Kada je po vama prestaao da postoji komunizam, kao sistem, ideologija..? Zasto?
Po meni odma' poslije ubistva Ernesta Che Guevare, zato sto je, mozda jedini, bio na visokom polozaju, a da je bio uz narod, u punom smislu, i umro sa istim...