2:2 je, ima dosta do kraja, navijamo za svetozara![]()
je li moguce da sam uhvatio jagodinu 2 ??? 7.5 kvota i celzi i još neke 3.1 i bači me INTER POPIŠANI!!!!!!!! za 1711e
2:2 je, ima dosta do kraja, navijamo za svetozara![]()
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
Aaaaaaaaaaaaaaa...Dodje atletiko!Cestitam svet0.
Hahahha, bogami, mogu zamislit kako je skochioSrecno troshio toSve
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
Chestitke!!!Kod shpanaca se prije nadash kad gube ili dobiju crveni a kad se spoji to je siguran fix ;-)
deuscroix
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
Ako nisu ovo najsrecnije pare koje sam ikad dobio na kladionicu onda ne znam sto su! Hahahahaha znaaaaaaaaaaaaciiiiiiiiii![]()
![]()
![]()
![]()
Živio mi Srđane Aleksiću!
hahahhahahha dobi atletiko nmg da vjerujem
Veliki Atletikorekoh ja !
Mislio sam da stavim danas:
Njukasl
Rubin
Spartak Naljcik
Spartak M.
Aj neka mi neko predlozi jos jedan par,dva....
Majorka-Barsa 4+
Hanover-Volfsburg 2
Genova-Kjevo 1
Udineze-Milan 3+
Atletiko Madrid-Valensija 3+
Sa 5e na 70 valjda dodje evo krenulo me dobih preko 200 u zadnje 2 sedmice,steta sto je kraj sezone...
16 May 16:00 OFK Beograd v Habitpharm Javor 1/10 2/1 1/10
U čemu je štos ovdjeVidio na bet365.com...
Hm... OFK je u takvim govnima da im X ništa ne valja. Još se ova utakmica igra 20.maja, i znaće sve ostale rezultate.
Je li moguce da Njukasl gubi od FulEma jbt?!
Bijo si poziw koi se neodbija
Njukastl i Alaves! :mad:
Aj njukastl i nekako ali alaves koji ima igraca vise i uspijeva da primi gol.
Ugasili se majku im...
ajmo neki tiket za $utra
nema boga ko moze uvatit sto
Nevjerovatno kakvi su rezultati u zadnjih par kola, vazda se namjestalo ali ovo je stvarno bruka... 2 meca se sastavit ne mogu da se pogode.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ja ne znam sto kukate meni u zadnje dvije sedmice sve dolazi,sto vi to igrate?
Ja sam danas dobio napokon...Prvo sam usuo na sing Manchester X-1,pa sam tu pukao...
E onda sam usuo bas sa paricama ZVEZDA 2 (1.85 KVOTA ???),BORDO 1 ,ROMA 1 ,LEGIA 1 kvota 3.65.
Sa 50ojra 182
ni da se kladim vise necu!
=
Danas dobri rezultati. Nema vas da kukate![]()
Jel jos ko spasavao njukastl sa x2. Pa neki kad pocnu kopat sami sebi tlo pod nogama. Smijesno al opet i pored svega regularno. Juce bilefeld danas njukastl bravo im ga i meni sa njima
![]()
Ako je nedovoljno to sto imas, bices nesrecan i da cio svijet bude tvoj -Seneka-
Ja ubodoh sad talijane na 800eura.Nije se moglo promasit.
A imam tiket dje cekam Betis i Hihon.Sto da radim,dal da se gradim,a?
555eura cekam...
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks