Pitanje jedno ako dozvolite...koliko je teško centrirat projektor da bude slika sva na platno...noćas u onu vampirsku projekciju od 23h na "Pravedno ubistvo" dio slike na zid pored a dio ispod platna. Mislim da ipak za ovakav bioskop je to neviđena bruka...





Reply With Quote
Bookmarks