Page 47 of 48 FirstFirst ... 37434445464748 LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 1190

Thread: Kosovo je priznato !!!!

  1. #1151
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    kako ne. znaš kad će ta pijana bagra poć tamo. NIKAD! sinovi i kćeri kokošara nikada neće postati vitezovi. njihov domen su patike , poslastičarnice i sl.
    E vidis li ti ovo, niko mi od ovih sto su bili na miting ne napisa nista. C C C

  2. #1152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    a ja bih iskoristio priliku pozdravit milijanu i intrudera...

    Jesi li to stvarno ti - nas stari Kozak ?
    Pozdrav veliki i poljubac pride.
    Nista nas sastavit ne moze do Kosovo i srpstvo :joint:
    Naljutićemo se ako nas Srbija ne kazni!

  3. #1153
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    E vidis li ti ovo, niko mi od ovih sto su bili na miting ne napisa nista. C C C
    Sad me jos zivo zanima dje im je tih 80% istomisljenika u Crnu Goru?

    Mozda ce ipak bit da tih 80% boli ona stvar za Kosovo, sto ja odavno pricam.

    Ali ce ih zato ovo nocas i te kako zanimat.

  4. #1154
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Eto koliko znas. CG policija nema sto da radi na Kosovo, ona je za unutrasnje probleme, a vojska je za spoljnje, i ona moze samo da ide u neku drzavu. I molim te ne javljaj se vise kad ne znas osnovne stvari!!!
    Na primjer premijer CrneGore kada ide na Kosovo da obiđe crnogorski narod koji je takođe pod teškim mukama neće iči pod pratnjom artiljerije,topova,tenkova i avijacije no u pratnji policijie barem kada Dodik iz Banjaluku ide u Beograd prati ga policija papk jedan.

    Evo obavezno pogledajte ovo

  5. #1155
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Sad me jos zivo zanima dje im je tih 80% istomisljenika u Crnu Goru?

    Mozda ce ipak bit da tih 80% boli ona stvar za Kosovo, sto ja odavno pricam.

    Ali ce ih zato ovo nocas i te kako zanimat.
    80% je 560000 stanovnika CG. Da je od toga broja bilo 10% bilo bi 56000 ljudi, a bilo ih je manje od 10000 (mozda sam i mnogo rekao) . Svi znamo da su iz svih krajeva dolazili i bilo je i organizovanih revoza do PG.
    Oni su u tih 80% ubacili i one kojima je sve jedno,a i jos su malo slagali

  6. #1156
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milijana View Post
    Jesi li to stvarno ti - nas stari Kozak ?
    Pozdrav veliki i poljubac pride.
    Nista nas sastavit ne moze do Kosovo i srpstvo :joint:
    jes vala. bez srbstva nema ni pjesme , ni meraka ,baklji u glavu, a i samo pokoja razbijena prodavnica i ukradena patika je sasvim razumljiva stvar , jelte . pila se šljiva i loza .mirne i dostajanstvene demonstracije dešava se. evo, srđan milić kaže kako su bila i "deca sa kosova" i jelena žigon je pevala. naježio sam se ...

    pozdrav milijanice...

    P.S. moram ti i ovo ispričat pošto vjerovatno nisi imala prilike gledat. televizija,odnosno novinar televizije, pita učesnika protesta zbog čega je došao (nosio je šajkaču i kokardu na glavi) , a on odgovara ( skoro doslovce) " DOŠAO SAM DA IZRAZIM PROTEST ...JER OVO JE IZDAJA ...MILO JE IZDAO...KAO KRALJ NIKOLA KOJI JE IZDAO SRBSTVO I PREDAO GA ...KARAĐORĐEVIĆIMA... !!!????
    Brooclyn Forever !

  7. #1157
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by salex View Post
    Na primjer premijer CrneGore kada ide na Kosovo da obiđe crnogorski narod koji je takođe pod teškim mukama neće iči pod pratnjom artiljerije,topova,tenkova i avijacije no u pratnji policijie barem kada Dodik iz Banjaluku ide u Beograd prati ga policija papk jedan.

    Evo obavezno pogledajte ovo
    Ako te bas interesuje, dva druga su mi isli na Kosovo i prati te UNPROFOR. Pitaj nekoga starijega pa ce ti rec da je policija za unutrasnje stvari !!!

  8. #1158
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    80% je 560000 stanovnika CG. Da je od toga broja bilo 10% bilo bi 56000 ljudi, a bilo ih je manje od 10000 (mozda sam i mnogo rekao) . Svi znamo da su iz svih krajeva dolazili i bilo je i organizovanih revoza do PG.
    Oni su u tih 80% ubacili i one kojima je sve jedno,a i jos su malo slagali
    Neka no ce se sjutra opet nac neko da kaze kako je citav narod protiv neke odluke, iako tu odluku vjerovatno ne bi ni primijetili da vojvoda i kompanija nisu buku digli par minuta kasnije.

  9. #1159
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Jerusalim
    Posts
    1,552
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ako te bas interesuje, dva druga su mi isli na Kosovo i prati te UNPROFOR. Pitaj nekoga starijega pa ce ti rec da je policija za unutrasnje stvari !!!
    Pa to je samo situacija na Kosovu ja sam rekao da tamo nemože ući ni crnogorska policija ,a kamoli protestanti.Zvaničnici CrneGore kada idu u posjetu u Sarajevo imaju svoju pratnju od onih sa fantomkama i heklerima pa do ovih obični prašinara.Bilo gdje da ide neki državni zvaničnik ima pravo na zaštitu koja mu pruža država dok je na dužnosti ,sigurno neće ići do Sarajeva u tenku. :grin:

  10. #1160
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    može li mi neko suvislije objasniti potrebu da se nezadovoljstvo zbog sopstvene nemoći u odlasku na kosovo,kako bi se to kosovo sačuvalo od albanske uzurpacije, brani lomljenjem butiga u podgorici , sječom grana i rušenjem znakova ?

    čekam ...
    Brooclyn Forever !

  11. #1161
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tako ce Mila povrijedit bolje...
    imala je oci boje vejna, boje vejna boje runija

  12. #1162
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    ...novinar televizije, pita učesnika protesta zbog čega je došao (nosio je šajkaču i kokardu na glavi) , a on odgovara ( skoro doslovce) " DOŠAO SAM DA IZRAZIM PROTEST ...JER OVO JE IZDAJA ...MILO JE IZDAO...KAO KRALJ NIKOLA KOJI JE IZDAO SRBSTVO I PREDAO GA ...KARAĐORĐEVIĆIMA... !!!????
    Kakav koncizan sazetak smislenosti i utemeljenosti ove ideologije, demokratskog skupa i srbobranstva. :blah:
    Ote mi taj covjek rijec iz usta , bolje ih ni ja opisala ne bih.
    Naljutićemo se ako nas Srbija ne kazni!

  13. #1163
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo "Vijesti" sumiraju:

    http://www.vijesti.cg.yu/index.php?id=284006

    Obratite paznju na Mandiceve "suptilne" pozive. Kakav lik...
    Why? I don't know why.

  14. #1164
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lider opozicionog Pokreta za promjene Nebojša Medojević, koji je prisustvovao protestu, ocenio je da "nije bilo teško predvideti" da će se skup završiti ovako kako se završio i da je to "teško bilo moguće organizovati bez neke kontrole tajne policije".

    "Bio sam prisutan ispred bine sa saradnicima i videli smo grupu huligana pod uticajem alkohola i narkotika i nije bilo teško predvideti da su upravo to ljudi koji će izazvati incident i nered u gradu", rekao je Medojević.

    On je precizirao da je reč o deci, srednjoškolcima koji su, kako je rekao, tokom održavanja skupa prisutne sve vreme polivali pivom.

    Medojević je objasnio da upravo zato što tako organizovani protesti nose u sebi veliki rizik, Pokret za promjene nije hteo da učestvuje u organizaciji, ali je podržao održavanje protesta i delom zahteve opozicije.

    "Razumem kolege da imaju potrebe za protestima. Noćas je to prošlo relativno u redu i bez većih posledica pa se nadam da je sada i njima jasno da, kada se ima takva policija i režim, takvi skupovi moraju biti mnogo bolje organizovani", rekao je Medojević.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #1165
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by salex View Post
    Pa to je samo situacija na Kosovu ja sam rekao da tamo nemože ući ni crnogorska policija ,a kamoli protestanti.Zvaničnici CrneGore kada idu u posjetu u Sarajevo imaju svoju pratnju od onih sa fantomkama i heklerima pa do ovih obični prašinara.Bilo gdje da ide neki državni zvaničnik ima pravo na zaštitu koja mu pruža država dok je na dužnosti ,sigurno neće ići do Sarajeva u tenku. :grin:
    Ti zamisljas vojsku samo sa tenkom, topom, haubbicom.... Nije vojska samo kad je sa artiljerijom. Kad su neke vanredne situacije (elementarne nepogode) ne ide vojska da pomaze sa tenkom, nego imaju one kamione.
    Aaaaaaa ljudi ima li ko da mu objasni razliku izmedu policije i vojske i da mu objasni zasto sto sluzi?

  16. #1166
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,960
    Thanks Thanks Received 
    2,130
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    kao sto se i ocekivalo...sjutra ocekujem izvjestaje nasih opozicionih prvaka u kojima ce sve vrcati od ubacenih elemenata koji su se potrudili da im miting pretvore u rusilacke demonstracije...cuh veceras Milica koji se nesto izvinjavao narodu, koji je zvao ministra policije i insistirao na imenima demonstranata koji su uhapseni, kako veli da je usao u zgradu skupstine, izvinio se povrijedjenim policajcima koji su unutra bili, a oni su mu rekli...e sad to je enigma!
    koliko shvatih izmedju redova, a vrlo je slikovit bio, ti policajci su mu upravo nesto oko ubacenih elemenata sugerisali (ne znam da li znate da je skoro citava nasa policija pro-srpski nastrojena...to zakljucujem posto uvijek od policije ljudi saznaju ovakve ekskluzive) ...tako da cemo sjutra saznat koji su to Crnogorci potplaceni (Milo ih je potplatio naravno) dosli da miran i dostojanstven protest pretvore u ratno stratiste...sram ih zavazda bilo, bagru jednu...

    Neka su zabranili, i svaki im zabranili...da se pitam, uvela bih u zakon da oni koji su ovo organizovali odgovaraju za svaki slomljeni prozorcic, za svaki polomljen zub i prst, sa svaku ranicu na tijelu onih koji se pojave u hitnoj te noci, i za svaku povredu policajaca duplo, sve po regularnom zakonu drzave CG, nema imuniteta, pa bi mozda malo rjedje ovo organizovali kad bi snosili odgovornost za pocinjeno...moralna odgovornost?! hahahahahahah zar oni imaju to?!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #1167
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi ovo je sve sprdnja do sprdnje:


    • „Nade više nema ni u koga do u Boga i u svoje ruke“, poručio je Amfilohije.
    • Potpredsjednik SNS Novica Stanić indirektno je sinoć najavio da bi Pljevlja mogla izaći iz sastava Crne Gore ukoliko crnogorska Vlada ne povuče odluku o priznanju nezavisnosti Kosova.
    • Lider Srpske liste Andrija Mandić počeo je sinoć štrajk glađu ispred zgrade Skupštine Crne Gore do ispunjenja opozicionih zahtjeva.
      Mandiću nije dozvoljeno da štrajkuje u zgradi parlamenta, kako je ranije bio najavio.

    I, naravno najveca od njih:

    • „Vi se sjećate šta se jednom, kada se išlo na tu Vladu, desilo. Nekoliko litara suzavca i sve se završilo, a ljudi proglašeni teroristima. Danas iza ovoga što mi zastupamo stoji dvije trećine Crne Gore i nećemo dozvoliti da nam nekolika litara suzavca uništi tu većinsku volju. Zato ćemo početi od nas, a vi ćete doći kad vas mi pozovemo“, poručio je Mandić.

    Kakvi su ovo indijanci, majko mila...
    Why? I don't know why.

  18. #1168
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default


    Hahahaha... MA$AN is BACK ( Masan, koji nije htio da se proda za racun od struje 2006 godine) ))
    Na snimak pogledajte 2:10

  19. #1169
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Milijana i zbori i tvori,
    glas razuma u bezumlju, oduvat ce shever,
    vidhjoh jedno momche od desetak godina koje gadhje policiju bubuljom i zuzuljom,
    pa se pitam,
    ko ga onako borbeno nastrojenog vaspita,
    ili mama ili tata,
    ili profesori u shkolama od dva sprata ?????

    srdachan pozdrav Milijani,
    tvoj post grije dushu u ova vremena, kad je chovjek chovjeku vuk,
    a ti si chojek zena, vredish vishe no svi oni bezmudovici iz opozicije, koji pucikaju shtenad da grizu i laju.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #1170
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    ...
    srdachan pozdrav Milijani,
    ...
    Hvala Milovane na pojavljivanju a ne samo lijepim rijecima.
    Vec sam se prepala da sam usamljena ko polarni medvjed odobravanjem priznanja od silne price kako je sve ovo samo produkt pritiska. Srecom se pojaviste ti i Kozak.
    Eto nek se pravi nova jednadzba . Do sad se govorilo o dva bloka ; onih protiv i onih "prisiljenih".
    Ja bih da se otvori i kategorija za dobrovoljne priznavaoce da se i ja upisem pa nek ponovo broje a isto im se pise .
    Naljutićemo se ako nas Srbija ne kazni!

  21. #1171
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,305
    Thanks Thanks Given 
    2,773
    Thanks Thanks Received 
    2,649
    Thanked in
    1,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post

    Hahahaha... MA$AN is BACK ( Masan, koji nije htio da se proda za racun od struje 2006 godine) ))
    Na snimak pogledajte 2:10
    Ahahahah ne platise mu struju jos
    She is only here to annoy herself!

  22. #1172
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Milijana View Post
    Hvala Milovane na pojavljivanju a ne samo lijepim rijecima.
    Vec sam se prepala da sam usamljena ko polarni medvjed odobravanjem priznanja od silne price kako je sve ovo samo produkt pritiska. Srecom se pojaviste ti i Kozak.
    Eto nek se pravi nova jednadzba . Do sad se govorilo o dva bloka ; onih protiv i onih "prisiljenih".
    Ja bih da se otvori i kategorija za dobrovoljne priznavaoce da se i ja upisem pa nek ponovo broje a isto im se pise .
    Mene si zaboravila , i ja odobravam priznanje

  23. #1173
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,194
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ahahahah ne platise mu struju jos
    Hahahah... Ne platise, ali su mu dali da iz nekoliko rata moze da je otplati

  24. #1174
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja nemam tih rijechi,
    koje su neophodne za takav lik Milijane,
    milija mi nebi bila,
    da si od zlata,
    (moram da kradem stihove)
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  25. #1175
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Ahahahah ne platise mu struju jos
    Bitno je da je Zeta igrala Ligu Sampiona.

Page 47 of 48 FirstFirst ... 37434445464748 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •