Page 157 of 1169 FirstFirst ... 571071471531541551561571581591601611672072576571157 ... LastLast
Results 3,901 to 3,925 of 29206

Thread: Tenis

  1. #3901
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Kolsrajber OSVAJA RG:lolblue:
    E moj Djokovicu:mad:,jos uvijek ne mogu da vjerujem:hammer:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #3902
    dave020 Guest

    Default

    Taman kad sam mislio da je pored fizičke, Novak podigao i svoju psihičku formu, desi se ovo. Odigrao kao najveća p.izda, bez borbe, bez karaktera. Neka je ispao. Mada, bolje je i ovih 3:0, nego da je predao meč.

    P.S. Ovo se sprema za Wimbledon.

    :hammer::hammer::hammer:

  3. #3903
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinisa brate ucestvujem u zalosti!!!
    Pa ti pljuj po Federeru, i dici Noleta kolko mozes!

  4. #3904
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dave020 View Post
    Taman kad sam mislio da je pored fizičke, Novak podigao i svoju psihičku formu, desi se ovo. Odigrao kao najveća p.izda, bez borbe, bez karaktera. Neka je ispao. Mada, bolje je i ovih 3:0, nego da je predao meč.

    P.S. Ovo se sprema za Wimbledon.

    :hammer::hammer::hammer:
    Dobro je, Nole je ovo namjerno uradio da sledece godine ne bi branio mnogo bodova na RG-u
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #3905
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nole je igrao previse pasivno.Ovaj Njemac je dobar.

  6. #3906
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    Sinisa brate ucestvujem u zalosti!!!
    Pa ti pljuj po Federeru, i dici Noleta kolko mozes!
    Zašto!?
    Ja i dalje smatram da je Novak uz Nadala trenutno najbolji igrač na šljaci.
    Danas čovjek nije imao svoj dan, nestabilan u igi, nesigurnost...
    Ono što najbolje igra na svijetu , prebacivanje sa osnovne linije,danas je igrao najlošije.
    A Njemac najbolji meč u karijeri. Nikada više neće igrati kao danas.
    Tako je to kod igrača njegovog kvaliteta.
    Desi im se nenormalno dobar dan a sjutra ga ispraši pacer kao on!

    I dalje se kladim da Federer neće ni do polufinala.
    Pacer je to teški na šljaci.Evo se i sada muči protiv Francuza...
    Libertas

  7. #3907
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Zašto!?
    Ja i dalje smatram da je Novak uz Nadala trenutno najbolji igrač na šljaci.
    Danas čovjek nije imao svoj dan, nestabilan u igi, nesigurnost...
    Ono što najbolje igra na svijetu , prebacivanje sa osnovne linije,danas je igrao najlošije.
    A Njemac najbolji meč u karijeri. Nikada više neće igrati kao danas.
    Tako je to kod igrača njegovog kvaliteta.
    Desi im se nenormalno dobar dan a sjutra ga ispraši pacer kao on!

    I dalje se kladim da Federer neće ni do polufinala.
    Pacer je to teški na šljaci.Evo se i sada muči protiv Francuza...
    Sinisam stvarno nemam rijeci,masina si,2. igrac na sljaci ne gubi u 3.kolu RG-a,a pogotovo ne na 3 seta,a ovo sto je odigrao Kohl danas,to ne bi bilo dovoljno ni za 2 gejma po setu protiv Nadala
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  8. #3908
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Novak je pokushao da dobije protivnika njegovim slabostima medjutim Kol nije pokazao nijednu slabost i proshao dalje!!!Sad je lik koji bih volio da dobije (a ima igru) Tsonga a realno finale Federer-Nadal!!!U jednom trenutku je djelovalo da ce prije Djokovic i Marej u sopstvenoj borbi stici Federera ali onda dodje GS i jasno se vidi klasa ;-)!!!Kad Nadal pochne da pada nidje ga bit nece a Federer se ne troshi,ludilo,igra sa istim emocijama kao da pije kafu plazi :-)
    deuscroix

  9. #3909
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Kad Nadal pochne da pada nidje ga bit nece a Federer se ne troshi,ludilo,igra sa istim emocijama kao da pije kafu plazi :-)
    ali zato pokaze emocije poslije meceva sa nadalom:mrgreen:

    razocarao me novak.

  10. #3910
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sinisam, pristajes li na opkladu (posto rece da smijes da se kladis) - ako Federer dodje do polufinala da trajno napustis ovu temu i konacno nas oslobodis svojih ostrascenih i napornih komentara? Ako ispadne ranije, ja obecavam da vise necu pisati na ovoj temi. Eto ti ponuda od mene za opkladu.

  11. #3911
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,178
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    sinisam, pristajes li na opkladu (posto rece da smijes da se kladis) - ako Federer dodje do polufinala da trajno napustis ovu temu i konacno nas oslobodis svojih ostrascenih i napornih komentara? Ako ispadne ranije, ja obecavam da vise necu pisati na ovoj temi. Eto ti ponuda od mene za opkladu.
    Evo OCTAVIAN ja ti unaprijed cestitam ostanak ne temi ,ukoliko momak prihvati opkladu naravno...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #3912
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nemojte ljudi nije vise fer opklada...Nema vise Noleta da pochisti parishku shljaku sa Federerom:mrgreen:
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #3913
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izvinjavam se...sto cu ovo reci...ali moram...
    vise mi je TENIS tako postao dosadan, i jedno cito gubljenje vremena u zivotu....
    uzas....
    :)

  14. #3914
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    A nemojte ljudi nije vise fer opklada...Nema vise Noleta da pochisti parishku shljaku sa Federerom:mrgreen:
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue: hahahahaahahaha kako si ovo dobro rekao!!!:yipiiii:

  15. #3915
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    old trafford
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jaoj sta to bi sa djokovicem dje su vase prognoze da ce stic do finala ahahahahah a on u 3-ce kolo ispao:yipiiii:

  16. #3916
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ja reko ce se klade u pare,xaxaxa, ovako nije zanimljivo, dodajte jos i novcani ulog

  17. #3917
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,037
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umek View Post
    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue: hahahahaahahaha kako si ovo dobro rekao!!!:yipiiii:
    dodje meni tako ponekad da se istaknem
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #3918
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo par bisera komentatora sa RTCG:

    - Nova brejk loptica za Njemca.
    - Novak se prije pocetka meca zalio da je podloga na ovom terenu mnogo tvrdja nego na glavnom, cak je trazio da se voda zalije zemljom...
    - Novak sada pokazuje sta nije u redu sa njegovom igrom, naime ne sluze ga udarci...

  19. #3919
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Federer je pacer na šljaci i za sada ga protivnici spašavaju.
    Samo mi recite sa kim igra u osmini finala a sa kim je potencijalno u četvrtfinalu.
    Odmah ću ti reći kakvo ga čišćenje čeka!
    Libertas

  20. #3920
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko sinisama jos uvijek uzima za ozbiljno?Pa mogao bih sad da quotujem par njegovih postova iz januara,februara,marta o Djokovicu,kome je vec bio prognozirao ispadanje iz top 10 i brzi kraj karijere,kao i price da on moze da dobije Federera,Nadala,Mareja,Tsongu,jedino ako ovi igraju najgori mec u zivotu.Tako da vas zamolim nemojte ga vise quotovat i prepirat se sa njim,samo trolujete topik bez veze.

    Sto se tice danasnjeg meca nema tu sto mnogo da se prica,Novak nevjerovatno pasivan,cijeli mec je stajao 2 metra iza osnovne linije i samo vracao lopte,totalno netipicna njegova igra.Rekao bih psihicki premoren vise nego ista drugo,ali najvaznije je da se odmori i pripremi dobro za Wimbldon gdje ne brani nikakve poene,i gdje bi mogao uz dobru igru da stigne barem do polufinala i tako povrati po malo izgubljeno samopouzdanje.

  21. #3921
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    old trafford
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Federer je pacer na šljaci i za sada ga protivnici spašavaju.
    Samo mi recite sa kim igra u osmini finala a sa kim je potencijalno u četvrtfinalu.
    Odmah ću ti reći kakvo ga čišćenje čeka!
    federer pacer jeli ? a koliko finala je igrao federer na rolan garosu do sada ? a koliko je igrao nole reci mi ? samo to i nista vise
    Last edited by manchester-utd; 30-05-09 at 20:35.

  22. #3922
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Federer je pacer na šljaci i za sada ga protivnici spašavaju.
    Samo mi recite sa kim igra u osmini finala a sa kim je potencijalno u četvrtfinalu.
    Odmah ću ti reći kakvo ga čišćenje čeka!
    U osmini finala igra protiv strasnog Tomija Hasa, a u cetvrtfinalu ga ceka pobjednik duela Rodik - Monfils (prvi je dokazani majstor na sljaci, a sa drugim je igrao prosle godine u polufinalu i jedva ga dobio).

    Da cujemo tu prognozu?

  23. #3923
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onaj Djokovic neka ostavi reket... Slabo barata sa njim ionako.
    DICIOTTO

  24. #3924
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Onaj Djokovic neka ostavi reket... Slabo barata sa njim ionako.
    dace ga tebi

  25. #3925
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Vidim pojedini se razumiju u tenis.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

Page 157 of 1169 FirstFirst ... 571071471531541551561571581591601611672072576571157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •