Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
A to je bilo skoro jel?Kad ti je rođendan bio?:mrgreen:
Pa davno je to bilo. Nebitno, ali milo mi je kad vidim onu djecicu kako su sretni bacajuci sitne papirice.

Ozbiljno kako se zovu navijaci Jadrana?