Quote Originally Posted by sky View Post
Kako se zovu ovi veseli, smjesni navijaci Jadrana? Mimoze?
Ovakve rekvizite su i moji roditelji imali kad su mi pravili slavlje za 4. rodjendan.

A to je bilo skoro jel?Kad ti je rođendan bio?:mrgreen: