Originally Posted by sky Kako se zovu ovi veseli, smjesni navijaci Jadrana? Mimoze? Ovakve rekvizite su i moji roditelji imali kad su mi pravili slavlje za 4. rodjendan. A to je bilo skoro jel?Kad ti je rođendan bio?:mrgreen:
“Que te vayas con el viento, como siempre!” http://www.travelmontenegro.me
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks