Helpdesk da se ne lazemo, sigurno ima dosta onih koji su vratili risiver jer je i extra raspad sistema ali ga vadi ovo snimanje emisija, inace , da nema toga ni u moju ga kucu ne bi bilo danas. Svaki cas se zakljucavaju programi sami, nekad i po cijeli dan nemam signala, izbor kanala mu nije neki . . .