Sto cini Safina, kakva masina!i Marat da se uozbiljio ne bi se micao sa prvog mjesta!
http://www.p2p4u.net/
Idete na tenis pa na link1.Lose igra Nadal i u drugom setu,iako ima brejk prednosti.
Sto cini Safina, kakva masina!i Marat da se uozbiljio ne bi se micao sa prvog mjesta!
Sto ucinje danas onaj teniser sto svake godine cisti parisku sljaku onim namrtvo losim igracem-Fedexom?!![]()
Shta se desilo sa Novakom "svjetlosnim godinama daleko od drugih" Djokovicem... ? :mrgreen:
#fakenews
Nadal gubi 2:1,pa to nije moguce,sto se desava sa ovogodisnjim RG-om
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Oće Federer da ga osvoji, pa oće...![]()
Prvi put da neko Nadalu uzme dva seta na RG do sada, a mec po mnogo cemu lici na onaj od juce Djokovic - Kohlneznamkakoidedaljeprezime
Robin vraca brejk,ovo nije odavno vidjeno
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Digavi Nadalu *****sku majicu. Mora da mu zbog toga ne ide.![]()
Ajmo Soderleng![]()
“It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”
Ajmo NadalNema ovo sve shmeka ako nije Federer-Nadal finale
![]()
Deserve's got nothing to do with it.
Napooooljeeeeeeeeee... Ajmo sad Fedex, sad se ide ak istoriji...
“It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”
Isjaaaaaaaaaaaa, sad ce Fedex sve da ih opali!)
fedex ce da ga ispusi smije li se ko kladit ?
hohohoho adios Nadal
Shteta za Nadala,njegovo ispadanje ce dosta umanjiti zanimljivost turnira...
I shteta za ovaj forum...Jer ako osvoji Federer turnir nece se moci zhivjeti od Sinishe koji ce da tvrdi da je to nezasluzheno,jer su Nole i Nadal ispali...![]()
Deserve's got nothing to do with it.
Najvece iznenadjenje u istoriji tenisa,ne mogu da vjerujem...
E moj Novace da si i malo pametan bio ovdje si ladno mogao do drugog grand slam-a...
imam neki osecaj da ce ga neko totalno novii osvojit
Jes,jes,najvece iznenadjenje u istoriji covjecanstva :blah:
Moralo je kad tad i ovo doc...Soderling ima mnogo jak udarac i gaji napadacki stil igre, a Nadal je izgledao potpuno nemocan.
P.S. Nisam siguran da je Federer sad izraziti favorit - ima tu jos dosta kandidata koji mogu da mu pomrse racune...
Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks