Quote Originally Posted by DzoniS View Post
jes jes..do roditelja...evo ja sebe da stavim u situcaiji da sam klinac od 15 godina...pa moji odu nedje..a ja vidim tamo neki paket..neka caka,ja udji tamo dugmo ovo ono...izaberem nesto..a to nesto kosta 3 eura...i onda moj tata lud jel...nece znat da sam to ja..maxe
Pise valjda na racunu sta je gledano . To je vec privatna stvar, isto imas da dijete moze da gleda pornografske sajtove i ako nema 18+ . Vala sa 15 godine valjda umije da cita...