
Originally Posted by
Ćipur
E ti znas a ne znaju ovi srpski istoričari.
Pa fino ti kažu srpski istoričari da su Srbi vratili svoje pravo ime. Šta je tu sporno?
*O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
(H. Hese, Sidarta)
Bookmarks