Taman kad sam mislio da je pored fizičke, Novak podigao i svoju psihičku formu, desi se ovo. Odigrao kao najveća p.izda, bez borbe, bez karaktera. Neka je ispao. Mada, bolje je i ovih 3:0, nego da je predao meč.
P.S. Ovo se sprema za Wimbledon.
:hammer::hammer::hammer:



Reply With Quote


,ukoliko momak prihvati opkladu naravno...

Bookmarks