Page 10 of 144 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast
Results 226 to 250 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #226
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    po čemu je to prirodno?????
    iz vise razloga.a prvi i glavni je profit.zaradu u milionskom gradu i podgorici je nemoguce uporedit.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  2. #227
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    po čemu je to prirodno?????
    prvo zbog toga sto od njih i uzimaju filmove.. Mi ovdje ne prevodimo, nego oni iz Srbije, tako da od njih filmovi stizu

  3. #228
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    Jesi li gledao film ,pa ti se nije dopao ili to cisto tako kazhesh jer mislish da ne valja ?

    Procitala sam knjigu po kojoj je film snimljen i svidjela mi se.Upravo zbog toga voljela bih da ga pogledam Ko zna,mozda nije losh ?!
    Odgledao sam, zato i kazem.
    Mnogi koji su procitali tu knjigu su razocarani filmom..

  4. #229
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Znaci nece se ovoga cetvrtka mijenjat raspored?
    Nece bit YES MAN na repertoaru?
    Nece. Premijera mu je u Beogradu 22. januara..
    Nece ni Twilight, pih.. :mad:

  5. #230
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiLiP93 View Post
    Nece. Premijera mu je u Beogradu 22. januara..
    Nece ni Twilight, pih.. :mad:
    E oca im ......

  6. #231
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e tuge i bruke da se vrte jedni te isti filmovi zadnje tri nedelje. baš sam razočaran...
    to je vjerovatno jer sam previše očekivao...evo jedne dobre pjesme

  7. #232
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milis View Post
    Jesi li gledao film ,pa ti se nije dopao ili to cisto tako kazhesh jer mislish da ne valja ?

    Procitala sam knjigu po kojoj je film snimljen i svidjela mi se.Upravo zbog toga voljela bih da ga pogledam Ko zna,mozda nije losh ?!
    Ja sam gledao , ne valja... Prelistaj malo topic u nazad i vidjeces da ga je dosta ljudi gledalo , i da su 99% takvi komenari.
    Knjigu nijesam citao ali vidjeh intervju sa zenom koja je napisala na premijeri u Steru :" Dobar je film ,ali nije bas sve to opisano kao u knjizi''

    @ Kefalo , da nas nece od 21 iznenadit sa Underworldom?
    Kreč, kolica i mešalica.

  8. #233
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Да ако буде овај о покојном Ноторијусу БиАјЏију.

    Трејлер покидао.

  9. #234
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Odgledah ovaj "Righteous Kill", dobar bijashe mada moram priznati da sam vishe ochekivao, po meni je "Heat" masu bolji, i milo mi je shto se ovaj zavrshi na nachin na koji se zavrshio, mada se moglo i pretpostaviti...
    #fakenews

  10. #235
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se vratio iz Delte, gledao film "Australija".

    Bioskopom sam zadovoljan, a i narod se "fino ponaša".

  11. #236
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Odgledah ovaj "Righteous Kill", dobar bijashe mada moram priznati da sam vishe ochekivao, po meni je "Heat" masu bolji, i milo mi je shto se ovaj zavrshi na nachin na koji se zavrshio, mada se moglo i pretpostaviti...
    film nije nesto prepricana prica takvih filmova milion samo sto glume de niro i al pacino nista posebno

  12. #237
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by methodman View Post
    film nije nesto prepricana prica takvih filmova milion samo sto glume de niro i al pacino nista posebno
    Upravo, njih dvojica odradili posao kao po obichaju... Ko ce se truditi da stvara prichu, ona je odavno prestala da prodaje filmove...


    E da i narod bijashe odsta fin, sem par brava shto su gadjali kokicama na pochetku...
    #fakenews

  13. #238
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,306
    Thanks Thanks Given 
    564
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    sto se prikazuje od sjutra?
    You'll Never Smoke Alone..

  14. #239
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolt, Vicky Cristina Barcelona, Yes man, Pride and glory i Four Christmases
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,680
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Zar ne mozete jednostavno da podjete na http://www.stercinemas.me i vidite repertoar? Vidim da redovno azuriraju site...

  16. #241
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,306
    Thanks Thanks Given 
    564
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    nema horora? pu!
    You'll Never Smoke Alone..

  17. #242
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MotobikeR View Post
    sto se prikazuje od sjutra?
    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Bolt, Vicky Cristina Barcelona, Yes man, Pride and glory i Four Christmases
    gresis ovaj silno gresis sine barseljona tek od petka, pride and glory jos nije dosao, i neke projekcije su tek od 18h u programu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #243
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    gresis ovaj silno gresis sine barseljona tek od petka, pride and glory jos nije dosao, i neke projekcije su tek od 18h u programu
    Na sajt pise da se od sjutra pusta

  19. #244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    koliko sam ja informisan, sve osim ljubav u barseloni ide od danas... Doduce informacija je od utorka, moguce da se nesto promijenilo u medjuvremenu

  20. #245
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    zovem skoro sat i po da rezervišem i stalno im zauzeta veza...o čemu se zapravo radi?

  21. #246
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nema danas Yes Man, otkazan iz tehnickih razloga

  22. #247
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    2,262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocajan repertoarrr

  23. #248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Nema danas Yes Man, otkazan iz tehnickih razloga
    od sjutra ce izgleda biti svi filmovi, imaju nekih problema tako da je pomjereno sve za sjutra
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    samo je Bolt isao od ovih sto su trebali da krenu danas. Sjutra sigurno ljubav u barselona - majorka 3+. I ostali vrlo vjerovatno od sjutra ali nije 100%

    PS ja sam danas nekoliko puta zvao za rezervacije i svaki put ih dobio

  25. #250
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam juce kupio karte za Pride and Glory i onda kad sam dosao da ga gledam lagano su mi rekli da traka jos nije stigla. Vec su poceli da prihvataju ovdasnji nacin poslovanja i odnosa prema mushteriji

Page 10 of 144 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •