Page 142 of 1169 FirstFirst ... 42921321381391401411421431441451461521922426421142 ... LastLast
Results 3,526 to 3,550 of 29206

Thread: Tenis

  1. #3526
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Djokovic - Hernandez 6:1;6:2.Novak je danas djelovao stvarno veoma mocno,racunajuci da je tek pocela sezona sljake.

    Laganooooooooo

  2. #3527
    lauraxsempre Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tepif View Post
    Neka odbrani 20% (a ne znam kako nece, jedino ako se tesko povrijedi) i ostaje prvi, posebno jer i Federer koji polako pada brani finale RG. Vladace Nadal jos prilicno dugo...

    Nego zna li neko sta je sa Danicom Krstajic koja je jedno vrijeme dosta obecavala?
    znam ja... posto je imala neku povredu prosle god,vratila se iz Njemacke,onda je imala smrtan slucaj u porodici,ostala bez sponzora...a drzava naravno nece glavu da okrene...

  3. #3528
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Djokovic-Montanes 6:1;6:7;6:0.Novakov protivnik u cetvrtfinalu bice Verdasko.Federer-Wawrinka4:6;5:7,cime je Federer izgubio dosta bodova posto je prosle godine bio polufinalista,bice njemu strahovito tesko da zadrzi 2 poziciju na svijetu do kraja godine.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #3529
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ajmo Nole danas...razbij gaaaaaa.

  5. #3530
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nole kralju,pametna,mudra,strpljiva i prije svega kvalitetna igra..



    Idemo po tituluuuuu P.S za koga je Ana Ivanovic navijala hehe _

  6. #3531
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Djokovic - Verdasco 6:2;4:6;6:3.Novak dobar samo u prvom setu,poslije se mnogo mucio i pravio dosta neiznudjenih,ali treba reci da je ipak dosta inteligentniji igrac od Fernanda.U polufinalu protivnik ce mu najvjerovatnije biti Vavrinka koji igra protiv najprijatnijeg iznenadjenja turnira Njemca Beka.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #3532
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Question

    To se već sjutra igra? U koliko je sati?

  8. #3533
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Da sjutra,trebalo bi da je u 11:30,ali nije 100% sigurno.Najavili su i kisu sjutra,tako da vidjecemo.Eh,da Novak igra protiv Vavrinke.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #3534
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Ipak u 13:30 Djokovic,inace Novak ce igrati i polufinale u dublu sa Troickim,posto su danas savladali Bupatija i Noulsa sa 6:4;4:6;12:10 i to protiv Zimonjica i Nestora,oko 17:30.
    Last edited by Jakuza; 17-04-09 at 19:57.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #3535
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ajmo Noleeeeee

  11. #3536
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Djokovic - Wawrinka 4:6;6:1;6:3.Odlicna igra Novaka,sjutra finale u 14:00
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #3537
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Uf,kakav mec Nadala i MAreja...mislim na 2.set........al Nadal dobi..hvala mu jer Nole ostaje broj 3 na svijetu..

    Sutra ce biti straaasan mec....nadam se Noletovoj pobjedi..mada su sanse na sljaci treutno 60 - 40 -..Nole igra ooodlicno na sljaci .Ali Nadal je ipak ,,kralj sljake,,...ali iznenadjenja se desavaju


    GO NOLEEEE

  13. #3538
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,881
    Thanks Thanks Given 
    128
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Sanse su prije bih rekao 80:20 u korist Nadala (to je neko moje misljenje)...

    Brat je prava zivotinja!
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  14. #3539
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    podgorica montenegro
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mislim da sjutra Novak ima sansi protiv Rafe ,mnogo dobro igra Nole samo ne drzi isti nivo igre tokom meca ,ako smiri macke u glavi postoje sense da napravi iznenadjenje...

  15. #3540
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bukmejkersi:
    Nadal 1.07 Djoković 6.82
    Libertas

  16. #3541
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da Nole nema shanse.

  17. #3542
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ima ima

    Desice se iznenadjenje

    Ajmo Nole...za Uskrs...svima nama.....pobjedaaa

  18. #3543
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Nema Novak velikih sansi danas,i zna on da je Nadal apsolutni favorit,ali ce sigurno dati sve od sebe,pa sta bude,nek bude.Najvaznije je da je forma u usponu,Novak izgleda mnogo bolje nego u prva dva mjeseca ove godine,i sto je najvaznije,pobjedjuje opet najbolje tenisere.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #3544
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kakav mec za sad.. nezdravo. obavezno gledati.

  20. #3545
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,976
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je rezultat???
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  21. #3546
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://livescore.com/tennis.dll
    1-0 prvi set za Nadala, a u drugom 2-0 za Djokovica
    /

  22. #3547
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde Nole...evo da i ja navijam jednom za tebe.1-1 6-3 2-6

  23. #3548
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako dobar tenis
    /

  24. #3549
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lak posao za Rafu u 3. setu! 6:1!

  25. #3550
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Kakav mec,nevjerovatan tenis,nevjerovatni poeni,ovaj koji je rekao da je treci set bio lak posao,pojma o tenisu nema,prva tri gejma u trecem setu su trajala preko pola sata.Djokovic je prvi igrac koji je uzeo set Nadalu poslije pune tri godine u Monte Karlu,i jos jednom dokazao da je veliki igrac.O Nadalu ne treba trositi rijeci ,covjek je sigurno jedan od najboljih tenisera u istoriji,a vjerovatno je da ce biti i najbolji svih vremena.
    Last edited by Jakuza; 19-04-09 at 16:21.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 142 of 1169 FirstFirst ... 42921321381391401411421431441451461521922426421142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •