Ne znam je li postovao ko...
* Dabogda ti cerka na rampu radila...![]()
Ne znam je li postovao ko...
* Dabogda ti cerka na rampu radila...![]()
Od smijeha pravim saksofon,
od sunca pravim put,
a ti si moj šofer.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks