FOX ?:shock: Dje je FOX tu je i FOX Crime i FOX Life:dring:8)
Bice i sportclub.... ja bi volio da ubace motors tv... dako se sjete
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
da nema ovoga foruma nebi ni bilo ovih kanala,ljudi za ovo smo se mi izborili : DDDD zivjeli forumasi.... p.s. ajmo sad da se izborimo za SportKlub!![]()
Samo da ste zdravo
Uzivajte![]()
I da vratite TV5 Monde , SkyNews i SLO2
E bez ta tri se zaisto ne moze![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
bez ta tri se zaista moze![]()
Novi filmovi koji ce biti dostupni za ~20 minuta
1.Opusteni grad ( Big easy)
2.Konobar do jaja (Waiting )
3.Ubistvo i margerite ( The matador)
4.Fatalna nesreca ( Crash)
5.Diplomatska opsada ( Enemy of my enemy)
6.Nezaustavljiv (Unstoppable)
7.Ubica ( The killer )
8.Na udaru ( Behind the badge )
9.Potraga ( The body)
10.Anastazia - crtani
Da nisu sad izbachili koji kanal ? Mislim da nisu![]()
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
I doq, cinemania, tv 1000, ...![]()
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
A TV1000, History Channel, DoQ, Travel Channel sve titlovani kanali. Sve ce oni to uvesti samo polakoi HD kanali ce uskoro
i 2 STB -a na jednu paricu
![]()
Pohvale za Fox, pa da ne stane sa njim! I racunamo samo dobre kanale![]()
Scepan radis li ti ono u T-com?
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
ne mogu da vjerujem da smo dobili FOX !:lolblue:
vrijeme je bilo
Nijesam bio kuci u CG mjesec dana, i dodjem, kad ono instaliran extra tv. Reko super. tv ko tv radi, ali to me manje zanima. Zanima me pomocu kog trika da uskocim u podesavanja ovog rutera? Lik koji je instalirao opremu, mi je inache promijenio pass od naloga, jer nije znao dje se kuca zvijezdica " * ". Ocu da ugasim DHCP, ocu da maknem ovu wep zastitu, ocu... ocu da... Kako?
Spale, obrati se Saletu na PM.![]()
tek sad vidjeh da si i ti istu muku mucio.. pisem mu pm, hvala.
Koji si dobio ruter, Pirelli ili Speedtouch ?
If at first you don't succeed, skydiving is not for you.
pirelli,
i da napomenem, dobio sam ga u bijeloj kutiji, zajedno sa usb kablom. Nista vise nije stiglo.
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks