View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 193 of 2251 FirstFirst ... 931431831891901911921931941951961972032432936931193 ... LastLast
Results 4,801 to 4,825 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #4801
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    da ozivimo malo temu...
    Ajde. Ko bi trebao da nam igra u napad mjesto Vucinica protiv italijana?

  2. #4802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ajde. Ko bi trebao da nam igra u napad mjesto Vucinica protiv italijana?
    Beciraj!!!!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #4803
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    Beciraj!!!!!!
    I ja sam na njega mislio nego nisam smio rec jer ce odma skocit ne mene, a i na tebe ce sad , evo vidjeces

  4. #4804
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,641
    Thanks Thanks Received 
    5,994
    Thanked in
    2,287 Posts

    Default

    Shto ce skakati na njega... I da igra vuchinic za beca bi se moglo naci mjesto...
    #fakenews

  5. #4805
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Shto ce skakati na njega... I da igra vuchinic za beca bi se moglo naci mjesto...
    A znam ja to , ali ima ljudi koji ne dijele misljenje sa nama

  6. #4806
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja koliko znam Beciraj nece da igra za A tim (moguce da se nesto promijenilo) a ako nece za A po meni nebi trebalo za njega da ima mjesta ni u mladoj reprezentaciji.

  7. #4807
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema ko da zamijeni Vucinica osim Djalovica...i to ce vjerovatno i biti osim ako filipovic ne pronadje nekog napadaca posto samo napadace i trazi a za odbranu koga briga
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #4808
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da beciraj nema dovoljno iskustva da igra protiv jedne italije,,,ali kasnije naravno da se na njega moze itekako racunati..

  9. #4809
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PubertetBoy*Bigo View Post
    mislim da beciraj nema dovoljno iskustva da igra protiv jedne italije,,,ali kasnije naravno da se na njega moze itekako racunati..
    Ali kasnije , koliko sam ja cuo , on ce da igra za Kosovo

  10. #4810
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko da ce kosovo imati svoju reprezentaciju koja mose da se takmici u okviru eufe i fife
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #4811
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    tesko da ce kosovo imati svoju reprezentaciju koja mose da se takmici u okviru eufe i fife
    E pa ne znam, ali sam tako cuo . Mislim ja se nadam da ce ostat da igra za nas

  12. #4812
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da ce on sto posto igrati za nas...
    AJMO CRNA GORO !!!

  13. #4813
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Rekao je da je to "teska odluka za koju treba vremena". I da bi mu cast bila da igra sa Joveticem, Vucinicem, Simonom itd.

    Koliko ja znam nikad nije izjavio da nece igrat za seniorsku reprezentaciju ili bilo sta slicno.

  14. #4814
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nece valjda doduse to je njegova drzava...ako odluci da igra za kosovo trebano da ga shvatimo

  15. #4815
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako vec toliko zele da igra za nas,nega ga File pozove za neku prijateljsku za A tim i ubaci 10-tak minuta i to je to, nece moc da igra za Kosovo...Ako se ne odazove,znacemo koja je ura

  16. #4816
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Rekao je da je to "teska odluka za koju treba vremena". I da bi mu cast bila da igra sa Joveticem, Vucinicem, Simonom itd.

    Koliko ja znam nikad nije izjavio da nece igrat za seniorsku reprezentaciju ili bilo sta slicno.
    Pa ako se ja dobro sjecam jeste to izjavio, ali nisam 100% siguran, kao spreman je da igra za mladu reprezentaciju ali za seniore ne, barem ne u ovom trenutku i da zeli da igra za Kosovo. On sad vjerovatno nece prihvatiti da igra za seniore jer zeli da saceka sto ce biti sa Kosovom a to po meni ne smijemo da tolerisemo nego neka se odluci.

    Ostajem pri tome da za CG trebaju da igraju samo crnogorci.

  17. #4817
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo bi fantasticno da Beciraj zaigra za nas A-tim, ludnica koje bi golove zabijao u to sam siguran...ali treba covjeka i razumjeti i imati respekta kako god odluci jer postavite se na njegovo mjesto...primjer odes igras za neki bosanski klub i oni te zovu da igras za Bosnu a ti si iz CG itd...ali moje misljenje je zbog specificne situacije uzece dosta godina dok Kosovo bude primjleno u razne sporskee asocijacije itd tako trebao bi on da zaigra za nas i lijepo bi mu bilo...ima i njegovog naroda puno u CG jer smo multietnicka drzava itd.....[vecinom sport je odvojen od politike ali u ovome slucaju moze se odugovlaciti sa fudb timom Kosova godinama tako nebi mu niko zavidjeo u Kosovu da zaigra za nas...mi ga volimo i nadam se i on nas...imal djevojku? da mu nabacimo neku odmah pa jos vise da zavoli CG

    pitanje: jel mu treba 2 godine igranja u CG da zaigra za A-tim ili nebi bilo veze jer je igrao za u21 tim kako se sjecam nedavno?

  18. #4818
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Pa ako se ja dobro sjecam jeste to izjavio, ali nisam 100% siguran, kao spreman je da igra za mladu reprezentaciju ali za seniore ne, barem ne u ovom trenutku i da zeli da igra za Kosovo. On sad vjerovatno nece prihvatiti da igra za seniore jer zeli da saceka sto ce biti sa Kosovom a to po meni ne smijemo da tolerisemo nego neka se odluci.

    Ostajem pri tome da za CG trebaju da igraju samo crnogorci.
    mislim da si prestrog sa tim;;;za mene svako ko zivi u CG je crnogorac i dobro dosao je da da svoj doprinos drzavi u bilo cemu, sport, nauka, medicina itd...

    sad etnicki ili po narodnosti da igraju samo Crnogorci [ako hoces Crnogorci pravoslavci] znaci da ne mogu da igraju crnogorci Srbi, crnogorci katolici, crnogorci Albanci, crnogorci Bosnjaci itd...to nema ni u jednoj drzavi svijeta,...mozda ima ali su to drzave koje su recimo 95-100% jedno-religijske ili etnicne itd...ali haj tvoje misljenje...mozda i ja nijesam u pravu...

  19. #4819
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blizi se mec sa makedoncima....
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #4820
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Raymond View Post
    mislim da si prestrog sa tim;;;za mene svako ko zivi u CG je crnogorac i dobro dosao je da da svoj doprinos drzavi u bilo cemu, sport, nauka, medicina itd...

    sad etnicki ili po narodnosti da igraju samo Crnogorci [ako hoces Crnogorci pravoslavci] znaci da ne mogu da igraju crnogorci Srbi, crnogorci katolici, crnogorci Albanci, crnogorci Bosnjaci itd...to nema ni u jednoj drzavi svijeta,...mozda ima ali su to drzave koje su recimo 95-100% jedno-religijske ili etnicne itd...ali haj tvoje misljenje...mozda i ja nijesam u pravu...
    Samo ljudi koji su od rodjenja u Crnoj Gori.
    Vecinom Pravoslavni narod.
    Ali,ne bi se bunio da tipa Ardijan Djokaj igra,jer je on iz Tuzi koliko me sjecanje sluzi. Ili neko poput njega.
    Glupo je skroz da mi dodje chamuga poput kuka iz ugande ili okle je vec,da igra za Crnu Goru!?
    Nije to klub alO! Nije to takmicenje u prvenstvu!
    To je reprezentacija CRNE GORE! Fudbaleri koji su iz Crne Gore! Koji ce Srcem da igraju za Crnu Goru!
    To je formula...
    Намјерно Другачији...

  21. #4821
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bijela_City View Post
    Ako vec toliko zele da igra za nas,nega ga File pozove za neku prijateljsku za A tim i ubaci 10-tak minuta i to je to, nece moc da igra za Kosovo...Ako se ne odazove,znacemo koja je ura
    Iako bude nastupao za CG on ce kasnije moci da zaigra za Kosovo(nedaj Boze )

  22. #4822
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mentalita ultras View Post
    Iako bude nastupao za CG on ce kasnije moci da zaigra za Kosovo(nedaj Boze )
    Ako odigra makar minut u bilo kom prijateljskom mecu, nece.

  23. #4823
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ako odigra makar minut u bilo kom prijateljskom mecu, nece.
    e hoce,jer Kosovo je trenutno nepostojeca drzava...

  24. #4824
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isti slucaj je i sa Behramijem,on trenutno igra za Svajcarce,ali ukoliko Kosovo bude primljeno u UEFA,FIFA...on ce moci da zaigra za njih

  25. #4825
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Po kom to pravilu?

Page 193 of 2251 FirstFirst ... 931431831891901911921931941951961972032432936931193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •