Originally Posted by rain_wind_storm A to je bilo skoro jel?Kad ti je rođendan bio?:mrgreen: Pa davno je to bilo. Nebitno, ali milo mi je kad vidim onu djecicu kako su sretni bacajuci sitne papirice. Ozbiljno kako se zovu navijaci Jadrana?
Release Yourself
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks