niko ne kaze da je totalni pad u pitanju,ali neki PAD definitivno jeste,da li u formi,da li u samopuozdanju,ili pak u PSIHI(najvjerovatnije).
    Federer zna sve sto se tice tenisa,i mislim da ni jedan trener nema cemu vise da ga nauci,fizicki je spreman uvijek,sigurno je da ne trenira kao nekad,ali je i to dovoljno,da bude u vhu i u zavsnicama GS-ova,jedino zna (sto mu se ranije nije desavalo) da padne psihicki u toku samog meca...
    Last edited by Jakuza; 31-05-09 at 18:04.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #3993
    dave020 Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Niko ne kaze da je totalni pad u pitanju,ali neki PAD definitivno jeste,da li u formi,da li u samopuozdanju,ili pak u PSIHI(najvjerivatnije).
    Federer zna sve sto se tice tenisa,i mislim da ni jedan trener nema cemu vise da ga nauci,fizicki je spreman uvijek,sigurno je da ne trenira kao nekad,ali je i to dovoljno,da bude u vhu i u zavsnicama GS-ova,jedino zna (sto mu se ranije nije desavalo) da padne psihicki u toku samog meca...
    Ja ti kažem, da ima tim oko sebe, kao Nadal i Đoković, ne bi izgubio prvo mjesto. Garantujem. Nekad nije dovoljan samo talenat, treba i malo rada i truda.

  19. #3994
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dave020 View Post
    Ja ti kažem, da ima tim oko sebe, kao Nadal i Đoković, ne bi izgubio prvo mjesto. Garantujem. Nekad nije dovoljan samo talenat, treba i malo rada i truda.
    vazi, to bolje od njega znas kako treba raditi. Kojeg poznatog tenisera ti treniras? I da, Fedex ima samo suvi talenat, on uopste ne trenira i ne trudi se bash... Pfffff, koji komentar, sto bi sinisa rekao - pacerski

  20. #3995
    dave020 Guest

    Default

    Neću da se spuštam na tvoj nivo rasprave, ali ako si pratio makar jednu emisiju na Eurosportu, prošle godine za vrijeme Wimbledona (kad je počeo pad Federera, i nabijanje kompleksa od strane Nadala, pa i Đokovića), gdje su mnogo veći stručnjaci od svih nas sa foruma zajedno govorili ovo što ja sad prenosim, a kad je u pitanju Federerova igra i priprema za turnire, ne bi govorio za moj post da je pacerski.

    Nego, ja se tebi klanjam, kao velikom poznavaocu teniske igre, a ja ća da nastavim sa svojim pacerskim postovima, a ti ne moraš da ih čitaš. :smajlikojiseklanja: Hvala.

  21. #3996
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo sad ono nadal treba da ostavi reket ...djokovica odma nagrdiste

  22. #3997
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dave020 View Post
    Neću da se spuštam na tvoj nivo rasprave, ali ako si pratio makar jednu emisiju na Eurosportu, prošle godine za vrijeme Wimbledona (kad je počeo pad Federera, i nabijanje kompleksa od strane Nadala, pa i Đokovića), gdje su mnogo veći stručnjaci od svih nas sa foruma zajedno govorili ovo što ja sad prenosim, a kad je u pitanju Federerova igra i priprema za turnire, ne bi govorio za moj post da je pacerski.

    Nego, ja se tebi klanjam, kao velikom poznavaocu teniske igre, a ja ća da nastavim sa svojim pacerskim postovima, a ti ne moraš da ih čitaš. :smajlikojiseklanja: Hvala.
    svi ti teniski strucnaci zajedno nisu osvojili koliko Fedex sam, nekoga ko je osvojio toliko toga je smijesno i glupo poducavati i savjetovati. Svako je razlicit, i svakome odgovara razlicit nacin pripreme. Ako je on utvrdio da mu trener nije potreban onda mu nije potreban ma sta govorili svi forumasi svijeta i strucnjaci sa Eurosporta zajedno.

    A sto se tice strucnosti tih strucnjaka upravo govori cinjenica da su mu predvidjali penziju nakon Wimbedone-a, a on igra li igra, i naigrace se jos, na veliku zalost brojnih hejtera, a na veliku radost jos brojnijih navijaca i obozavalaca.

    Ti slobodno nastavi da prenosis misljenja drugih, ja cu se ipak zadrzati sa iznosenjem svog misljenja.

  23. #3998
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Davidenko pocistio Verdaska,Kolja se ne sali ovoga puta,moga bi i do finala mozda,sledeci mec protiv Soderlinga,posle ako prodje na Murray-a ili Gonza...
    Last edited by Jakuza; 31-05-09 at 19:16.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  24. #3999
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da on nema kvaliteta za finale, morace puknuti makar jedan od naredna dva meca. Doduse, volio bih da se plasira, jer je on najmanje opasan protivnik za Feda od svih iz te grupe

  25. #4000
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    ja mislim da on nema kvaliteta za finale, morace puknuti makar jedan od naredna dva meca. Doduse, volio bih da se plasira, jer je on najmanje opasan protivnik za Feda od svih iz te grupe
    To je tacno Federer s njim i s Rodikom nema nikakvih problema,mozda i Tsonga bude opasan,uvijek dobro igra kad ima publiku iza sebe,a sad je definitivno ima
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 160 of 1169 FirstFirst ... 601101501561571581591601611621631641702102606601160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •