e tuge i bruke da se vrte jedni te isti filmovi zadnje tri nedelje. baš sam razočaran...
to je vjerovatno jer sam previše očekivao...evo jedne dobre pjesme![]()
Ja sam gledao , ne valja... Prelistaj malo topic u nazad i vidjeces da ga je dosta ljudi gledalo , i da su 99% takvi komenari.
Knjigu nijesam citao ali vidjeh intervju sa zenom koja je napisala na premijeri u Steru :" Dobar je film ,ali nije bas sve to opisano kao u knjizi''
@ Kefalo , da nas nece od 21 iznenadit sa Underworldom?![]()
Kreč, kolica i mešalica.
Да ако буде овај о покојном Ноторијусу БиАјЏију.
Трејлер покидао.
Odgledah ovaj "Righteous Kill", dobar bijashe mada moram priznati da sam vishe ochekivao, po meni je "Heat" masu bolji, i milo mi je shto se ovaj zavrshi na nachin na koji se zavrshio, mada se moglo i pretpostaviti...![]()
#fakenews
Sad se vratio iz Delte, gledao film "Australija".
Bioskopom sam zadovoljan, a i narod se "fino ponaša".
sto se prikazuje od sjutra?
You'll Never Smoke Alone..
Bolt, Vicky Cristina Barcelona, Yes man, Pride and glory i Four Christmases
...then I shall know fully, even as I am fully known...
Zar ne mozete jednostavno da podjete na http://www.stercinemas.me i vidite repertoar? Vidim da redovno azuriraju site...
nema horora? pu!
You'll Never Smoke Alone..
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
koliko sam ja informisan, sve osim ljubav u barseloni ide od danas... Doduce informacija je od utorka, moguce da se nesto promijenilo u medjuvremenu
zovem skoro sat i po da rezervišem i stalno im zauzeta veza...o čemu se zapravo radi?![]()
Nema danas Yes Man, otkazan iz tehnickih razloga
ocajan repertoarrr
/me stetan
Amor dolor est!
Amor vincit omnia!
obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html
samo je Bolt isao od ovih sto su trebali da krenu danas. Sjutra sigurno ljubav u barselona - majorka 3+. I ostali vrlo vjerovatno od sjutra ali nije 100%
PS ja sam danas nekoliko puta zvao za rezervacije i svaki put ih dobio![]()
Ja sam juce kupio karte za Pride and Glory i onda kad sam dosao da ga gledam lagano su mi rekli da traka jos nije stigla. Vec su poceli da prihvataju ovdasnji nacin poslovanja i odnosa prema mushteriji![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks