DA
NE
Nema veze - jer imamo zlato iz malage
Originally Posted by ficoole Brate, kako nemate nikog da vas slika?! Ili bar od nekog novinara da uzmete slike? Stalno pokusam da vam vidim slike al nema... Nisu nam dali da udjemo na bazen, a ne jos fotografa da nam obezbijede
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks