
Originally Posted by
mishko_ajkula
Nece bit u prednosti jer igra protiv Juga. Ali bolje nego(mada o tome mozemo razglabati) da je izvokao Reka buduci da je Reko bio uspjesniji od Juga u grupi. Eto u tome je prednost. Ne znam sto je tu nejasno.
Isto kao npr na turnirima (svjetsko prvensvo) u kosarci, prava 4 plasirana igraju sa 4 prva plasirana iz druge grupe. Prvi sa cetvrtim i drugi sa trecim. Prvi je svakako u prednosti.
E sad u vaterpolu su izjednacene ekipe, zrijeb je htio da Jug u Reko budu u istoj grupi, neko mora bit drugi...
Bookmarks