polako, sad ce Sale, samo da prestanete da kritikujete i pocnete da falite (tipa "Gledam oglase na MBC, i bi reklama za onoga smrt za sve bube i moljce i glodare, i ne zapisah br, pa ga onda premotah zahvaljujuci mom Extra TV-u! Hvala ti Sale i T-come!" :roll: )

To sto oni po zakonu nemaju pravo da gase ni uslugu zbog neplacanja ni kanale koji prenose te utakmice, to je nista spram premotavanja i tacnog vremena! :mrgreen: