Glasanjem u nasem Parlamentu usvojen je USTAV CRNE GORE. Svecano proglasenje je u ponedjeljak, ali neka nam je sa srecom.
Glasanjem u nasem Parlamentu usvojen je USTAV CRNE GORE. Svecano proglasenje je u ponedjeljak, ali neka nam je sa srecom.
Last edited by Hari Krisna; 19-10-07 at 18:42.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks