
Originally Posted by
Ćipur
On ga je tako zvao, to naravno nije bio srpski jezik.
"Viđi vraga su sedam binjišah ..."
Od 5 prvih riječi u Gorskom Vijencu, 4 ne postoje u srpskom jeziku, u Rječniku srpskog jezika.
Дивим се твојој храбрости да солиш памет једном Његошу, стварно...
Last edited by Boxy; 04-05-07 at 14:26.
Најгоре је - бити између.
Слава је - бити изнад.
Bookmarks